MA Глобальне управління та сталий розвиток

Загальні відомості

Опис програми

Вступ до Програми

Ступінь MA Global Governance and Sustainable Development викладається в школі права університету Middlesex University, де ми пропонуємо якісне викладання та дослідження та надаємо сприятливе навчальне середовище, допомагаючи студентам домогтися відмінних академічних результатів.

Темою, що має глобальне значення з кінця 1980-х, "сталий розвиток" називається "розвиток, який відповідає потребам сьогодення без шкоди для здатності майбутніх поколінь задовольняти власні потреби" (Brundtland Report, 1987). Він охоплює відповідальне використання екологічних ресурсів та встановлення соціальних та економічних контекстів, які це дозволяють. Сталий розвиток лежить в основі такої глобальної політики, як Порядок денний 21, що виникла з Саміту ООН про Землю в 1992 році та 17 цілей сталого розвитку, закріплених у резолюції ООН ще недавно 2015 року.

Якість управління дедалі більше визнається центральним у сталому розвитку, що вимагає досягнення справедливих та законних результатів у основних глобальних соціально-економічних та екологічних питаннях, таких як бідність, зміна клімату, продовольча безпека та втрата біорізноманіття.

Чому слід вивчати глобальне управління та стійкий розвиток МА?

Оскільки підйом сталого розвитку є основним питанням порядку денного міжнародної політики, важливо, щоб глобальні міжурядові та урядові установи, міжнародні організації, міжнародний бізнес та інші групи / організації мали доступ до професіоналів, які володіють необхідними аналітичними навичками та знаннями для вирішувати ці складні проблеми управління в різних контекстах. Цей магістерський ступінь має на меті надати студентам навички стати таким професіоналом - розширення їхніх знань та вмінь щодо глобальних підходів та інструментів управління, орієнтованих на екологічну стійкість та соціальну справедливість.

Студенти вивчать різні підходи до того, як формуються, впроваджуються та оцінюються міжурядові та національні стратегії, політики та проекти, що стосуються цих проблем глобального управління. Критичний підхід, що застосовується у навчанні, дозволить студентам розвинути навички, необхідні для роботи в приватному секторі або з глобальними та національними державними чи третіми агенціями, що ведуть та керують змінами в глобальному середовищі.

Middlesex University Dubai вважається в регіоні своїми студентами та аспірантурами в галузі соціальних наук. З ранніх днів університетського містечка в Дубаї ми запропонували цілий ряд програм бакалаврату з міжнародних досліджень розвитку та глобальної суспільної науки. Зовсім недавно ми запровадили бакалаврське право з питань права та міжнародної політики та аспірантуру з міжнародних відносин.

Зміст програми

Глобальне управління та стійкий розвиток МА пропонує як режим повного, так і неповного робочого часу, останній працює протягом двох років. Чотири основні та два факультативні модулі завершуються протягом осіннього та весняного періодів, після чого настає період дисертації протягом літа.

Ви відвідаєте лекції, семінари, практикуми та навчальні посібники, де ви поглибите свої теоретичні знання, працюєте над діяльністю та тематичними дослідженнями, розвинете свої аналітичні та навички вирішення проблем. Ви будете проводити дослідження, виробляти письмові звіти, давати презентації та брати участь у групових дискусіях та груповій роботі, доповнюючи все це власним незалежним дослідженням. Використання підсумкового оцінювання на різних етапах програми спонукає учнів до закріплення свого розуміння. Деякі компоненти оцінки включатимуть групову роботу.

Кожен модуль коштує 20 кредитів, за винятком модулів дисертаційного та робочого інтегрованого навчання, які мають по 60 кредитів кожен. Модуль інтегрованого навчання з роботою може бути обраний як альтернатива дисертації за попереднім затвердженням.

Відкритий додатковий модуль (20 кредитів)

Студенти можуть вибрати будь-який доступний 20 кредитний модуль, запропонований юридичною школою, щоб адаптувати свою програму до власних особистих інтересів. Для деяких модулів необхідне затвердження координатора програми. Студент повинен обговорити зі своїм координатором програми можливості.

Не всі факультативні модулі можуть бути доступні щороку, оскільки вони залежать від кількості студентів та інтересів.

Схема програми

Глобальне управління та стійкий розвиток МА пропонує як режим повного, так і неповного робочого дня, останній працює протягом двох років. Чотири основні плюс два додаткові модулі завершуються протягом осіннього та весняного термінів, після чого настає період дисертації протягом літа.

Ви будете відвідувати лекції, семінари, практикуми та навчальні посібники, де ви поглибите свої теоретичні знання, працюєте над діяльністю та тематичними дослідженнями, розвинете свої аналітичні та навички вирішення проблем. Ви будете проводити дослідження, виробляти письмові звіти, давати презентації та брати участь у групових дискусіях та груповій роботі, доповнюючи все це власним незалежним дослідженням. Використання підсумкового оцінювання на різних етапах програми спонукає учнів до закріплення свого розуміння. Деякі компоненти оцінки включатимуть групову роботу.

Кожен модуль коштує 20 кредитів, за винятком модулів дисертаційного та робочого інтегрованого навчання, які мають по 60 кредитів кожен. Модуль інтегрованого навчання з роботою може бути обраний як альтернатива дисертації за попереднім погодженням.

Інформація про модуль та програму є орієнтовною і може зазнавати змін.

 • Глобальна безпека (20 кредитів) - обов'язкова
 • Аналіз зовнішньої політики: геополітичні перспективи (20 кредитів) - обов'язковий
 • Дисертація (60 кредитів) - обов'язкова
 • Політика глобалізації (20 кредитів) - обов'язкова
 • Навички досліджень та практик (20 кредитів) - обов'язкові
 • Глобальне управління для сталого розвитку (20 кредитів) - обов'язкове
 • Міжнародне право в галузі прав людини (20 кредитів) - необов'язково
 • Міграційні теорії та підходи (20 кредитів) - необов'язково
 • Комплексна робота та навчання (20 кредитів) - необов'язково
 • Основи та принципи міжнародного права (20 кредитів) - необов'язково
 • Інтегроване навчання з роботою (60 кредитів) - за бажанням
 • Сталий розвиток та права людини (20 кредитів) - необов'язково

Викладання

Викладені заняття проводяться в нашому кампусі парку знань Дубая (блок 16, 17, 04 та 19) протягом тижня (з неділі по четвер) між 18:30 та 21:30. Додаткові сесії можуть бути заплановані у вихідні або святкові періоди, і ви можете очікувати, що ви отримаєте багато повідомлень про них. Ви можете розраховувати відвідувати один сеанс на тиждень за кожним модулем, за винятком випадків, коли в графіку програми та іншому модулі дисертації, в якому ви будете працювати над дисертацією, з деякими контрольованими елементами. Відвідування запланованих тижневих занять є важливою вимогою для завершення цієї програми.

Ви будете брати активну участь у різноманітних підходах до навчання, викладання та оцінювання як частини вашої програми. Такі активні підходи мають на меті поставити вас у центр вашого навчання, щоб ви були залучені та брали участь у всіх аспектах вашої оцінки та навчання. Ваша програма вимагатиме вашої активної участі у навчальних заходах та взаємодії зі своїми однокурсниками як індивідуально, так і спільно, працюючи та навчаючись з іншими студентами як частина невеликої групи. Навчальна діяльність також може відбуватися як у школі, так і поза нею.

Ваше навчання також буде підтримуватися технологіями. Все частіше ваші репетитори будуть використовувати існуючі та нові технології навчання для залучення вас до електронних навчальних заходів. Вашу програму можна полегшити за допомогою різних засобів масової інформації та онлайн-інструментів ("Моє навчання на UniHub", подкастів, вікі тощо), які можуть дозволити вам гнучкий доступ до різноманітного спектру Інтернет-ресурсів, вікторин та навчальних матеріалів, а також інструментів спільної роботи з яким ви можете займатися та вчитися разом з однолітками.

Не обмежуючись часом та простором, пов’язаним із традиційними методами навчання, ви можете брати участь в онлайн-дискусіях та навчальних заходах, де б ви не навчалися. Займаючись електронним навчанням, ви також будете розвивати навички, які є важливими для вашого навчання, а також високо цінуються роботодавцями. До них належать, але не обмежуються ними: гнучка робота, спілкування, розуміння ІТ, робота в команді та створення спільного розуміння на основі якісних ресурсів та доступу до глобальної експертизи.

Лекції дадуть огляд тем, які слід доповнити спрямованим читанням. На семінарах студенти обговорять питання, порушені на лекціях та у читаннях. Вони братимуть участь у дискусіях, іноді працюватимуть у невеликих групах над заданими темами та зворотним зв'язком у усних доповідях на пленарному засіданні. У деяких сесіях дискусія стимулюється читанням основних матеріалів та / або останніх новин.

Навчені модулі оцінюються Рецензіями на книги, звітами про основний документ та есе. Заключний модуль оцінюється дисертаційною пропозицією 2000 слів та дисертацією 10000 слів.

Прикладне навчання

Цілі Програми

Програма спрямована на:

 • Надати студентам поглиблені знання про розвиваються теоретичні та концептуальні, управлінські та політичні дебати у сфері сталого розвитку.
 • Розвивати систематичну критичну обізнаність студентів про складності, які гальмують здатність національної та міжнародної політики ефективно вирішувати глобальні виклики, такі як зміни клімату та бідність.
 • Забезпечити інтелектуальну обстановку, в якій студенти можуть оцінити суттєві питання стосовно процесів управління та формулювання публічної політики в різних суспільствах і контекстах.
 • Розробити критичне розуміння понять, таких як стійкість, соціальна справедливість та права.
 • Розширення можливостей для працевлаштування на вищому / управлінському рівні за допомогою передових інтелектуальних, комунікаційних, технологічних та робочих навичок.
 • Надати студентам мультидисциплінарне розуміння мінливих тенденцій сталого розвитку.
 • Сприяти вмінню студентів збирати, аналізувати та інтерпретувати інформацію з ключових питань, пов’язаних із їх навчальною програмою, та використовувати її для побудови аргументованих аргументованих аргументів.
 • Застосовуйте наукові дослідження, політику, законодавство та принципи найкращої практики до складних ситуацій, важливих для їх власної сфери роботи чи кар'єрних прагнень, завдяки значному незалежному дослідженню.

Вимоги щодо вступу

Академічні вимоги

 • Випускники, які мають хороший (2-й клас) почесний ступінь або еквівалентну кваліфікацію відповідної дисципліни, мають право подати заявку.
 • Випускники, які мають хороший (2-й клас) почесний ступінь або еквівалентну кваліфікацію, з будь-якої дисципліни плюс відповідний досвід роботи, також можуть претендувати на участь.
 • Тим, хто не має офіційної кваліфікації, потрібно продемонструвати мінімум три роки відповідний добровільний або професійний досвід, а також іншу професійну кваліфікацію та можливість навчатися на рівні післядипломної освіти.

Якщо студенти мають відповідну кваліфікацію або досвід роботи, академічна грамота може бути присвоєна програмі навчання університету Middlesex.

Вимоги до англійської мови (аспірантура)

Усі програми в Middlesex University Dubai викладаються англійською мовою, а абітурієнти з попередньою освітою за межами англомовних країн (таких як Великобританія, США, Канада, Англія, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія) повинні демонструвати знання англійської мови наступним чином :

 • IELTS Academic: 6,5 (мінімум 6,0 в кожному діапазоні)
 • TOEFL на базі Інтернету: 87 (21 у слуханні та письмі, 22 у розмові та 23 у читанні)
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE Загальне: рівень 4

Майбутня кар'єра та працевлаштування

Програма MA Global Governance and Sustainable Development надає студентам спеціалізовані знання та практичні навички, актуальні для цілого ряду нових кар'єрних можливостей або кар’єрного прогресу на їхніх робочих місцях.

Перспективи кар'єри для кандидатів, які здобули кваліфікацію післядипломної освіти з питань глобального управління та сталого розвитку, є досить перспективними в регіоні та в усьому світі, оскільки сильний акцент робиться на стійкість. Завдяки зростаючій глобальній взаємозв'язку та обізнаності керівників, які приймають рішення, про складні та складні загрози стійкості, що наразі стоять перед світом, люди з цією кваліфікацією зможуть легко переходити між державним, приватним та третім сектором (тобто урядом, бізнесом та некомерційний) у своїй кар’єрі. Випускники можуть розглянути можливість нагороджувати кар'єру міжнародними агентствами, такими як Організація Об'єднаних Націй та її підвідомчі установи, Світовий банк та подібні установи. Приватні бізнес-організації, які працюють на багатонаціональних ринках у будь-якій галузі, починаючи від охорони здоров’я та освіти, до охорони навколишнього середовища та культурних справ, до банківської справи, працюють професіонали, які мають знання та навички, розроблені в цій програмі. Програма добре позиціонує випускників на посади з корпоративної соціальної відповідальності, відносин уряду, досліджень, політики, PR та пропагандистських зв'язків, а також різних позицій "аналітика" (аналітик ризиків, політичний аналітик та аналітик ринку).

Служба кар’єри та працевлаштування університету Міддлсекса пропонує підтримці аспірантів у плануванні своєї кар'єри.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Детальніше

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Згорнути