Програми магістратури MA

Програми магістратури мистецтв (скорочено MA або M.A.) - це академічні програми другого ступеня, які визнаються університетами по всьому світу. Вибираючи програми магістратури мистецтв, перед вами відкриваються широкі перспективи професійного та кар'єрного росту, можливості отримання важливих навичок, пов'язаних з прийняттям рішень і вирішення складних ситуацій.

Крім того, після отримання ступеня магістра мистецтв ви можете продовжити навчання, вступивши на одну з програм аспірантури. При навчанні на програмах магістратури мистецтв студентам пропонується вивчення спеціалізованих предметів в рамках дисциплін, пов'язаних з мистецтвом, гуманітарними та соціальними науками, іноді з бізнесом і правом. Кандидатам, які навчаються за програмами MA, потрібно підготувати самостійну дослідницьку роботу і успішно захистити дисертацію, після чого їм присуджується ступінь магістра мистецтв.

Різноманітність програм магістратури мистецтв настільки великий, що може збентежити навіть самих рішучих - не дозволяйте цьому зупинити вас! Почніть пошук з найпопулярніших програм магістратури мистецтв, список яких ви знайдете нижче на сторінці.

Нещодавно додані магістерські програми мистецтв

Long Island University

Магістр медіа-мистецтв

Жовтень 15, 2018
Незалежно від того, чи ви тільки закінчите навчання або досвідчений професіонал, ця 36-ступінчаста ступінь пропонує інструменти, які вам потрібно буде конкурувати і досягти успіху в широкому колі письмових, дизайнерських, виробничих, творчих та медіа кар'єри.… [+] [-]

University of Amsterdam

Дослідження магістра мистецтв в галузі медіа-досліджень

Жовтень 11, 2018
Маючи коріння в галузі філософії, історії та аналізу дискурсу, дворічний дослідницький магістр в Media Studies досліджує відповідні теоретичні підходи до вивчення засобів масової інформації в сучасній культурі.… [+] [-]

City University of London

Магістр міжнародної політики

Жовтень 8, 2018
Цей практичний, проектно-орієнтований магістрат, розроблений для студентів та фахівців у галузі інженерії, підготує вас до успішної кар'єри в галузі швидкого розвитку Інтернету речей (IoT) або у власному запуску IoT.… [+] [-]

Університети в Україна

Змінити місце розташування

Що таке ступінь Магістра мистецтв?

Від лат Magister Artium, Магістр мистецтв (скорочено MA, M.A. або AM) - це академічний ступінь другого ступеня, який видається університетами по всьому світу. Більшість програм Магістра мистецтв пропонуються в одному з наступних напрямків: гуманітарні науки, географія, антропологія, соціальні науки, комунікації, лінгвістика, також деякі університети пропонують теологію або сестринську справу. Програми магістратури MA слід відрізняти від програм Магістра наук (MSc), які є ступенем випускників в галузі науки, інженерної справи, технологій, медицини або іноді бізнесу. Програми Магістратури мистецтв забезпечують студентам широке професійне розуміння складних дисциплін, глибоке занурення в певну область дослідження або міждисциплінарну галузь.

Які переваги навчання на програмах Магістратури мистецтв?

Існує ряд відчутних переваг від навчання на програмах Магістратури мистецтв, які можуть задовольнити професійні, особисті та академічні мотивації. Випускники програм MA вважаються висококваліфікованими в своїй області і в них більше можливостей для кар'єрного зростання, в порівнянні зі ступенем бакалавра або шкільним дипломом про середню освіту. На програмах Магістратури мистецтв пропонується широкий вибір дисциплін, що дає можливість підібрати кращий варіант з широкого спектру кар'єрних шляхів. Складнощі, через які студенти повинні будуть пройти при навчанні на програмах Магістратури мистецтв, допоможуть їм краще підготуватися до професійних ситуацій, що допоможе їм у подальшій кар'єрі. В ході проведення самостійної дослідницької роботи, яка є обов'язковою для всіх студентів Магістратури мистецтв, студент навчається важливим методам, які будуть служити студенту в подальшому професійному та кар'єрному зростанні.

Які дисципліни вивчаються на програмах Магістратури мистецтв?

Програми Магістратури мистецтв пропонуються по різним дисциплінам, в різних областях знань і за різними спеціалізаціями. В гуманітарних науках, програмами MA пропонується вивчення літератури, історії, мов, релігії, філософії, класичних дисциплін, візуальних і сценічних мистецтв. Програми Магістратури мистецтв, як правило, пропонують більш вузьку спеціалізацію в кожній з вищезгаданих областей. Наприклад, можна отримати ступінь Магістра мистецтв в галузі дитячої літератури, в галузі російської культури і мистецтв, в політичній і правовій теорії або в області біблійної літератури. Існують також програми Магістратури мистецтв за напрямками географія, антропологія і соціальні науки, такі як Магістр соціальної і культурної географії або ступінь Магістра культурної антропології та соціології розвитку.

Як наявність ступеня Магістра мистецтв може вплинути на поліпшення кар'єри?

Оскільки ступінь Магістра мистецтв пропонує додатковий рівень спеціалізації, в тій чи іншій області, в порівнянні з програмами бакалаврату, ступінь Магістра мистецтв може дуже позитивно позначитися на розвитку кар'єри. Працюючі фахівці, які вже мають певний професійний досвід, можуть розраховувати на підвищення в кар'єрі за рахунок отримання ступеня MA. Студенти програм Магістратури мистецтв, які приходять після програми бакалаврату, виявляють, що вони більш кваліфіковані для більш перспективнішої і високооплачуваної роботи після закінчення навчання.

Яка вартість навчання на програмах Магістратури мистецтв?

Вартість навчання та різноманітні збори на програмах Магістратури мистецтв значно варіюються в залежності від країни і університету. Деякі приватні та громадські організації і факультети університетів пропонують студентам фінансову підтримку у вигляді стипендій, компенсацій і часткове покриття витрат для студентів Магістратури мистецтв. Більш детальну інформацію про вартість навчання, пільги, стипендії та компенсаційні виплати при навчанні на Магістра мистецтв, можна отримати в приймальній комісії університету, який вас зацікавив.

У чому переваги онлайн програм Магістратури мистецтв?

Існує цілий ряд переваг, які можуть мотивувати студентів навчатися онлайн на Магістратурі мистецтв. Онлайн навчання забезпечує можливість поєднувати навчання і роботу, що може значно полегшити фінансове становище студента. Студенти, які навчаються онлайн на програмах Магістратури мистецтв, мають можливість в повній мірі випробувати необмежені можливості технологій інтерактивного освіти, щоб розвинути відповідні технічні навички, в додаток до їх курсової роботи. Можливість безпосередньо спілкуватися з викладачами іноді навіть краще представлена ​​на онлайн програмах Магістратури мистецтв.

Які відмінності програм Магістратури мистецтв в різних країнах?

Університети в деяких країнах пропонують програми Магістратури мистецтв з деяких дисциплін, які пропонуються в інших країнах в програмах Магістра наук або програмах Магістра філософії. Наприклад, у багатьох країнах, студенти програм Магістратури філософії, також отримують ступінь Магістра мистецтв. Однак у Великобританії, Канаді, Австралії, Фінляндії, Норвегії, Гонконгу, Іспанії, Малайзії і деяких інших країнах, існують окремі програми Магістратури з філософії. В деяких країнах ступінь Магістра мистецтв в області права, можуть бути запропоновані в якості альтернативи традиційному Магістру Права (LL.M.). Детальніше про програми Магістратури мистецтв в різних країнах по всьому світу можна дізнатися прямо тут!