MA West Sussex - MA програм MA West Sussex, West Sussex

MA West Sussex - MA програм MA West Sussex, West Sussex

Магістр

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Майстер 'и Ступінь готує студентів, щоб привести або керуючим. Майстер 'и ступеня також готує людину для цілого ряду занять через спеціалізовані дослідження поля.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

MA West Sussex - Візьміть MA West Sussex. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

майстер образотворчого мистецтва

West Dean College
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Великобританія West Dean

Дворічний повний робочий день програма навчання підходить для тих, хто хоче зосередитися на фахівця студії практиці. Перший рік слід Диплом аспіранта [+]

. У стимулюючої і підтримуючої середовища студенти спеціалізуються на живопису та графіки, скульптури, гобелени і текстильного мистецтва, або вивчити міждисциплінарний практику. Студенти вигоду від щедрої студійного простору, широкому колу відвідують художників і викладачів, відмінні умови семінару, висококваліфікованих техніків, семінарів, практикумів, індивідуальних і групових навчальних посібників, критичних сесій і самостійної досліджень. "Я дізнався про Західну Дін з вуст в уста, але все більше людей повинні знати, що саме тут, тому що кошти світового класу і студія простору великі в порівнянні з більшістю лондонських шкіл." Лотті Клосс, МЗС Скульптура студент "Найкраще, що бути тут є можливість розширити свої ідеї. Ми не обмежені і у нас є свобода, щоб кинути виклик собі." Енн Alldread, Диплом аспіранта Гобелен та текстильної студент "У мене була можливість експериментувати з різними техніками і моя картина склалася і значно розширений." Пем Ібботсон, М. А. Образотворче мистецтво студент "У однозначно занурення навколишнього середовища студентів-очників можуть присвятити свій час вивченню і розширенню їх роботу. Акцент коледжу з виготовлення на основі навичок в контексті сучасної практиці рідко зустрічається в художньому освіту ". Д-р Девід Стент, Образотворче мистецтво Керівник Програми Образотворче мистецтво випускників включають Елеонора Buffam, Mariella Болдуін, Стівен Томпсон, Емма Декстер, Des Kilfeather, Джейн Sandys-Рентон, Піппа Блейк, Тім Кент. майстер образотворчого мистецтва Дворічний повний робочий день програма навчання підходить для тих, хто хоче зосередитися на фахівця студії практиці. Перший рік слід Диплом аспіранта в візуальних мистецтв, в той час як другий є, перш за все, студія основі, з дисертацією завершена на початку другого терміну. Будь спеціалізується в одній дисципліні або роботи... [-]