MA Грац - MA програм MA Грац, Грац

MA Грац - MA програм MA Грац, Грац

Магістр

Магістрів, широко відомий як MA, є аспірантуру тривалістю не менше одного року, а іноді й двох років, їх навчають градусів зазвичай вимагає деякого фактичного дослідження. MA є найбільш загальна назва для ступеня магістра і часто використовується.

Австрійська Республіка може похвалитися величезною політичною, освітньої та художньої культури. Географія Австрії також дозволяє для всіх типів сезонних досвідом.

Грац є другим за величиною містом в Австрії і часто називають студентським містом через його багато центрів освіти. Університет Граца є найпопулярнішим, хоча існують і інші коледжі та університети в цій області.

MA Грац - Візьміть MA Грац. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістр бізнесу на ринках, що розвиваються

FH JOANNEUM - University of Applied Sciences
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 4 семестри October 2018 Австрія Грац

Світ та світова економіка швидко перетворюються з впливом на різні області. Нові зростаючі сили збільшують свою частку на світовому ринку. Для транснаціональних підприємств важливіше, ніж будь-коли, розуміти сили та можливості, що стоять перед цими ринками, що розвиваються. [+]

Світ та світова економіка швидко перетворюються з впливом на різні області. Нові зростаючі сили збільшують свою частку на світовому ринку. Для транснаціональних підприємств важливіше, ніж будь-коли, розуміти сили та можливості, що стоять перед цими ринками, що розвиваються.

Ви можете розраховувати на наступні теми в навчальній програмі:

Ділова поведінка на ринках, що розвиваються.... [-]