MA Фельдкірхен - MA програм MA Фельдкірхен, Фельдкірхен

MA Фельдкірхен - MA програм MA Фельдкірхен, Фельдкірхен

Магістр

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

Австрійська Республіка може похвалитися величезною політичною, освітньої та художньої культури. Географія Австрії також дозволяє для всіх типів сезонних досвідом.

Фельдкірхен (словенська: Trg), місто в Австрії, у федеральній землі Карінтія і столицею району з однойменною назвою. Фельдкірх отримав права міста в 1930 році.

MA Фельдкірхен - Візьміть MA Фельдкірхен. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше
На даний момент немає програм для відображення за запитом MA{category}{country}{region}{mode}. Спробуйте нашу категорію MA{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} замість.

Пошук аналогічних програм тут