MA Вінер-Нойштадт - MA програм MA Вінер-Нойштадт, Вінер-Нойштадт

MA Вінер-Нойштадт - MA програм MA Вінер-Нойштадт, Вінер-Нойштадт

Магістр

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Якщо ви думаєте про подальше ваша освіта в установі, де навчанні прив'язана до потім Австрія пропонує кращий призначення. Ці установи дослідження, заснованого що дозволяє студентам, щоб отримати ідеї про те, як вирішувати реальні проблеми життя.

Це місто має багату історію освіти. Найбільший і перший бізнес в Австралії шкільного Fachhoschule, а також інженерно-центру Університету прикладних наук Вінер Neustadit, знаходиться тут.

MA Вінер-Нойштадт - Візьміть MA Вінер-Нойштадт. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в бізнес-консалтингу міжнародної

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років October 2018 Австрія Вінер-Нойштадт

Бізнес консультування International (BCI) є висока якість і складної ділової програми ступеня на рівні магістратури ведеться повністю англійською мовою. [+]

. Бізнес консультування International (BCI) високу якість і складної ділової програми ступеня на рівні магістратури ведеться повністю англійською мовою. Програма передбачає значну перевагу, коли починають свою кар'єру, особливо в управління бізнес-консультантів і професій. Як випускник BCI ви зможете виконати вимоги бізнес-спільноти за допомогою зроблених навичок спілкування англійською мовою, міжкультурного розуміння і досвіду, глобальної бізнес-ноу-хау і знання універсальних стандартів. Програма чотири семестри, повний робочий день магістра забезпечує особливо стимулююче оточення, в якому студенти з багатьох різних націй і культур працювати разом з міжнародним факультету. У четвертому семестрі вам пропонується вчитися за кордоном в одному з наших університетів-партнерів по всьому світу. У програмі BCI магістерської ви можете вибрати спеціалізацію або в галузі фінансового менеджменту та інвестиційного аналізу (казначейства та інвестицій) або в маркетингових та інформаційних аналітики (Analytics Маркетинг). Основні сильні сторони BCI Практична навчання Протягом програми, ви будете купувати в поглибленого впливу в діапазоні управління та консультаційних навичок на додаток до спеціалізації в галузі управління грошовими коштами та інвестиції або маркетингової аналітики. Передбачається, що ці курси будуть грунтуватися на попередніх знань і на основі тісної співпраці з компаній, банків, та інших важливих організацій, буде поєднувати традиційну теорію і методологію з руками-на інструменти і навички, на основі тематичних досліджень, проектів та семінарів. Невеликі розміри класу полегшити інтенсивний і інтерактивну середу навчання, в якому ви будете працювати з обома викладачами та іншими студентами (і в деяких випадках навіть зовнішні організації), щоб застосувати свої знання. Першокласні Освіта Більшість курсів під керівництвом висококваліфікованих практиків у відповідних областях. Ми тісно співпрацюємо з викладачами з банків, корпорацій та... [-]