Магістр з вивчення Європейського Союзу

На політику, право та економіку впливають європейські рішення. Знання європейських інституцій, політики, процедур прийняття рішень та законодавства є надзвичайно актуальними для всіх, хто працює в державному та приватному секторах. Унікальна магістерська програма в Європейському Союзі надає студентам глибокі теоретичні та практичні знання в цих галузях, поєднуючи політологію, право, економіку, історію, комунікаційні дослідження та мови.

Програма також надає можливості для навчання за кордоном, підвищуючи міжнародну кваліфікацію та мовні компетенції її студентів. Також всю навчальну програму викладають англійською мовою (починаючи з Curriculum 2016), інтенсифікуючи міжнародний фокус. Магістерська програма враховує політичні та соціально-економічні процеси та включає в себе в європейській навчальній програмі європейських практиків та експертів з європейських інституцій. За допомогою моделювання процедур прийняття рішень та судових рішень студентів практикується підготовка переговорних позицій та обговорення цих позицій в рамках Європейського парламенту, Ради Європейського Союзу, Комісії та Європейського суду.

Магістерська програма надає студентам:

  • кваліфікація як фахівця з європейського права, політики та економіки - глибоке знання політичних процесів та механізмів прийняття рішень в Європейському Союзі.
  • перший інтенсивний контакт з європейськими інституціями під час навчального візиту до Брюсселя, Люксембургу та Страсбурга.
  • можливість отримати додаткові навички протягом семестру за кордоном.
  • можливість розвивати свої культурні та мовні навички в міжнародному освітньому середовищі.

Процес європейської інтеграції змінює політичну, економічну та культурну практику в усіх державах-членах. Вона вимагає глибоких знань про право Європейського Союзу, процедур прийняття рішень та впровадження на національному рівні. Подальшими знаннями про правові та політичні умови в інших державах-членах, про соціально-економічне становище та їх позиції є необхідна умова. Відповідно до процесів розширення, ці вимоги збільшилися, і з перетворенням Європейського Союзу на міжнародну роль, зовнішня політика була знову визначена. Це вимагає академічної рефлексії та практики, орієнтованої на практику, передаючи ці знання процесам трансформації.

Актуальність для сектора зайнятості

У цій динамічній сфері не лише громадські актори відіграють певну роль, але й приватні суб'єкти - у тому числі малі та середні підприємства, групи інтересів та організації громадянського суспільства - зобов'язані представляти свої вимоги в рамках постійно мінливих умов. Дослідження Європейського Союзу забезпечують необхідну компетенцію для цієї динамічної галузі. У Зальцбурзькому університеті він доповнює бакалаврську програму «Право і економіка», а також інші бакалаврські програми в галузі соціальних, а також природничих наук. Актуальність даної навчальної програми підкреслюється високою кількістю студентів з сусідніх країн. Випускники знаходять свою сферу зайнятості в громадськості (парламенти, державне управління, інституції ЄС, ООН), а також у приватному секторі.

Дидактично інноваційний

Для повноцінної реалізації своєї амбітної мети - забезпечення високоякісної освіти - практичної та міждисциплінарної - магістерська програма має переваги перед іншими програмами: з одного боку, командне навчання включає перспективи з інших дисциплін; з іншого боку, впроваджуються інноваційні методи викладання, зокрема, в «моделюючих» курсах. Ці курси викладаються командами викладачів різних дисциплін і експертами європейських інституцій, а також моделюються реальні європейські переговорні ситуації. Це дозволяє дуже ефективно і інтенсивно нарощувати потенціал студентів.

Співпраця з Університетом Палацького Оломоуц (Чеська Республіка) - „Компетенції в Центральній Європі” та LUISS - Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli в Римі (Італія)

Окрім програм обміну, таких як Erasmus, ми пропонуємо дві можливості для отримання міжнародного досвіду і навіть отримання подвійного ступеня.

На основі інтенсивної співпраці з юридичним факультетом Палацького університету в Оломоуці розвиваються навички, зосереджені на певному географічному регіоні, з метою висвітлення регіональних трансформаційних процесів відповідно до вимог членства в ЄС. Через лекції з всесвітньо відомими професорами та практичними заняттями з корпоративними лідерами та професіоналами, програми LUISS Master представляють цінний інструмент для початку міжнародної кар'єри в сфері підприємництва, бізнесу, фінансів та міжнародних організацій.

