MA Kirklees - MA програм MA Kirklees, Kirklees

MA Kirklees - MA програм MA Kirklees, Kirklees

Магістр

Магістрів, широко відомий як MA, є аспірантуру тривалістю не менше одного року, а іноді й двох років, їх навчають градусів зазвичай вимагає деякого фактичного дослідження. MA є найбільш загальна назва для ступеня магістра і часто використовується.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

MA Kirklees - Візьміть MA Kirklees. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

міжнародний менеджмент людських ресурсів (HRM) MA / PgDip / PgCert

University of Huddersfield Business School
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Великобританія Huddersfield

Загальна мета Міжнародного Управління людськими ресурсами (HRM) магістерської програми є навчання вас як Менеджер по персоналу в міжнародному контексті і поліпшити якість вашого професійного розвитку. [+]

Загальна мета Міжнародного Управління людськими ресурсами (HRM) магістерської програми є навчання вас як Менеджер по персоналу в міжнародному контексті і поліпшити якість вашого професійного розвитку. Вам пропонується розвивати критичне відображення і спектр навичок і методів конкретних міжнародного управління людськими ресурсами. Курс зосередиться на розробці відповідних особистісні та міжособистісні навички в ході підготовки до майбутньої професійної кар'єри в управлінні людей у ​​глобальному виробництві. Цей курс пропонує вам відповідні суміш HRM пов'язаних модулів, включаючи загальне введення в основні аспекти управління персоналом і пов'язаних міжнародних питань (наприклад, міжнародної бізнес-середовища та корпоративного управління та ділової етики), на додаток до стратегії управління персоналом та міжкультурного Управління. Ви також будете мати можливість працювати з викладачами, які дуже досвідчених у наданні Магістратура рівні і у Великобританії і за кордоном.... [-]