MA Saint Andrews - MA програм MA Saint Andrews, Saint Andrews

MA Saint Andrews - MA програм MA Saint Andrews, Saint Andrews

Магістр

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Майстер 'и Ступінь готує студентів, щоб привести або керуючим. Майстер 'и ступеня також готує людину для цілого ряду занять через спеціалізовані дослідження поля.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Сент-Ендрюс знаходиться в Шотландії і відома як батьківщина гольфу. Однією з п'ятнадцяти шотландських університетів, Університету Сент-Ендрюс знаходиться там. Це також найстаріший шотландський університет, заснований в 1410 році.

MA Saint Andrews - Візьміть MA Saint Andrews. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в галузі сталого розвитку та стратегічного управління в сфері енергетики

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Великобританія Saint Andrews

«Сталий розвиток і стратегічне управління в галузі енергетики» магістерською програмою (з випускниками спеціальності в галузі управління) здійснюються спільно з Сент-Ендрюс університетом, один з найстаріших і провідних британських університетів, які під час його шістсот річної історії, здобули репутацію світового класу освітній і науково-дослідний центр. [+]

. програма профілю «Сталий розвиток і стратегічне управління в галузі енергетики» магістерською програмою (З випускниками спеціальності в галузі управління) здійснюється спільно з Сент-Ендрюс університету, один з найстаріших і провідних британських університетів, які під час його шістсот річної історії, завоювала репутацію світового класу освітнього та дослідницького центру. Програма надає унікальну можливість для п'яти Росії і п'ять британських студентів-магістрантів стати фахівцями як в області стійкої енергетики та стратегічного управління в сфері енергетики. Випускники отримують два дипломи і два магістра: St Andrews University диплом в галузі сталого розвитку (магістр мистецтв в області сталого розвитку) і диплом МДІМВ в управлінні (магістра мистецтв в області управління). Програма нового господаря має оригінальний формат, який включає в себе два різних річних компонентів: Сталий розвиток і стратегічне управління в енергетиці. Перший навчальний рік присвячений сталому розвитку і проходить в Сент-Ендрюс. Другий навчальний рік проходить в МІЕП МГИМО за програмою магістра в галузі управління, яка включає в себе дисципліни в області стратегічного управління в сфері енергетики. Програма магістра можна з'єднати осіб, що мають ступінь бакалавра або диплом спеціаліста, які зацікавлені в отриманні фундаментальної освіти в галузі сталого розвитку та стратегічного управління в сфері енергетики, і які схильні досліджувати за допомогою незалежного аналізу. Термін програми становить два роки. Програма викладається англійською мовою. Протягом першого року магістранти навчаються в університеті Сент-Ендрюс, Шотландія, і протягом другого року - в МДІМВ, Москва, Росія. Студенти готують два кандидатські дисертації на англійській мові. Перша теза сталого розвитку повинен бути підготовлений після першого року навчання в університеті Сент-Ендрюс і друга теза про стратегічному управлінні - після... [-]