Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Авіація Europa - Авіація програми МВА Europa

Ступінь магістра в першу чергу для студентів, які хочуть поліпшити свою загальну освіту математика або вчити.

Багато з предметів, включених в авіації мають справу з розробці і виробництві літаків, але є також області, які зосереджені на повітряного руху і впливу на навколишнє середовище літаків і інших літальних апаратів. Авіація загального призначення також можуть бути розділені на цивільної та військової авіації.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Заочне навчання Авіація Europa - Візьміть Авіація Europa. Отримати всі Заочне навчання Авіація програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Авіація, Europa, Заочне навчання

UWL University of West London

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар' ... [+]

Огляд

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар'єру в галузі туризму або авіації.

Магістр пропонує можливість посилювати навички досліджень для підвищення працездатності в туризмі та авіаційної галузі. Це пропонується як однорічний повний робочий день та дворічний семестровий курс. Цей курс доставляється в міжнародно визнану установу.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою