MA Fife - MA програм MA Fife, Fife

MA Fife - MA програм MA Fife, Fife

Магістр

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

MA Fife - Візьміть MA Fife. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в галузі сталого розвитку та стратегічного управління в сфері енергетики

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Великобританія Saint Andrews

«Сталий розвиток і стратегічне управління в галузі енергетики» магістерською програмою (з випускниками спеціальності в галузі управління) здійснюються спільно з Сент-Ендрюс університетом, один з найстаріших і провідних британських університетів, які під час його шістсот річної історії, здобули репутацію світового класу освітній і науково-дослідний центр. [+]

. програма профілю «Сталий розвиток і стратегічне управління в галузі енергетики» магістерською програмою (З випускниками спеціальності в галузі управління) здійснюється спільно з Сент-Ендрюс університету, один з найстаріших і провідних британських університетів, які під час його шістсот річної історії, завоювала репутацію світового класу освітнього та дослідницького центру. Програма надає унікальну можливість для п'яти Росії і п'ять британських студентів-магістрантів стати фахівцями як в області стійкої енергетики та стратегічного управління в сфері енергетики. Випускники отримують два дипломи і два магістра: St Andrews University диплом в галузі сталого розвитку (магістр мистецтв в області сталого розвитку) і диплом МДІМВ в управлінні (магістра мистецтв в області управління). Програма нового господаря має оригінальний формат, який включає в себе два різних річних компонентів: Сталий розвиток і стратегічне управління в енергетиці. Перший навчальний рік присвячений сталому розвитку і проходить в Сент-Ендрюс. Другий навчальний рік проходить в МІЕП МГИМО за програмою магістра в галузі управління, яка включає в себе дисципліни в області стратегічного управління в сфері енергетики. Програма магістра можна з'єднати осіб, що мають ступінь бакалавра або диплом спеціаліста, які зацікавлені в отриманні фундаментальної освіти в галузі сталого розвитку та стратегічного управління в сфері енергетики, і які схильні досліджувати за допомогою незалежного аналізу. Термін програми становить два роки. Програма викладається англійською мовою. Протягом першого року магістранти навчаються в університеті Сент-Ендрюс, Шотландія, і протягом другого року - в МДІМВ, Москва, Росія. Студенти готують два кандидатські дисертації на англійській мові. Перша теза сталого розвитку повинен бути підготовлений після першого року навчання в університеті Сент-Ендрюс і друга теза про стратегічному управлінні - після... [-]