Filter
Програми магістратури мистецтв
Польща Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дизайн інтер'єру Польща - програми МВА Польща Дизайн інтер'єру

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Сильне творче бачення і здатність принести ідеї в життя є відмінними рисами області дизайну інтер'єру. дизайнери Student доручено створити візуально стимулюючими і працездатні простору в комерційних або житлових настройки, які відповідають галузевим стандартам і урядових постанов.

Польща, офіційна назва Республіка Польща, є країною в Центральній Європі. З населенням у 38 мільйонів чоловік, Польща є 6-й за чисельністю населення країна в ЄС. ЄС / ЄЕЗ студенти не потребують візи для навчання в Польщі. Вартість проживання в Польщі є одним з найнижчих у Європейському Союзі.

Дизайн інтер'єру Польща - Візьміть Дизайн інтер'єру Польща. Усі програми Дизайн інтер'єру та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дизайн інтер'єру, Польща

University of Arts in Poznan

Ключовим завданням в інтер'єрі навчання дизайну є розвиток чутливості студента і просторової поінформованості.Для досягнення цієї мети, студенти вчаться та беруть уча ... [+]

Магістра мистецтв (MA) в інтер'єрі

&nbsp

Ключовим завданням в інтер'єрі навчання дизайну є розвиток чутливості студента і просторової поінформованості. Для досягнення цієї мети, студенти вчаться та беруть участь у розвитку архітектурної мови, з архітектурою сприймається як мистецтво простір формування та інтеграції всіх художніх дисциплін. Створення усвідомлення відповідальності за соціальні наслідки розробки заходів є ще одним важливим компонентом в інтер'єрі навчання дизайну. Художній чутливість, творчість, професійний підхід і ноу-хау є найважливішими поняттями в інтер'єрі школи дизайну. Поглиблене вивчення навчальної включає в себе навчання в області дизайну техніки, а також інші спеціалізовані курси.... [-]

Польща Познань
Жовтень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою