MA Huddersfield - MA програм MA Huddersfield, Huddersfield

MA Huddersfield - MA програм MA Huddersfield, Huddersfield

Магістр

MA прикладної лінгвістики є найбільш поширеною з числа майстрів, або МА, як їх зазвичай називають, які мають більш високу концентрацію з науки і приділяти менше уваги шкільної практики.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Хаддерсфілд це велике місто ринку в Йоркширі. Кіркліс Коледжу та Університету Хаддерсфілд знаходяться там. Університет був заснований в 1825 році і в даний час налічує близько 20 000 студентів.

MA Huddersfield - Візьміть MA Huddersfield. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

міжнародний менеджмент людських ресурсів (HRM) MA / PgDip / PgCert

University of Huddersfield Business School
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Великобританія Huddersfield

Загальна мета Міжнародного Управління людськими ресурсами (HRM) магістерської програми є навчання вас як Менеджер по персоналу в міжнародному контексті і поліпшити якість вашого професійного розвитку. [+]

Загальна мета Міжнародного Управління людськими ресурсами (HRM) магістерської програми є навчання вас як Менеджер по персоналу в міжнародному контексті і поліпшити якість вашого професійного розвитку. Вам пропонується розвивати критичне відображення і спектр навичок і методів конкретних міжнародного управління людськими ресурсами. Курс зосередиться на розробці відповідних особистісні та міжособистісні навички в ході підготовки до майбутньої професійної кар'єри в управлінні людей у ​​глобальному виробництві. Цей курс пропонує вам відповідні суміш HRM пов'язаних модулів, включаючи загальне введення в основні аспекти управління персоналом і пов'язаних міжнародних питань (наприклад, міжнародної бізнес-середовища та корпоративного управління та ділової етики), на додаток до стратегії управління персоналом та міжкультурного Управління. Ви також будете мати можливість працювати з викладачами, які дуже досвідчених у наданні Магістратура рівні і у Великобританії і за кордоном.... [-]