Filter
Програми магістратури мистецтв
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Дослідження косметології, Пошук кращих програм MA тут! - Дослідження косметології

Часто ті, хто закінчують програмами бакалаврату хочуть розширити свої кар'єрні можливості та потенціал зарплати, і вони роблять так, проводячи магістра мистецтв або магістра. Більшість програм MA може бути завершений протягом двох або трьох років.

Просто те, що ступінь магістра в галузі косметології? Такі програми прагне підготувати учасників для успішної кар'єри, допомагаючи людям поліпшити свої виступи. Більшість програм підкреслити догляд за волоссям, догляд за нігтями, особисті естетику і застосування косметики, а деякі також підкреслити особливий аспект косметології промисловості, такий електроліз, воском, забарвлення волосся або макіяж для телебачення чи кіно. Деякі програми також підкреслити людську анатомію, хімію і фізіологію, а інші більше зосередитися виключно на волосся, макіяж і лак для артистизм. Огляд популярних інструментів краси і здоров'я продуктів також поширені в цих програмах.

Багато косметологи повинні пройти безперервну підготовку освіти, з тим щоб зберегти ліцензування в області косметології. Крім того, свою зарплату має тенденцію до збільшення поряд свого рівня освіти, незалежно від галузі.

Там немає встановленого витрати, пов'язані з заробляючи магістра косметології. Перевірте з приймальної комісії кожної школи інтересу до своєчасної та точної інформації реєстрації.

Ця програма спрямована на підготовку студентів для різних професій в межах області косметології. Багато випускників продовжують працювати перукарями, нігтьових техніків або візажистів. Деякі беруть підприємницький підхід і вибрати, щоб відкрити свій власний салон, в той час як інші знаходять роботу в готелях, санаторіях або курортах. Деякі випускники воліють працювати в приватному секторі і запропонувати здивовані наявністю нігтів, макіяжу або догляду за волоссям послуги, в той час як інші вибирають навчити косметологію після забезпечення ступінь магістра.

Наша база даних являє собою прекрасне місце для початку дізнатися більше про багатьох онлайнових курсів косметології, пропонованих шкіл по всьому світу. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Дослідження косметології

University of Tartu

Програма поєднує в собі управління і дизайн спа-продуктів, медичних і для туристів, лікування і благополуччя. ... [+]

Оздоровчий і спа-дизайн служби та управління є унікальною 2-річна програма магістра, яка покликана забезпечити студентів з необхідною теоретичною знань, професійних навичок і практичних інструментів, необхідних для роботи в велнес, спа та інших пов'язаних з нею організацій на рівні управління. Програма поєднує в собі управління і дизайн спа-продуктів, медичних та туристів, лікування, благополуччя, фітнес і послуг, пов'язаних зі здоров'ям. Це програма тільки схожі, магістра у всій Європі.... [-]

Естонія Tartu
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою