Filter
Програми магістратури мистецтв
Угорщина Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Викладання Угорщина - програми МВА Угорщина Викладання

Ступінь магістра мистецтв або MA, присуджується випускникам після успішного закінчення навчання протягом одного або двох років за такими спеціальностями як історія, англійська мова або інші дисципліни в області мистецтв і гуманітарних наук. В рамках програм MA зазвичай пропонуються як загальні лекційні курси, так і практичні заняття.

Педагогіка - академічна область, що вивчає способи і методи передачі знань і навичок іншим людям або групам людей. Теми, що вивчаються можуть включати викладання, знайомство з середовищами навчання для ефективного розвитку, методики оцінки знань.

Угорщина має виходу до моря держава в Центральній Європі. Він розташований в Карпатському басейні і межує зі Словаччиною на півночі, Україною і Румунією на сході, Сербією та Хорватією на півдні, Словенією на південному заході і Австрією на заході.

Викладання Угорщина - Візьміть Викладання Угорщина. Усі програми Викладання та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Викладання, Угорщина

Ступеня
Місце знаходження
Угорщина
Тип навчання
Форма навчання
Eötvös Loránd University

Ця програма денної магістерської програми призначена для надання учасникам знань, навичок та досвіду, які дозволять їм стати повноцінними професіоналами у галузі викладан ... [+]

Ця програма денної магістерської програми призначена для надання учасникам знань, навичок та досвіду, які дозволять їм стати повноцінними професіоналами у галузі викладання англійської мови як іноземної мови. Вона включає три основні компоненти:

Серія навчальних модулів (семінари та лекції на кампусі), що охоплюють відповідні предметні області в обох семестрах;Період практичної педагогічної практики (50 годин протягом другого семестру), під час якої учасники працюють з реальними учнями англійської мови як іноземної;Дослідницька дисертація або інша проектна робота, яка повинна бути подана в будь-який час протягом двох років після того, як учасник отримав всі кредити на курсах.... [-]
Угорщина Будапешт
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою