MA Орхус - MA програм MA Орхус, Орхус

MA Орхус - MA програм MA Орхус, Орхус

Магістр

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

Данії, офіційно Королівство Данії, це суверенна держава в Північній Європі, розташоване південному заході Швеції, на південь від Норвегії, і межує на півдні з Німеччиною.

Орхус є головним портом в Данії та 2-й за величиною в країні. З більш ніж 100 000 жителів міста знаходиться в Орхусі муніципалітету. Він також називається столиця Ютландії. У цього є кілька університетів і коледжів.

MA Орхус - Візьміть MA Орхус. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістр корпоративних комунікацій

Aarhus University
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Данія Орхус

Комунікація має вирішальне значення для успіху будь-якої організації, і вона починається з сильної, точної та творчої стратегії. Магістр з корпоративної комунікації навчає студентів розробляти, керувати та впроваджувати стратегії з комунікативної точки зору. [+]

Магістр корпоративних комунікаційСтратегічні комунікації для компаній, установ та організацій

Комунікація має вирішальне значення для успіху будь-якої організації, і вона починається з сильної, точної та творчої стратегії. Магістр з корпоративної комунікації навчає студентів розробляти, керувати та впроваджувати стратегії з комунікативної точки зору./>

Стратегічне розуміння та практичні навички/>... [-]