close

Фільтри

Див. результати

Програми Іспаномовні дослідження, Пошук кращих програм MA тут! - Іспаномовні дослідження

Після завершення бакалавра або бакалавра 'и ступінь, люди можуть хочете отримати вищу освіту. Наступним кроком є ​​зазвичай магістерська програма 'и. Щоб заробити на майстер 'и ступінь, людина повинна пройти п… Детальніше

Після завершення бакалавра або бакалавра 'и ступінь, люди можуть хочете отримати вищу освіту. Наступним кроком є ​​зазвичай магістерська програма 'и. Щоб заробити на майстер 'и ступінь, людина повинна пройти певну суму кредитів, як правило, з державного або державного університету. Це може зайняти від одного до двох років очного навчання.

Студенти могли б здивуватися, що MA в латиноамериканських досліджень? Ця програма включає в себе постійно мінливий характер латиноамериканської суспільства, з особливою увагою до груп корінного населення, охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища, освіти, гендерних питань та шляхи її суспільство взаємодіє з іншими культурами. Студенти також будуть проводити наукові дослідження на форми культурного самовираження, а також нинішні модернізації день процеси область 'и. Деякі з курсів порівняльну літературу в теорії та практиці, двомовності, сучасної іспанської народної культури, культурології, державної політики в Латинській Америці та іспанської літератури.

Є багато переваг для здобуття вищої освіти, особливо ступінь майстра 'и в цій області. Якщо ніщо інше, ступінь може принести користь випускника знань про ключові латиноамериканських проблем в галузі літератури, мовознавства та сучасної історії. Студенти також дізнаєтеся, як проводити дослідження самостійно і перетворити цю досліджень в добре розвиненою академічної шмат роботи.

Кожен майстер програма 'и будуть мати різні витрати на реєстрацію, залежно від вузу і країни воно знаходиться. Для конкретних зборів та інформації, зацікавлені студенти мають можливість звернутися в школу прямо.

Є багато можливостей кар'єрного росту для студентів, які закінчують свої майстер 'и в іспаномовних досліджень. Багато випускників можуть знайти роботу в державних органах, як правило, в якості перекладачів чи посадових осіб дипломатичної служби. Вони також можуть знайти кар'єру в суспільних відносинах і соціальних послуг в СШАі за кордоном, або в Корпусі миру, збройних сил або правоохоронних органів. Там також можуть бути можливості в області маркетингу або міжнародних відносин з приватним бізнесом. Випускники можуть також проводити викладацької кар'єри на всіх рівнях і в різних областях.

Більшість програм може бути завершена частина часу на два роки або повний робочий день протягом року. Онлайн курси також можуть бути запропоновані для студентів, які не мають доступу до школи. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
Вашингтон, США

Розвивайте широке та глибоке розуміння політичних, економічних, історичних та культурних питань у сучасній Латинській Америці, отримавши ступінь магістра, яка підтримуватиме р ... +

Розвивайте широке та глибоке розуміння політичних, економічних, історичних та культурних питань у сучасній Латинській Америці, отримавши ступінь магістра, яка підтримуватиме різні кар’єрні шляхи. Наші випускники - лідери, які досягають успіху в уряді, приватному секторі, транснаціональних та неурядових організаціях. -
MA
Денна
2 років
англійська
Кампус