$close

Фільтри

Див. результати

Програми Європейське право, Пошук кращих програм MA тут! - Європейське право

Люди, які бажають отримувати більш загальні знання в галузі або продовжувати спеціалізацію, можуть обратись до програми MA-Master of Arts. Після одного-двох років навчання вони можуть опинитися не тільки з новими навичками, а… Детальніше

Люди, які бажають отримувати більш загальні знання в галузі або продовжувати спеціалізацію, можуть обратись до програми MA-Master of Arts. Після одного-двох років навчання вони можуть опинитися не тільки з новими навичками, але й конкуруючими за вищі зарплати.

Що таке магістр європейського права? Курси, пов'язані з отриманням магістра мистецтв в європейському праві, можуть охоплювати деякі аспекти загального права, але, як правило, більша увага приділяється тому, як Європейський Економічний Союз впливає на міркування права та влади. Можна буде спеціалізуватися або, принаймні, приймати факультативи в таких сферах, як гуманітарне право, корпоративне право, екологічне право, інвестиційне право та кримінальне право.

Вивчення будь-якого закону може дати випускникам підвищені навички спілкування, а також здатність аналізувати ситуації та критично мислити, всі здібності, які можуть бути корисними в будь-якій кар'єрі. Люди, які бажають працювати в бізнесі, уряді або в юридичних сферах у Європі, можуть значно спростити розуміння складності ведення ділових або юридичних операцій.

Скільки це буде коштувати для випускників з магістерським ступенем, буде залежати від того, де буде зареєстровано, оскільки це може сильно відрізнятися. Студенти не повинні забувати враховувати будь-яку додаткову плату, порівнюючи програми, оскільки загальна вартість, ймовірно, буде більшою за навчання.

Деякі з позицій, які можуть бути відкриті для випускника з магістра в галузі європейського права, включають юридичного консультанта, дослідника, юридичного перекладача або письменника юридичних проектів. Інститути, які наймають такі посади, включають університети, корпорації, банки, юридичні контори та консалтингові фірми. Спеціальності, такі як екологічне право або гуманітарне право, можуть допомогти знайти кар'єру в некомерційних організаціях або державних установах.

Зазвичай існують інститути, які пропонують магістратура з європейського права в Інтернеті по всій Європі та за її межами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Universität Hamburg in Kooperation mit Europa-Kolleg Hamburg

Майстер Програма два семестри "Європейські та Європейський Юриспруденція" пропонує Інституту європейської інтеграції Фонду Європа-Kolleg Гамбурзі у співпраці з Університетом Г ... +

Майстер Програма два семестри "Європейські та Європейський Юриспруденція" пропонує Інституту європейської інтеграції Фонду Європа-Kolleg Гамбурзі у співпраці з Університетом Гамбурга. Після успішного завершення програми або вчений ступінь "Магістр (MA)" або "магістр права (магістр права)" будуть нагороджені. -
MA
Денна
англійська, німецький
Кампус