MA Філлах - MA програм MA Філлах, Філлах

MA Філлах - MA програм MA Філлах, Філлах

Магістр

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Якщо ви думаєте про подальше ваша освіта в установі, де навчанні прив'язана до потім Австрія пропонує кращий призначення. Ці установи дослідження, заснованого що дозволяє студентам, щоб отримати ідеї про те, як вирішувати реальні проблеми життя.

Філлах, Статутний місто, розташований на Драва (Драу) поблизу злиття з припливом Гейл і є сьомою за величиною місто в Австрії і другого за величиною в федеральній землі Каринтія.

MA Філлах - Візьміть MA Філлах. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма - міжнародний менеджмент бізнес-

Carinthia University of Applied Sciences
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Австрія Філлах Шпитталь Фельдкірхен Клагенфурт + 3 більше

Міжнародний бізнес-управління є висока якість дворічна програма Майстер дослідження, яке викладається повністю англійською мовою. Вона спрямована на дозволяють аспірантів, щоб придбати необхідну бізнес і [+]

М. - Міжнародний Бізнес Менеджмент

Навіщо вивчати міжнародний бізнес менеджмент в Каринтії Університет прикладних наук (CUAS) - школа менеджменту в Філлах, Австрія?

• Міжнародний бізнес Менеджмент високої якості дворічна програма Майстер дослідження, яке викладається повністю англійською мовою. Вона спрямована на дозволяють аспірантів, щоб придбати необхідну бізнес та соціально-економічного знання та навички, щоб спеціалізуватися в міжнародному управлінні.... [-]