close

Фільтри

Див. результати

Програми Великі дані, Пошук кращих програм MA тут! - Великі дані

Заробіток ступінь магістра мистецтв (MA) є визначальним моментом в академічній кар'єрі студента 'и. Отримання мА мета, що багато студентів, ще після отримання ступеня бакалавра мистецтв (BA). М. можуть бути отримані ш… Детальніше

Заробіток ступінь магістра мистецтв (MA) є визначальним моментом в академічній кар'єрі студента 'и. Отримання мА мета, що багато студентів, ще після отримання ступеня бакалавра мистецтв (BA). М. можуть бути отримані шляхом вивчення безліч дисциплін в тому числі і гуманітарних наук.

Що М.А. у Великих Даних? Майстер 'и у великій даних, який доводить, ступінь вашої майстерності у розумінні та обчислювальна складні технологічні процеси. Приймаючи цю програму можна розширити свої знання про бізнес-ідеї, аналіз даних, і інформаційних технологій. У зв'язку з тим, що технологія захоплення нашого світу, технічні навички, отримані від отримання даних більший ступінь надзвичайно цінні.

Вигоди для заробітку ступінь магістра мистецтв у Великому даних величезні. Випускники залишити неперевершені аналітичних, управлінських і математичних навичок. Здатність розуміти і використовувати інформаційні технології призводить до складних можливостей кар'єрного зростання.

Навчання часто проблемою для майбутніх студентів. Майте на увазі, що витрати варіюються залежно від типу і розташування школи в питанні. Інформація про оплату, як правило, доступні для запиту в приймальні офісу кожної установи.

Є широкий вибір варіантів кар'єри для тих, хто заробляє на майстер 'и у великих даних. Студенти часто йдуть на стали ІТ-фахівців для компаній, починаючи в області та розміру. Можливості для роботи в міжнародних компаніях є загальними. Інтелектуальний аналіз даних та збір інформації є завданнями, які користуються великим попитом серед престижних компаній по всьому світу. Випускники можуть також очікувати, щоб знайти можливості, щоб стати інженерами даних, аналітика фахівці бізнес, і статистиків. Ви можете допомогти побудувати, підтримувати і перетворити технічну інфраструктуру і допомогти підприємствам відслідковувати необхідні дані.

Тепер, коли ви 'ве дізнався більше про великі освітніх програм даних, розглянути питання про застосування для курсів при першій можливості.Почніть нову освітню поїздку. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
IUBH University of Applied Sciences
Поганий Гоннеф , Німеччина

Будь то в магазині роздрібної торгівлі або в інтернет-магазині, фінансовому секторі чи авіації, туристичній галузі чи телекомунікаціях; дані впливають на успіх бізнесу в кожно ... +

Будь то в магазині роздрібної торгівлі або в інтернет-магазині, фінансовому секторі чи авіації, туристичній галузі чи телекомунікаціях; дані впливають на успіх бізнесу в кожному галузевому секторі. Велика кількість зібраних неструктурованих даних потребує не тільки зберігання, але й аналізу та ефективного використання. Як великий менеджер даних, ви відповідаєте за створення стратегічних вигод від даних. Ви будете координувати відповідні проекти та виконувати функції інтерфейсу між вищим керівництвом, інженерами даних та аналітиками даних. Ви розумієте принципи управління інформацією та штучного інтелекту. Ви відчуваєте нові технології та їх застосування у бізнес-середовищі. І ви зможете узгодити ці дії зі стратегією компанії, розуміючи потреби вашого керівництва. Нарешті, ви використаєте свою експертизу для критичного аналізу поточного прогресу в галузі, розмежування короткотривалих тенденцій та реалістичних рішень та консультування вище керівництва. -
MA
Денна
2 семестри
англійська
Вер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут