MA Sønderborg - MA програм MA Sønderborg, Sønderborg

MA Sønderborg - MA програм MA Sønderborg, Sønderborg

Магістр

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Данія 'и вищої освіти робить наголос на технічну вищу освіту через навчання університет. Більшість датських університетів також пропонує якісну міжнародну культуру студентів з-за його розслабленої скандинавські відносини.

Розташований в регіоні Південної Данії і з населенням більше 25 000 жителів є Сеннерборг міста. Вона є домом для кампуса гілок Університетського коледжу Південної та Університету Південної Данії.

MA Sønderborg - Візьміть MA Sønderborg. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістр бізнес, мови та культури (китайський)

University of Southern Denmark
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Данія Sønderborg

ЄС є найбільшим торговим партнером Китаю, і обидва датські та інші європейські підприємства знаходяться в Китаї. Потенціал величезний, і експерти вказують ... [+]

Китайці йдуть. Насправді вони вже тут. Вони володіють великі галузі в європейських країнах. Вони виграють контракти на будівництво в Польщі. Вони інвестують в комунікації та інфраструктуру в Греції і купити текстильні фабрики в Італії. Вони мають приблизно половину світового ринку енергії вітру.ЄС є найбільшим торговим партнером Китаю, і обидва датські та інші європейські підприємства знаходяться в Китаї. Потенціал величезний, і експерти вказують, що у нас є далекий від завершення з Китаєм. Справді, ми тільки почали.Данські компанії шукають співробітників з навичками як в економіці бізнесу та китайської мови і культури. З магістра в бізнес, мови та культури (китайський), ви будете мати кваліфікацію, необхідні багатьох датських та міжнародних підприємств, які працюють в Китаї або торгівлі з китайцями з Данії та інших країнах.50% з курсів магістерської програми лежать в межах дисциплін китайська культура, суспільство, економіка, комунікації та мовні навички в китайській мові. Ще 50% з курсів лежать в галузі ділового адміністрування з упором на бізнес організації та маркетингу по відношенню до міжнародному ринку.Крім ряду обов'язкових курсів в двох основних областях, перерахованих нагорі, ви отримаєте можливість формувати свій академічний профіль через факультативів в обох областях. Ви можете або прийняти ці факультативні в Sønderborg або під час дослідження перебування в Китаї, або ви можете замінити їх доповідей стажування в Китаї.Індивідуальний профілювання також можна в кінцевому дисертації: Ви вибираєте тему самостійно, і може залучити в партнерстві з компанією. Ця програма пропонується в Ру.... [-]