MA Hatfield - MA програм MA Hatfield, Hatfield

MA Hatfield - MA програм MA Hatfield, Hatfield

Магістр

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

MA Hatfield - Візьміть MA Hatfield. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

майстер в галузі європейських досліджень

International Graduate Center (IGC)
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 семестри October 2018 Великобританія Hatfield

Наше бачення полягає в підготовці студентів для європейських керівних посадах в приватному і державному секторі. Ми розробили програму, щоб забезпечити всеосяжний, міждисциплінарний і останню дату вивчення економічної і політичної динаміки в Європі. [+]

. Наше бачення полягає в підготовці студентів для європейських керівних посадах в приватному і державному секторі. Ми розробили програму, щоб забезпечити всеосяжний, міждисциплінарний і останню дату вивчення економічної і політичної динаміки в Європі. Дослідження, проведені в Європейській приватного та державного управління, в економіці Європи, права і політики, інтенсивний семінар в Брюсселі плюс період практичного навчання пропонують ідеальне поєднання теоретичних знань, управління освіти, практичних навичок та європейського досвіду. Наша унікальна суміш міжнародної академічної експертизи і прикладних класів зробити це винятковий досвід. Додана вартість буде запропоновано, дивлячись на нинішню кризу в ЄС та обговорення можливих рішень. П'ять причин для вивчення МНС дізнатися про шляхи вирішення європейської кризи щоб отримати оновлений огляд європейської економіки і бізнесу, права ЄС і політики та ЄС у міжнародному аспекті щоб придбати інструменти застосовувати для європейських фондів побудувати мережу з міжнародними студентами та викладачами з усього світу збільшити свої можливості працевлаштування з великою повагою диплом про вищу освіту Програма Програма була розроблена, щоб забезпечити всеосяжний і актуальний вивчення економічної і політичної динаміки в Європі. Випускники Європі та за її межами буде розвиватися в глибоке розуміння центральних проблем, що стоять перед Європою на всіх рівнях економіки і управління, і придбати інструменти для роботи з європейськими інститутами. Дослідження, проведені в Європейській приватного та державного управління, в економіці Європи, права і політики, інтенсивний семінар в Брюсселі плюс додатковий період практичного навчання пропонують ідеальне поєднання для отримання теоретичних знань, навчання управлінню, практичні навички та досвід європейської. Наша унікальна суміш академічних знань і прикладних класів зробити це винятковий досвід. Факультет складається з міжнародних... [-]