Більше інформації: https://www.uni-salzburg.at/index.php?id=30747

Лекції

Зверніть увагу, що ви повинні дотримуватися певного порядку при прийнятті на заняття. Це особливо важливо на початку програми. Вся інформація знаходиться в нашій зоні завантаження в навчальному плані та навчальному посібнику.

Деякі спеціальні рекомендації:

Кваліфікаційний іспит Право Європейського Союзу: цей іспит охоплює зміст декількох лекцій. Через велику і складність матеріалу експертизи, ретельна підготовка неминуча. Також дуже рекомендується відвідувати навчальний курс, який пропонується як додатковий підготовчий клас. Щоб переконатися, що первісна невдача не затягне прогрес у навчанні, ми також рекомендуємо зареєструватися для дат раннього іспиту.

Кваліфікаційний іспит Основи досліджень Європейського Союзу: Письмовий екзамен охоплює питання базових знань Європейського Союзу. Інформаційні матеріали для підготовки надаються на домашній сторінці SCEUS (область завантаження).

Оломоуц: Мета цих лекцій, які викладають експерти з Чеської Республіки, полягає в тому, щоб забезпечити більш глибоке розуміння процесу трансформації між падінням залізної завіси та розширенням ЄС у 2004 році. у Зальцбурзі студенти зобов'язані робити власний внесок. У Палацькому університеті в Оломоуці чеські викладачі ознайомляться з особливостями правової та політичної системи.

Методичні роз'яснення: Ці лекції спрямовані на більш глибоке розуміння процесів в Європейському Союзі. У Судовому Суді (семінарі Інститути ЄС на практиці) Ви візьмете на себе роль (суддів, генеральних адвокатів, сторін національної процедури, Європейської Комісії) в рамках процедури перед Європейським Судом. На міждисциплінарних семінарах висвітлюються процедури, що призводять до прийняття законодавчих актів у Європейському Союзі. Крім теоретичного вкладу, багато акцентів робиться на командну роботу та моделювання переговорів.

Магістерська робота / іспит: Починаючи з кінця другого семестру, ви повинні почати шукати можливу тему для вашого майстра. Ви можете знайти список можливих керівників для вашої дисертації на домашній сторінці SCEUS. В ідеалі магістерська робота охоплює міждисциплінарне питання. Після успішного завершення магістерської роботи він повинен бути захищений на усній іспиті.

Вартість

Студенти з Європейського Союзу або Європейської економічної зони в даний час не повинні платити за навчання. Більш детальну інформацію про плату за навчання, а також для студентів країн, що не входять до ЄС, можна отримати на веб-сторінці Міжнародного офісу та зв'язатися з відділом обслуговування: Mr. Alexander Jährig

Вимоги щодо вступу

Щоб зареєструватися на магістерській програмі з європейської у союзі, студенти повинні мати ступінь бакалавра (або вищу). Загалом, всі університетські програми навчання кваліфікують студентів для магістерської програми (за винятком образотворчого мистецтва). Студенти, які мають вищу освіту в університетах прикладних наук, можуть претендувати на магістерську програму в Європейському Союзі, якщо вони вивчали юридичні, соціальні або економічні дисципліни. Необхідно подати засвідчену доказ володіння англійською мовою.

Зацікавлені студенти повинні застосовувати триступеневий процес:

  • Процес подання заявок на SCEUS (студенти подають заяву на навчання в SCEUS)
  • Процедура відбору в SCEUS (заявки оцінюються в SCEUS, і студенти проінформовані про те, чи їм пропонується місце навчання)
  • Формальний прийом на приймальному відділенні (студенти, яким було запропоновано місце навчання з SCEUS, звертаються до приймального відділу та проходять процедуру офіційного зарахування)

Крім того, ви повинні бути готові взяти певні зусилля в навчанні. Вчителі та студенти вважають, що магістерська програма є складною: багато студентів повинні ознайомитися з новими проблемами, дисциплінами та методами за короткий проміжок часу. Досвід показує, що більшість початківців успішно опановують ці виклики. Але з першого семестру це вимагає готовності до здобуття відсутніх знань з основних тем за допомогою самостійної роботи, що підтримується навчальними посібниками та навчальними групами.

Перейдіть на нашу сторінку прийому для інформації про детальну інформацію:

https://www.uni-salzburg.at/index.php?id=210016

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Липень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Семестри
Денне навчання
Price
- Студенти ЄС: безкоштовно; студенти, які не є членами ЄС: зверніться за додатковою інформацією
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date