Filter
Програми магістратури мистецтв
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Авіація Europa - Авіація програми МВА Europa

Ступінь магістра мистецтв або MA - це кваліфікаційний ступінь, який присвоюється випускникам відповідних освітніх програм в області мистецтв, гуманітарних, соціальних наук або інших аналогічних областях. Ці програми, як правило, тривають від одного до двох років.

Авіація вивчає багато аспектів польоту, включаючи проектування, виробництво і використання повітряних суден. Багато авіаційні курси мати справу з важчий за повітря літака, але є також вивчення легшого, ніж повітря літаків, таких як дирижаблі.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Авіація Europa - Візьміть Авіація Europa. Отримати всі програми Авіація та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Авіація, Europa

UWL University of West London

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар' ... [+]

Огляд

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар'єру в галузі туризму або авіації.

Магістр пропонує можливість посилювати навички досліджень для підвищення працездатності в туризмі та авіаційної галузі. Це пропонується як однорічний повний робочий день та дворічний семестровий курс. Цей курс доставляється в міжнародно визнану установу.... [-]

Великобританія London
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IUBH University of Applied Sciences

Швидке та безпечне приведення клієнтів і товарів до місця призначення - це ключові завдання в галузі управління авіацією. Але у верхів'ях управління позиція на ринку та е ... [+]

Авіаційне управління - майбутня авіаційна галузь

Швидке та безпечне приведення клієнтів і товарів до місця призначення - це ключові завдання в галузі управління авіацією. Але у верхів'ях управління позиція на ринку та ефективність роботи компанії також є вашими руками.

З магістра в галузі управління авіацією ви перетворюєте свою пристрасть на авіаційні та логістичні процеси в професію. За допомогою цієї навчальної програми ви отримаєте необхідні ноу-хау в галузі управління повітряним рухом, щоб взяти на себе пізню виконавчу відповідальність у конкретній галузевій компанії з міжнародною діловою діяльністю.... [-]

Німеччина Bad Honnef Berlin
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою