MA Падуї - MA програм MA Падуї, Падуї

MA Падуї - MA програм MA Падуї, Падуї

Магістр

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Це промисловий і економічний місто Італії добре розвинена ще природно гарне місто. Отже, Падуї є хорошим місцем, щоб жити і заробляти гроші. Крім того, Падуя має кілька хороших навчальних закладів, таких як Університет Падуї.

MA Падуї - Візьміть MA Падуї. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

MA Degree Programme in Human Rights and Multi-level Governance

University of Padova School of Economic and Political Sciences
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років October 2018 Італія Падуї

[+]

. дисципліни орієнтація Програма курсу має розробка політики і дій-орієнтований підхід, заснований на дослідженнях і критичного мислення. - Працюючи автономно, планування потужностей, і час керування: студенти забезпечуються навички навчання, необхідні для розробки автономних здібностей в галузі планування та управління соціальними проектами в галузі прав людини, демократії і миру. [-]