MA Льовен - MA програм MA Льовен, Льовен

MA Льовен - MA програм MA Льовен, Льовен

Магістр

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

З вищою освітою при верхньому рівні в самій системі освіти Бельгії, уряд приділяти більше уваги, щоб переконатися, що життя учнів зроблено якомога простішим за рахунок кредиту і грантів програм. Вони пропонують спонсори для іноземних студентів з бідних і вразливих сімей, які хотіли б навчатися в цій країні.

Кілька вивчення можливості є в цьому місті. Один з найстаріших університетів регіону, Католицький університет, а також Вищого інституту філософія знайшла в Левені.

MA Льовен - Візьміть MA Льовен. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Майстер європейських досліджень: транснаціональні і глобальні перспективи (Leuven)

KU Leuven - University of Leuven
Навчання в університеті / на кампусі 60 - 66 часів September 2018 Бельгія Льовен

Міждисциплінарна програма магістра мистецтв в галузі європейських досліджень: Транснаціональні і глобальні перспективи (MAES) знайомить студентів до вивчення Європи як континенту сильних взаємодій через національні кордони і постійного обміну з зовнішнім світом. [+]

. Міждисциплінарна програма магістра мистецтв в галузі європейських досліджень: Транснаціональні і глобальні перспективи (MAES) знайомить студентів до вивчення Європи як континенту сильних взаємодій через національні кордони і постійного обміну з зовнішнім світом. Що таке Майстер європейських досліджень: транснаціональні і глобальні перспективи все? Це міждисциплінарна програма залучає студентів до вивчення Європу як в якості транснаціональне співтовариство і в якості актора в глобалізованому світі. Програма пропонує розуміння і знання про природу і функціонуванні Європи, як в сучасному світі і в історичній перспективі. Взаємодія з колегами з різних дисциплін і факультетів (соціальні науки, мистецтво, право, економіка, і теологія) надає студентам широкий спектр теоретичних підходів і дозволяє їм набути необхідних методологічних навичок. Програма рішуче підкреслює необхідність залучення в критичній дискусії про проблеми, з якими стикається Європа по відношенню до своїх внутрішніх диверсифікованих ідентичностей і Ites взаємодії з іншими суб'єктами в світі. Програма Програма складається з чотирьох міждисциплінарних модулів. Ви вибираєте чотири курси від одного конкретного модуля. Модуль 1: Європейська історія, різноманітність, і культура зосереджується на тому , як транснаціональних рухів і інститутів функції на континенті характеризується глибокими історичними розмаїтості. Модуль 2: ЄС по зовнішніх зв'язків аналізує зовнішню політику і відносини Європейського Союзу в контексті глобалізації та нових форм глобального управління. Модуль 3: глобалізованому Європа досліджує різні аспекти глобалізації та їх актуальність для сучасного європейського суспільства, політики та культури. Модуль 4: Європа - Азія: взаємодія та Порівняння пропонує студентам можливість доповнити їх європейську перспективу зі знанням подій в сучасній Азії. Крім того, вам буде запропоновано вибрати два курси зі списку факультативи, Нарешті, всі студенти проходять... [-]