MA Есб'єрг - MA програм MA Есб'єрг, Есб'єрг

MA Есб'єрг - MA програм MA Есб'єрг, Есб'єрг

Магістр

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Данія 'и вищої освіти робить наголос на технічну вищу освіту через навчання університет. Більшість датських університетів також пропонує якісну міжнародну культуру студентів з-за його розслабленої скандинавські відносини.

Есб'єрга місто на західному узбережжі півострова Ютландія, Данія. Ось вже більше 70 000 жителів і є 5-м за величиною містом в країні. Есб'єрг є домом для кампуса філіях декількох університетів головним з яких є Університет Південної Данії.

MA Есб'єрг - Візьміть MA Есб'єрг. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

майстер мистецтв в морській археології

University of Southern Denmark
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Данія Есб'єрг

Нова аспірантура в морській археології призначена для студентів, які зацікавлені в професійній кар'єрі в галузі морської археології ... [+]

Нова аспірантура в морській археології призначена для студентів, які зацікавлені в професійній кар'єрі в галузі морської археології та управлінні спадщиною. Засновані в Есб'єрзі на узбережжі данського Північного моря, програма орієнтована на міжнародних ринках, і все викладання ведеться англійською мовою.Програма майстер-два рокиПрограма майстер-два роки була створена з урахуванням можливостей працевлаштування. Наша мета не тільки забезпечити утворення в морській археології, але і підготувати вас до кар'єри в цій галузі. Курс структурований навколо навичок, які необхідні в галузі управління спадщиною, консультацію і археологічної роботу за договором, але і принести користь студентів, які хочуть слідувати більш традиційним дослідження орієнтованих кар'єри.Комерційна підготовка дайвераВ Університеті Південної Данії студенти мають можливість отримати міжнародно визнаний комерційний Scuba Diving кваліфікацію за дуже низькою ціною. Як затвердженої комерційної школи дайвінгу, програма майстрів може видати данський «SCUBA erhvervsdykker» сертифікат (еквівалент HSE акваланг).Зацікавилися?Оскільки освіта є безкоштовною в Данії, археологія майстрів курс морської безкоштовно для студентів з країн Європейського Союзу / Європейської економічної зони. Тільки студенти з-за меж ЄС / ЄЕЗ стягується щорічний внесок за навчання.Ця програма пропонується англійською мовою.... [-]


Магістр міжнародного туризму і відпочинку управління

University of Southern Denmark
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Данія Есб'єрг

[+]

вимоги до вступників

Бакалавр мистецтв (BA) в бізнесі, мови та культури (міжнародного туризму і відпочинку управління) мають право бути допущені. Студенти з іншими програмами бакалаврату відповідного будуть кваліфіковані для прийому після оцінки з дослідження ради.

[-]