MA Luxury Brand Management

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Метою програми є розробка інноваційного підходу до професійного управління брендом розкішних витратних матеріалів (автомобілі, косметика, напої, мода, ароматизатори, сумки, ювелірні вироби, багаж, яхти та годинники). Програма надає вам критичні знання та усвідомлення складних питань, пов'язаних із сектором розповсюджуваних товарів у 21 столітті, працюючи над концепціями та платформами, такими як управління брендом, маркетинг, реклама та соціальні медіа.

Методи навчання

Вас навчають через лекції та семінари. Існують також можливості відвідування промисловості та обговорення з фахівцями галузі через живий галузевий проект.

Оцінка базується на курсових роботах. Це включає в себе презентації, портфелі, звіти та тематичні дослідження, що дають вам кілька методів, щоб показати ваше розуміння курсу materia

Що я буду вивчати?

Завдяки поєднанню науково обгрунтованого викладання та навчання, ви отримаєте розуміння виробництва, розподілу та споживання предметів розкоші з посиланням на кругову економіку, все це бачиться через залежну роль менеджера бренду бренда. Програма також включає етику, корпоративну соціальну відповідальність, підприємництво та лідерство, надає вам різноманітні навички, які дадуть вам змогу взяти на себе як творчі, так і керівні посади в індустрії розкоші.

Програма поставляється співробітниками факультету з безпосереднім досвідом галузі. Цей курс застосовує академічну теорію до ряду глобальних проблем промисловості в розкішних галузях, забезпечуючи вам навички та впевненість у ефективній роботі, щоб забезпечити зміну професіоналів, що працюють у галузі предметів розкоші. Ця явна галузева спрямованість максимізує можливості для працевлаштування для випускників у будь-яких аспектах сектору предметів розкоші.

Стандартні вимоги до вступу

Перший ступінь, еквівалентний 2: 2 (другий клас), відзначає ступінь з визнаного університету або його еквівалента на будь-якому предметі.

Студенти вимагають IELTS 6.5 (або вище) без жодного елемента нижче 5.5 або еквівалент.

Кар'єра та подальше навчання

Програма призначена для підвищення кваліфікації з працевлаштування шляхом засвоєння знань, заохочуючи розвиток підприємницької поведінки, яка досягла вашої кар'єри. Деякі випускники можуть прагнути стати глобальними бренд-менеджери.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Детальніше

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Згорнути