MA Тегеран - MA програм MA Тегеран, Тегеран

MA Тегеран - MA програм MA Тегеран, Тегеран

Магістр

Програми з назвою "магістр " традиційно складається з ліберальних предметів мистецтва, такі як філософія, історія, чи літератури. Майстри мистецтв в аспірантурі програм, які можуть бути прийняті після того, як отримав ступінь за програмою бакалаврату ступінь (бакалавр). Майстри мистецтв програми мають звання "Ma ", "магістр " або "MA ".

Він відомий як Ісламська Республіка Іран. Саме в Західній Азії. Освіта тут централізовано з К-12 освіту під наглядом Міністерства освіти в той час як вища освіта знаходиться під контролем Міністерства науки і Technology.According до SCImago, Іран міг би четверте місце в світі з точки зору результатів досліджень до 2018 року.

Столиця Ірану, Тегеран славиться своєю зростаючою можливості для бізнесу і платформ кар'єрного зростання. Таким чином, університети, такі як Тегеранського університету орієнтовані на надання кращої освіти для підготовки молоді до країнам.

MA Тегеран - Візьміть MA Тегеран. Отримати всі програми MA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше

Магістр регіональних досліджень - іранські студії

University of Tehran, Kish International Campus
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 Іран Тегеран

Магістр регіональних досліджень - іранські студії призначений для тих, хто хоче зосередити увагу на підході до соціальної науки до іранської культури, мистецтва, літератури, ЗМІ, суспільства, політики та економіки. [+]

Введення:

Магістр регіональних досліджень - іранські студії призначений для тих, хто хоче зосередити увагу на підході до соціальної науки до іранської культури, мистецтва, літератури, ЗМІ, суспільства, політики та економіки. Цей курс підходить для національних та міжнародних неурядових організацій, державних службовців, які шукають глибоких знань про Іран, працівників медіа, міжнародних студентів, які прагнуть до кар'єри в уряді, ЗМІ, НУО, фінанси, дипломатії, а також готові діяти як майбутній дипломат у ставлення до Ірану.... [-]