MA Крит - MA програм MA Крит, Крит

MA Крит - MA програм MA Крит, Крит

Магістр

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Крит вважається найбільшим з грецьких островів у ставленні населення і розміру. Це є невід'ємною частиною національної економіки багатих грецької культури та спадщини. Він славиться своїм великим розмаїттям квітів і птахів.

MA Крит - Візьміть MA Крит. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма глобального зв'язку

Tilburg University
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік August 2018 Греція Крит

Global Communication є оновленою, повністю англійська-самоучка трек програми магістра в галузі культурології. Ви навчитеся розуміти комунікативні проблеми життя в епоху глобалізації і superdiversity, як все це спілкування між культурами і субкультур впливає на людей це стосується, і як освіта і політика рішень може поліпшити ці контакти і сприяти співробітництву. [+]

Глобальні комунікації

Global Communication є оновленою, повністю англійська-самоучка трек програми магістра в галузі культурології. Ви навчитеся розуміти комунікативні проблеми життя в епоху глобалізації і superdiversity, як все це спілкування між культурами і субкультур впливає на людей це стосується, і як освіта і політика рішень може поліпшити ці контакти і сприяти співробітництву.

... [-]