MA в кураторській практиці

Загальні відомості

Опис програми

MACuratorial Practice

Вивчайте поточну теорію та історію, а також розвивайте свої особисті кураторські навички та мислення на нашому інноваційному кураторському MA.

Вивчаючи кураторів, ви будете працювати з багатою та різноманітною групою партнерських організацій у секторі.

Об'єднати сучасну практику з теорією у гнучкому підході.

Це кураторство МА підкреслює ролі аудиторій, колекцій та нових контекстів.

Ми зосереджуємося на курації як сучасній практиці, об'єднуючи історію, теорію та практику. Ми запитуємо, що це таке, що робить роль куратора чіткою, і як ми розуміємо основи курації, коли вона стала таким модним словом.

Курс охоплює сучасне кураторство в історичних і колекційних умовах, а також сучасні місця, цифрові, "спливаючі" та специфічні для сайту контексти. Її доставляють фахівці в області та робочі куратори.

Огляд

Курс охоплює широкий спектр кураторських підходів, від управління історичними колекціями до творчого курації передового сучасного мистецтва, ремесла та дизайну. Наші студенти походять з найрізноманітніших фонів; ми закликаємо вас розвивати свої інтереси, розуміючи те, що ви поділяєте з іншими в нашій дисципліні.

Залучення та розуміння аудиторії є центральними у кураторській практиці. Ви будете розвивати досвід у способах обміну та представлення ідей протягом всього курсу.

Ви вивчатимете два модулі за триместр (один рік повний робочий день) або один за триместр (два роки неповний робочий день).

Структура курсу

Методи дослідження вводять методологію досліджень і способи, якими підлягають конкретні матеріали, методи аналізу та оцінки можуть бути засобом для особистого вивчення. Це поділяється з іншими програмами магістра в Школі мистецтв і дизайну, і тому дає можливість обмінюватися ідеями з художниками, дизайнерами і кураторами з різних дисциплін.

Роль куратора розглядає мінливу роль куратора, "політику" кураторства та реальних проблем, пов'язані з безпосереднім зв'язком з робочими кураторами в нашому регіоні та за його межами. Вона розглядає розвиток критичної теорії та їх вплив на кураторські практики, такі як представлення спільнот, етнічних груп, ґендерні питання, "інтервенції", навчання галереї, "пост-музей" та кураторство в суспільній сфері.

Колекції та збірники розглядають характер колекціонування та вплив колекціонування на кураторську практику. Ми оцінюємо те, як колекції виступають як «земля» для нової роботи художників, творців, а також у фаховій творчій роботі проекту, а також традиційній інтерпретації. Можна вивчати приватні колекціонери, перехід приватних до публічних, а також процес визначення об'єктів як "колекційних". Вона охоплює матеріальну культуру, збирає цифрову, усну історію та її методи, дослідження в архіві, управління історичними та сучасними колекціями.

Досягнення аудиторії дозволяє вам представляти або вивчати реальний проект реальній аудиторії. Ви будете вивчати поточний дискурс навколо залучення, участі та навчання, і пов'язуйте це з вивченням того, як кураторська практика охоплює аудиторію.

Проект Майстра може бути або текстовим, або практичним. Він враховує різноманітні підходи до оцінювання, які можуть включати традиційну письмову дисертацію, вивчення історичних або архівних досліджень, курацію виставки або проекту на місці, або форми цифрового виробництва, будівництво музею чи веб-сайту, що спеціалізується на галереї. . Багато тривалі дослідження йдуть від власної практики студента і можуть бути використані для розширення або відображення на робочому місці або добровільного досвіду.

Модулі курсу

Цей курс включає або пропонує наступні модулі.

 • Роль куратора
 • Методи дослідження
 • Досягнення аудиторій
 • Колекції та Colleting
 • Проект магістра: Кураторська практика

Як я буду оцінюватися?

Проектна робота може бути розроблена та оцінена як частина курсу. Проекти реального життя можуть бути реалізовані у відповідь на оціночні завдання, особливо у зв'язку з кінцевим подвійним модулем «Магістерського проекту».

Ми оцінюємо вашу здатність:

 • Розглядайте складні питання в області історії кураторської практики, теорії та контексту, ефективно використовуючи навички аналізу та синтезу в міру необхідності
 • Самостійно планувати і здійснювати науково-дослідну діяльність у предметних областях кураторської практики, демонструючи професіоналізм, самостійність і оригінальність
 • Ефективно пропонувати і курувати виставки, спираючись на дослідження і розуміння
 • Ініціювати та сприяти дискусії та дискусії щодо кураторської практики.

Ми також оцінюємо Вашу здатність до просування знань, навчання та навичок у предметних областях кураторської практики.

Як мене навчать?

Ви навчатиметеся на семінарах, доповнюєтеся візитами на ключові місця, які проводять провідні куратори. Ми застосовуємо підхід, що базується на практиці; в той час, як деякі сеанси проводяться нашими вченими, інші виступають від наших співробітників і стосуються конкретних тематичних досліджень або колекцій.

Ви часто пов'язуєте своє дослідження з стажуванням, волонтерством і роботою над проектами.

Можливості

Навчайтеся в сучасних робочих галереях, музеях і місцях

Ви зможете скористатися можливостями відвідати, вивчити і працювати за допомогою усталених відносин з цілим рядом музеїв, галерей і організацій сучасного мистецтва національного та міжнародного значення.

Ми працюємо з колегами з широкого кола організацій у самому місті Бат, у сусідніх містах, таких як Брістоль та Кардіфф, а також у великих закладах за межами. Це гарантує, що ви зможете дослідити унікальний діапазон організаційних контекстів, в яких розташовано збирання та курацію.

Наші посилання включають:

 • Музей Холбурн;
 • широкий спектр місць для художників і громадських музеїв у Баті;
 • Арнольфіні та острів Спайк;
 • Музей і художня галерея Брістоля;
 • Хаузер
 • Центр мистецтв Солсбері; і
 • Сайти Національного музею Уельсу в Кардіффі.

Кар'єра

Останні випускники знайшли роботу в:

 • Кураторська робота в музеях і галереях;
 • Галереї / управління мистецтвами;
 • Самозайнята позаштатна кураторська робота та консультації;
 • Видавнича та медіа-робота;
 • Освіта, викладання та навчання галерей та музеїв;
 • Загальне управління проектами за межами образотворчого мистецтва та музеїв;
 • Критичне письмо; і
 • Академічне навчання та викладання.

Вартість

 • UK / EU студенти повний робочий день - 2019/20 запис £ 7,395
 • UK / EU студенти неповний робочий день - 2019/20 запис £ 3700
 • Міжнародні студенти повний робочий день - 2019/20 запис £ 14,300
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Детальніше

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Згорнути