Filter
Програми магістратури мистецтв
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Авіація, Пошук кращих програм MA тут! - Авіація

Майстер мистецтв надається студентам після того, як вони завершують науково-інтенсивні курсові роботи на аспірантурі, як правило, протягом одного-три років. Для багатьох студентів заробіток магістратури є природним кроком на шляху від вищої освіти до вигідної кар'єри, оскільки ця ступінь може покращити кваліфікацію та заробіток студентів.

Що таке магістра в галузі авіації? Ця програма підготовки випускників для керівних посад в авіаційній промисловості з курсових робіт, які зосереджені на питаннях безпеки, безпеки, оптимізації операцій та використання або дизайн навчальних систем. Випускники додатково можуть дізнатись про дизайн, операції та управління аеропортом. Зрештою, випускники отримують досвід проведення глибоких досліджень та проведення математичних аналізів для оцінки галузевих проблем та визначення потенційних рішень.

Оскільки цей ступінь допомагає учням розробити всебічне розуміння авіаційних операцій, це може допомогти пілотам, інженерам літальних апаратів, авіадиспетчерам, менеджерам аеропортів та власникам літальних апаратів. Багато хто з цих фахівців може бути кваліфікованим для переходу на більш старші ролі після отримання цієї ступеня.

Вартість отримання магістра в авіації може значною мірою відрізнятися між установами. Місце розташування закладу, тривалість курсу та структура комісії можуть впливати на остаточну вартість. Бажано, щоб студенти контактували з установами, якими вони могли б бути присутніми, щоб отримати більш точні відомості про витрати, пов'язані з цією програмою.

Після заробітку магістра професіонали, які ще не мають керівних посад, можуть займатися цими посадами в аеропортах або приватних компаніях. Випускники також можуть знайти роботу у державних установах, що регулюють авіаційні операції та протоколи безпеки; У межах цих ролей професіонали можуть надавати поради щодо ефективності існуючої політики або створення нових політик. Випускники також можуть вибрати, щоб залишитися на більш повноцінних ролях, таких як капітан чи пілот, а також отримувати більші можливості для працевлаштування з-за їх високої кваліфікації.

Багато студентів можуть подумати, що будь-яка ступінь, пов'язана з авіацією, вимагатиме особистої курсової роботи. Однак деякі установи також пропонують віртуальні програми. Якщо ви хочете дізнатись більше про цей параметр та доступні програми, це легко почати. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором.

 

Детальніше Згорнути

2 Результати в Авіація

UWL University of West London

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар' ... [+]

Огляд

Курс магістра в галузі міжнародного туризму та управління авіацією спрямований на об'єднання теорій, концепцій та практики для розробки критичних уявлень про керівну кар'єру в галузі туризму або авіації.

Магістр пропонує можливість посилювати навички досліджень для підвищення працездатності в туризмі та авіаційної галузі. Це пропонується як однорічний повний робочий день та дворічний семестровий курс. Цей курс доставляється в міжнародно визнану установу.... [-]

Великобританія London
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IUBH University of Applied Sciences

Швидке та безпечне приведення клієнтів і товарів до місця призначення - це ключові завдання в галузі управління авіацією. Але у верхів'ях управління позиція на ринку та е ... [+]

Авіаційне управління - майбутня авіаційна галузь

Швидке та безпечне приведення клієнтів і товарів до місця призначення - це ключові завдання в галузі управління авіацією. Але у верхів'ях управління позиція на ринку та ефективність роботи компанії також є вашими руками.

З магістра в галузі управління авіацією ви перетворюєте свою пристрасть на авіаційні та логістичні процеси в професію. За допомогою цієї навчальної програми ви отримаєте необхідні ноу-хау в галузі управління повітряним рухом, щоб взяти на себе пізню виконавчу відповідальність у конкретній галузевій компанії з міжнародною діловою діяльністю.... [-]

Німеччина Bad Honnef Berlin
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою