MA Фельдкірхен - MA програм MA Фельдкірхен, Фельдкірхен

MA Фельдкірхен - MA програм MA Фельдкірхен, Фельдкірхен

Магістр

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

Австрійська Республіка може похвалитися величезною політичною, освітньої та художньої культури. Географія Австрії також дозволяє для всіх типів сезонних досвідом.

Фельдкірхен (словенська: Trg), місто в Австрії, у федеральній землі Карінтія і столицею району з однойменною назвою. Фельдкірх отримав права міста в 1930 році.

MA Фельдкірхен - Візьміть MA Фельдкірхен. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма - міжнародний менеджмент бізнес-

Carinthia University of Applied Sciences
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Австрія Філлах Шпитталь Фельдкірхен Клагенфурт + 3 більше

Міжнародний бізнес-управління є висока якість дворічна програма Майстер дослідження, яке викладається повністю англійською мовою. Вона спрямована на дозволяють аспірантів, щоб придбати необхідну бізнес і [+]

М. - Міжнародний Бізнес Менеджмент

Навіщо вивчати міжнародний бізнес менеджмент в Каринтії Університет прикладних наук (CUAS) - школа менеджменту в Філлах, Австрія?

• Міжнародний бізнес Менеджмент високої якості дворічна програма Майстер дослідження, яке викладається повністю англійською мовою. Вона спрямована на дозволяють аспірантів, щоб придбати необхідну бізнес та соціально-економічного знання та навички, щоб спеціалізуватися в міжнародному управлінні.... [-]