MA Edinburgh - MA програм MA Edinburgh, Edinburgh

MA Edinburgh - MA програм MA Edinburgh, Edinburgh

Магістр

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Едінбург, столиця Шотландії, було вирішене принаймні з епохи бронзи. Це не дивно, що деякі з найстаріших установ знаходиться там, в тому числі четвертим найстарішим університетом. В цілому, існує чотири університету і кілька коледжів.

MA Edinburgh - Візьміть MA Edinburgh. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в кіно - Кемь - Kino очі - європейські фільми майстра

Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років October 2018 Великобританія Edinburgh

Ця програма М.А. два роки це абсолютно новий високою інтенсивністю фантастичний фільм робить ступінь магістра підтримується ERASMUS +. Див докладно на www.kinoeyes.eu [+]

. Майстер Ця програма М.А. два роки це абсолютно новий високою інтенсивністю фантастичний фільм робить ступінь магістра підтримується ERASMUS +. Програма приймає форму навчання чотири семестри ", поряд з річної школи. Вчення є унікальним для кіновиробництва MA, що вона ділиться між трьома різними кіношкіл в трьох різних європейських держав: Lusófona університету в Лісабоні, Португалія, Шотландія екран академія в Единбурзі / Napier University, Велика Британія, і Балтійського фільму і медіа-школа в Таллінні, Естонія. Викладання в кожному кампусі відображає сильні сторони співробітників та освітньої історії кожній школі, таким чином забезпечуючи кожен фахівець студент з вибором найкращих варіантів для навчання. Кожна школа має значні вчення майстрів кіно рішень курси послужний. Також унікальним є увага програми з художнього фільму як об'єкта дослідження і прагнення, а не короткий фільм, як і в більшості інших курсів. Студенти будуть набрані в наступних областях: керівництво, сценарна майстерність, продюсування, кінематографію, редагування і звук. Близько половини вчення буде спрямована на кожного спеціалізації, у той час як інші будуть складатися з перекладних навичок у зйомках фільму, творчій практиці, підприємництва та критичного мислення - навичок, які необхідні для всіх студентів плівки. Студенти будуть формувати спільні команди і працювати в напрямку накопичувальної дипломного проекту. Ці дипломної фільми будуть, як очікується, виступить на першого ешелону міжнародних кінофестивалях. Навчання за програмою будуть доповнені комплексної процесі професійної підготовки практики, за участю професіоналів галузі з усієї Європи, в тому числі виробничих і ремісничих фахівців, дистриб'юторів, фестивальних програмістів, фінансистів, юристів і лиття директорів. Академічний програма КИМ пропонує одну спільну програму, яка включає розвиток читання лекцій і конкретного проекту... [-]