MASTERSTUDIES

Програми Великі дані, Пошук кращих програм MA тут! - Великі дані

Заробіток ступінь магістра мистецтв (MA) є визначальним моментом в академічній кар'єрі студента 'и. Отримання мА мета, що багато студентів, ще після отримання ступеня бакалавра мистецтв (BA). М. можуть бути отримані шляхом вивчення безліч дисциплін в тому числі і гуманітарних наук.

Що М.А. у Великих Даних? Майстер 'и у великій даних, який доводить, ступінь вашої майстерності у розумінні та обчислювальна складні технологічні процеси. Приймаючи цю програму можна розширити свої знання про бізнес-ідеї, аналіз даних, і інформаційних технологій. У зв'язку з тим, що технологія захоплення нашого світу, технічні навички, отримані від отримання даних більший ступінь надзвичайно цінні.

Вигоди для заробітку ступінь магістра мистецтв у Великому даних величезні. Випускники залишити неперевершені аналітичних, управлінських і математичних навичок. Здатність розуміти і використовувати інформаційні технології призводить до складних можливостей кар'єрного зростання.

Навчання часто проблемою для майбутніх студентів. Майте на увазі, що витрати варіюються залежно від типу і розташування школи в питанні. Інформація про оплату, як правило, доступні для запиту в приймальні офісу кожної установи.

Є широкий вибір варіантів кар'єри для тих, хто заробляє на майстер 'и у великих даних. Студенти часто йдуть на стали ІТ-фахівців для компаній, починаючи в області та розміру. Можливості для роботи в міжнародних компаніях є загальними. Інтелектуальний аналіз даних та збір інформації є завданнями, які користуються великим попитом серед престижних компаній по всьому світу. Випускники можуть також очікувати, щоб знайти можливості, щоб стати інженерами даних, аналітика фахівці бізнес, і статистиків. Ви можете допомогти побудувати, підтримувати і перетворити технічну інфраструктуру і допомогти підприємствам відслідковувати необхідні дані.

Тепер, коли ви 'ве дізнався більше про великі освітніх програм даних, розглянути питання про застосування для курсів при першій можливості.Почніть нову освітню поїздку. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

 

1 Результати в Великі дані Filter

Майстер великого управління даними

IUBH University of Applied Sciences
MA
Вер 2020
<
Денна
<
2 семестри
англійська
Кампус

Будь то в магазині роздрібної торгівлі або в інтернет-магазині, фінансовому секторі чи авіації, туристичній галузі чи телекомунікаціях; дані впливають на успіх бізнесу в кожно ...

Детальніше