Filter
Програми магістратури мистецтв
Чеська Республіка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Викладання Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Викладання

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

Студенти, які обрали програми з педагогіки, дізнаються про різні методики викладання та навчання, що підходять для різних вікових і/або соціальних груп людей. Програми можуть включати розробку і підготовку навчальних програм і управління навчальним процесом, мотивування дітей, використання нових технологій і діловодство.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Викладання Чеська Республіка - Візьміть Викладання Чеська Республіка . Усі програми Викладання та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Викладання, Чеська Республіка

Інші варіанти в цій галузі знання:
Charles University Faculty of Education

Навчальна програма «Навчання викладачів вищих навчальних закладів у вищих загальноосвітніх школах і коледжах» розроблена як єдина навчальна програма з магістратури після ... [+]

Навчальна програма «Навчання викладачів вищих навчальних закладів у вищих загальноосвітніх школах і коледжах» розроблена як єдина навчальна програма з магістратури після закінчення бакалаврської освіти. Основна увага приділяється викладання дисциплін, рефлексивної педагогічної практики, і насамперед суворим теоретичним і методологічним предметам.

Програма навчання характеризується як акцентом на придбанні неспецифічної професійної компетенції, наприклад, шляхом аналізу та осмислення спеціалізованих текстів, так і спеціального зосередження на антропологічних перспективах. Основні педагогічні дисципліни доповнюються предметами з кількох галузей, у тому числі фізичної, культурної, соціальної та філософської антропології. Педагогічні дисципліни впроваджуються в інтегральні антропологічні контексти з метою підкреслити головну мету професійної виховної роботи, яка є чутливим вихованням людини з урахуванням їхніх здібностей і обмежень - культивування, яке враховує найширші взаємозв'язки людини існування.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Education

Основні знання, які викладаються в рамках магістерської роботи, базуються на попередній програмі бакалаврського навчання, і складаються з набору симбіотично взаємопов'яза ... [+]

Англійська мова

Основні знання, які викладаються в рамках магістерської роботи, базуються на попередній програмі бакалаврського навчання, і складаються з набору симбіотично взаємопов'язаних лінгвістичних, літературних і дидактичних дисциплін, розроблених для того, щоб дати випускнику значні знання у всьому цьому, відповідно до рівня МА.

Музика

Мета полягає в тому, щоб виховувати випускників шкіл, здатних викладати музику у всіх видах і класах шкіл. Дослідження пов'язане з попереднім бакалаврським навчанням, зосередженим на отриманні спеціальних музичних знань і умінь. Ступінь магістерської роботи зосереджується на співпраці з педагогічними та психологічними дисциплінами та з практикою в базових та середніх школах на розвиток музично-педагогічних навичок. З урахуванням педагогічної спрямованості магістра.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою