MA Марбелья - MA програм MA Марбелья, Марбелья

MA Марбелья - MA програм MA Марбелья, Марбелья

Магістр

Ступінь магістра є більш універсальними, ніж докторської кваліфікацією і мають широкий спектр професійних та наукових застосуваннях. За даними Міністерства освіти США, три види магістерських програм існує досліджень, професійні і терміналу. Найпопулярнішими типами майстрів мірі є магістра мистецтв (MA) та магістра наук (MS) в суміші предметних областей.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Розташований на берегах Середземного морів міста Марбельї. Цей муніципалітет в провінції Малага. Місто є популярним туристичним центром. Він має кілька пам'яток і музеїв. Марбелья має більше 100000 жителів.

MA Марбелья - Візьміть MA Марбелья. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

ма в міжнародній політиці та світової політики

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Іспанія Марбелья

Міжнародні відносини ОЕ був розроблений спільно між МДІМВ і MIUC, щоб надати студентам знання, навички та компетенції, необхідні для критично аналізувати та інтерпретувати ключові теоретичні дебати постмодерністської політичній арені міжнародних відносин. [+]

. MA Міжнародні відносини МГИМО - MIUC Огляд Тривалість: 2 роки Англійська Розташування: Marbella (1 рік), Москва (рік 2) Назва програми: «Міжнародні політики і глобальна політика» Ступінь , що присуджується: MA Міжнародні відносини Основні дисципліни Покриті міжнародні організації Дипломатичні відносини Засоби масової інформації та міжнародний Politicies екологічна Політика Російська політика Мови (російська / іспанська) ... [-]