close

Фільтри

Див. результати

Програми Адміністрування, Пошук кращих програм MA тут! - Адміністрування

Заробіток магістра мистецтва може бути ефективним способом для людей, щоб отримати вищу освіту з предмету в галузі гуманітарних та соціальних наук. Ці ступені зазвичай потрібно два роки, щоб заробити, і вони можуть до… Детальніше

Заробіток магістра мистецтва може бути ефективним способом для людей, щоб отримати вищу освіту з предмету в галузі гуманітарних та соціальних наук. Ці ступені зазвичай потрібно два роки, щоб заробити, і вони можуть допомогти студентам забезпечити більш прибуткові кар'єри.

Що таке МА в адміністрації? Адміністрація - складний процес ефективного організації та керівництва робочими групами для досягнення заздалегідь визначеної мети. Ця область навчання допомагає студентам зрозуміти безліч ключових адміністративних функцій, щоб стати високо-ефективними адміністраторами. Курсова робота в цій галузі різноманітна і може включати в себе організаційну поведінку, маркетинг, стратегію фінансів, управління операціями, етику, методи дослідження та статистику, міжнародний бізнес тощо.

Оскільки студенти отримують магістра, вони можуть розробити різні важливі навички, які можуть допомогти з зайнятістю практично в будь-якій ситуації та в багатьох професійних та особистих ситуаціях. Учасники програми можуть налагодити сильні комунікаційні та організаційні навички, щоб стати ефективними менеджерами та лідерами. Ці студенти також, як правило, дуже детально орієнтовані.

Вартість МА, як правило, дешевше, ніж ступінь бакалавра, але це також може залежати від тривалості програми ступеня та місця розташування школи. Студенти можуть проводити дослідження або звертатися до різних шкіл для отримання додаткової інформації про навчання.

Студенти з адміністрацією магістра часто виявляють себе більш конкурентоспроможними на ринку праці для високооплачуваних робочих місць. Робота в управлінні може варіюватися від державного до приватного сектора, і багато з цих позицій є керівними ролями. Деякі можливі можливості для кар'єри включають роботу в якості адміністраторів освіти на посаді керівника або керівника програм та директорів неприбуткових організацій.

Різноманітні навчальні заклади у всьому світі пропонують магістри. Чи студенти вважають за краще навчатися за кордоном або вдома, існує безліч варіантів курсу навчання в режимі он-лайнового та заочного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus
Ванкувер , Канада

Майстер адміністративних наук (MAS) ступеня є 30-кредитної ступеня підвищити адміністративні та лідерські навички випускників. Програма поєднує в собі як пізнавальне і афектив ... +

Майстер адміністративних наук (MAS) ступеня є 30-кредитної ступеня підвищити адміністративні та лідерські навички випускників. Програма поєднує в собі як пізнавальне і афективний (інтерактивне) навчання на основі тематичних досліджень, моделювання, індивідуальні та групові вправи і роботи на місцях, що сприяє розвитку критичного управлінської ефективності. Освітній досвід MAS прагне до розвитку критичної адміністративної компетентності в сприятливій навчального середовища в поєднанні з конкретною і чіткою зворотним зв'язком. -
MA
Денна
30 години
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут