MA англійської мови викладання

Загальні відомості

Опис програми

Мова англійської мови (ELT) - програма після досвіду, яка забезпечує викладачів англійської мови як іноземної (EFL) у Великобританії та за кордоном з можливістю поміркувати про свій професійний досвід, розвинути глибше розуміння теорії та практики Викладання англійської мови та набуття навичок та компетенцій, необхідних для лідерських ролей в ELT.

Представляємо свій курс

Надайте людям у всьому світі можливість вільно спілкуватися та спілкуватися англійською мовою і почати будувати фундамент на корисну і захоплюючу кар'єру з курсу магістра з вивчення англійської мови (ELT) в University of Southampton . Цей ступінь магістра, наданий University of Southampton може надати вам інструменти, необхідні для ефективного вивчення англійської мови, через поточні проблеми методології викладання мов для критичної оцінки мовного навчання.

Факти курсу

  • Нагороджений ступінь: MA
  • Вхід: 15-20
  • Середнє застосування на місце: 4

Програма пропонується Центром досліджень прикладних мов. Співробітники, які беруть участь у програмі, беруть участь у безпосередньому вивченні англійської мови як іноземної мови (EFL) та інших мов, дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт у галузі прикладної лінгвістики та вивчення мов, а також соціолінгвістики та культурології. Ця суміш теоретичної експертизи та постійного практичного досвіду є однією з відмінних рис нашої програми.

Типові вимоги до в'їзду

Ступінь

Перший або другий клас з відзнакою або еквівалентний стандарт в інших кваліфікаціях, затверджених університетом англійською мовою, сучасними мовами або з родинною дисципліною, а також мінімальний професійний досвід на два роки

Англійська мова

IELTS 6.5 загалом, принаймні 6,0 у всіх компонентах, або еквівалентний стандарт в інших кваліфікаціях, затверджених університетом

Процес відбору

  • Вхід: 15-20
  • Середнє застосування на місце: 4
  • Вимоги до вступу на академічну освіту: перший або другий клас з відзнакою або еквівалентний стандарт в інших кваліфікаціях, затверджених університетом англійською мовою, сучасними мовами або суміжною дисципліною,
  • плюс мінімум два роки професійного досвіду
  • Вимоги щодо вступу до англійської мови: загальна кількість IELTS 6,5, з мінімум 6,0 у всіх компонентах, або еквівалентний стандарт в інших кваліфікаціях, затверджених університетом.
  • Процес відбору: онлайн-заявка

Типовий зміст курсу

Програма включає в себе вісім навчальних модулів (чотири основні модулі та чотири варіанти), як і дисертацію. Денні студенти будуть приймати всі модулі викладання протягом двох семестрів та завершити дисертацію до наступного вересня. Неповний робочий день студенти будуть навчатися модулі протягом чотирьох семестрів, і завершити свою дисертацію до вересня другого року.

Аспірантура з гуманітарних наук в Саусхемптоні пропонує вам широкий і різноманітний навчальний досвід, який слід очікувати від провідного дослідницького університету. Ми прагнемо забезпечити відповідний, сучасний і, перш за все, приємний досвід, який забезпечить вам вищу освіту з додатковими навичками та розумінням, необхідними для початку кар'єри в будь-якій сфері чи подальших дослідженнях.

Навчання

Як ти вчишся?

На аспірантурі викладається програма викладання очолює академічний персонал, що дозволяє вам співпрацювати та сприяти світовим дослідженням, що проводяться в галузі гуманітарних наук в Саутгемптоні. Ви завершите базову програму розвитку навичок досліджень разом із низкою модулів, які ви виберете відповідно до ваших особистих цілей та завдань. Кожна програма пропонує широкий та захоплюючий діапазон модулів, пов'язаних з нашими спеціалізаціями під керівництвом вчених, які є експертами у своїх вибраних галузях дослідження та бажають залучити вас до їх досвіду.

Ви будете розвивати свої знання та розуміння через лекції, навчальні курси та семінари, навчальні посібники та семінари, що навчаються за участю студентів. Ви розвиватимете свою автономну професійність як професіонала через низку групових та індивідуальних проектів та досліджень, що підтримуються викладачами програм; ви матимете змогу представити свою індивідуальну роботу, організувати та провести практику семінару, забезпечити рівний відгук та підтримку.

Оцінка

Ви будете писати кілька розширених нарисів, але більшість модулів будуть оцінюватися за допомогою модульного портфоліо, який містить ряд доказів, що демонструють досягнення результатів навчання в модулі. Це може мати форму: коротші есе; анотована бібліографія; критичний аналіз досліджень; звіти про проектування / випробування інструментів дослідження; звіти про завдання семінару; записи усних презентацій; завдання аналізу даних. Дисертація з 15 000 слів є ключовим елементом у встановленні набуття відповідних навичок і застосування методів дослідження. Ваш керівник буде доступний для надання регулярних та допоміжних консультацій, інструкцій та відгуків про ваш прогрес.

Професійний розвиток

Ступінь магістра дозволить вам продовжувати розвивати основні навички роботодавців, такі як: управління часом; вирішення проблем; командна робота; кінцевий термін і управління проектами; культурне усвідомлення; працювати самостійно; використовуючи вашу ініціативу; взаємозв'язок; критичне мислення та аналіз досліджень. Насамперед, ви навчитеся передавати свої ідеї та ентузіазм широкому колу аудиторій.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... Детальніше

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. Згорнути