MASTERSTUDIES

Програми Інформаційні системи, Пошук кращих програм MA тут! - Інформаційні системи

Заробіток магістра є академічним досягненням, який показує, що ви багато працювали. Майстер мистецтв - це ступінь вищої освіти, що підвищує ваше резюме та демонструє ваші знання про конкретну галузь.

Що таке магістр інформаційних систем? Цифрові технології постійно розвиваються, щоб поліпшити якість життя різними способами. З вашою магією в інформаційних системах ви дізнаєтеся більше про інфраструктуру в тому, як технологія розробляється і як це впливає на те, як люди використовують це. Ви можете вивчити доступ до цифрових додатків для громадськості, визначити тенденції в галузі або розглянути питання культури, як вони застосовуються до соціальних мереж. Це досить нова сфера вивчення, відкрита для інтерпретації та інтересу.

Випускник з вашої магістерської програми є досягненням, який показує вашу відданість промисловості. Навчаючись за своїм ступенем, у вас є можливість занурюватися в поле та мережу з іншими, хто цікавиться тими ж теми.

Вартість навчання для магістра в інформаційних системах залежить від установи. Ви завжди повинні обговорювати збори, пов'язані з вашою дипломом, з відділом прийому, щоб ви повністю зрозуміли свої обов'язки. Більшість ступенів магістра може бути завершено через два роки, якщо ви відвідуєте коледж на повний робочий день.

Коли ви шукаєте роботу після закінчення ступеня магістра, у вас є багато варіантів. Ви можете вибрати для роботи приватну компанію в галузі розробки або дослідження технологій. Багато державних агентств наймають аналітики, які можуть допомогти їм керувати доступністю цифрової інформації. З вашим розумінням інформаційних систем ви можете бути кандидатом на керування. Крім того, якщо ви вирішите продовжити ступінь післядипломної освіти, яка поглиблює ваші знання, ви також можете претендувати на навчання на колегіальному рівні.

Не чекайте, щоб просунути вашу кар'єру. Почніть роботу сьогодні і шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

3 Результати в Інформаційні системи Filter

Магістр мистецтв в області електричної та інформаційної техніки

Covenant University
MA
Бер 2021
<
заочно
англійська
Онлайн

В електромеханічному віці, електротехнічний як дисципліна була монолітною. Назва Департамент електротехніки був прийнятий університетів, що пропонують програму. Потім прийшла ...

Детальніше

магістр мистецтв у інтегрованих ціннісних комунікаціях

Daniel Morgan Graduate School of National Security (DMGS)
MA
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

DMGS 'MA в інтегрованому ризиковому значенні (IRV) Communications забезпечує спеціалізований підхід до комунікацій національної безпеки. ...

Детальніше

ма в області інформаційної та комунікаційної техніки

Nanjing University Of Posts And Telecommunications
MA
<
Денна
<
5 місяці
англійська
Кампус

Магістра в області інформаційно-комунікаційної інженерії

Детальніше