Filter
Програми магістратури мистецтв
Коста-Ріка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Викладання Коста-Ріка - програми МВА Коста-Ріка Викладання

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Педагогіка - академічна область, що вивчає способи і методи передачі знань і навичок іншим людям або групам людей. Теми, що вивчаються можуть включати викладання, знайомство з середовищами навчання для ефективного розвитку, методики оцінки знань.

Коста-Ріка, офіційно Республіка Коста-Ріка, є країною в Центральній Америці, межує з Нікарагуа на півночі, Панама на південному сході Тихого океану на заході, і Карибським морем на сході.

Викладання Коста-Ріка - Візьміть Викладання Коста-Ріка. Усі програми Викладання та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Викладання, Коста-Ріка

Інші варіанти в цій галузі знання:
University for Peace

Ступінь магістра мистецтв у галузі освіти світу спрямована на розвиток та зміцнення потенціалу формальних та неформальних педагогів з метою побудови мирного світу на всіх ... [+]

Ступінь магістра мистецтв з мирної освіти прагне розвивати та зміцнювати спроможність формальних та неформальних педагогів будувати мирний світ на всіх рівнях та в усіх сферах життя. Завдяки курсовій роботі та незалежному досвіду дослідження чи стажування, доповненому унікальним та спільним навчальним середовищем в UPEACE , студенти UPEACE формування своїх цінностей, знань та навичок для проживання та побудови культур миру. Досліджено розуміння ролі освіти, освітян та інституцій у вирішенні та трансформації конфліктів та насильства щодо цілісних культур миру.... [-]

Коста-Ріка Сіудад-Колон
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
11 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою