MASTERSTUDIES

Заочне навчання Дизайн ігор Європа - Дизайн ігор програми МВА Європа

Майстер 'и ступінь вчений ступінь, наданих фізичним особам, які пройшли дослідження, яке демонструє, майстерності або високих порядків огляд конкретної областю знань або області професійної практики.

Ігровий дизайн це термін, використовуваний для позначення галузі дизайну, який створює мультимедійні варіанти розваг, такі як онлайн ігрових платформ, відеоігор і портативних ігрових пристроїв. Ігровий дизайн може включати в себе написання комп'ютерного коду, а також проектування загальний вигляд гри.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Заочне навчання Дизайн ігор Європа - Візьміть Дизайн ігор Європа. Отримати всі Заочне навчання Дизайн ігор програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Дизайн ігор, Європа, Заочне навчання Filter

Online MA in Indie Game Development

Flexible Learning with Falmouth University
MA
Вер 2020
<
заочно
<
2 років
07 Вер 2020
англійська
Онлайн

Become a confident and daring indie game developer, producing vibrant and engaging experiences for gamers. The course is part of Falmouth’s Games Academy, one of the largest d ...

Детальніше