MAрч в архітектурі

Загальні відомості

Опис програми

Визначте новий порядок денний архітектури. Опираючись на рік кваліфікації та професійну практику RIBA, частина 1, ви будете працювати над проектами, що займаються громадською діяльністю, досліджуючи ключові архітектурні концепції та виклики сучасності.

Вступ

Протягом цього курсу ви будете досліджувати особливості взаємозв'язку між архітектурою, місцем та людьми через принципи радикального регіоналізму та методологій стійкого дизайну. Завдяки галузевим обладнанням, практичним викладачам, високопоставленим гостям у галузі та можливістю працювати над проектами, що живуть, ви також розроблятимете та вдосконалюєте власну практику дизайну участі у соціальних сферах.

Курс перевіряється. Ми очікуємо, що ви закінчите навчання з затвердженою RIBA та призначеними ARB магістрами архітектури на рівні 2.126714_pexels-photo-1109541.jpeg Lex Photography / Пікселі

Що ти навчишся

Досліджуючи життєво важливі зв'язки між архітекторами, громадами та природним середовищем, ви створюватимете складні конструкції, які перевіряють нові архітектурні гіпотези. Ви також навчитесь критично розмірковувати на кожному кроці процесу проектування - ключовий навик у цій складній галузі.

Навчальний блок перший

Перший рік призначений для того, щоб допомогти вам перейти від року вашої професійної практики до академічної суворості магістрів архітектури. Окрім глибокого занурення в архітектурну теорію, ви будете брати участь у проектних проектах за участю та інтегрованому навчанні однолітків - дозволяючи досліджувати та розвивати свою унікальну мову дизайну. Ви також складете письмову дисертацію, щоб сформулювати своє критичне мислення та узгодження дизайну.

Модулі

 • Дуга 410 - Перехід
 • Дуга 420 - Теза - Теорія
 • Дуга 430 - Беріть участь
 • Дуга 440 - Тектоніка

Блок другий навчальний

Навчальний блок 2 заохочує та відзначає зразкові роботи, які засвідчують атрибути випускників у частині 2. Протягом року ви будете завершувати технічно виконаний дизайнерський проект, щоб продемонструвати свої знання, вміння та відданість вирішенню реальних проблем за допомогою рефлекторного дизайну.

Модулі

 • Дуга 510 - соц
 • Дуга 520 - Технічний звіт
 • Дуга 530 - Комплексний дизайн

Наведені вище модулі - це ті, що вивчаються нашими студентами або пропонуються нові. Структури та модулі програми можуть змінюватися в рамках процесів удосконалення та перегляду навчальних програм. Якщо певний модуль важливий для вас, будь ласка, обговоріть його з ведучим курсу.

Як ти навчишся

Цей курс в основному проводиться за допомогою інтегрованих дизайнерських проектів студій, а також лекцій, семінарів та семінарів, що проводяться фахівцями.

Змішане навчання викладається за допомогою інтенсивних заходів на території кампусу, доповнених онлайн, дистанційним навчанням.

Методи оцінки

Оцінювання буде здійснюватися через курсову роботу.

Оцінка

 • Формувальна оцінка триває протягом усього курсу
 • Підсумкове оцінювання відбувається в кінці кожного навчального блоку.

Відгуки

 • Формативний зворотний зв'язок є постійним як з боку викладачів, так і з боку однолітків.
 • Підсумкові відгуки мають місце в кінці кожного досліджуваного блоку.

Персонал

Наші викладачі - всесвітньо відомі фахівці у своїх галузях, які мають сучасні галузеві знання та досвід. Ви також дізнаєтесь, надихаючи відвідувачів викладачів з відповідних професій, включаючи спеціальності; конструкцій, екологічного проектування та машинобудування.

Засоби

 • Виділені студії архітектури
 • Майстерні - 3D, метал, дерево, стійкі матеріали, швидке прототипування, лиття та фрезерування
 • Предметна бібліотека з кількома онлайн-ресурсами
 • Зовнішній простір
 • Служба підтримки студентів та служб академічної підтримки
 • IT - wifi та ІТ-пакети з відкритим доступом в обох кампусах
 • Інтернет-простір для навчання з цілодобовим доступом
 • Репрографія - широкоформатний друк, принтери Risograph, широкомасштабне сканування, ламінування та зв'язування

Вимоги до вступу

Кандидати повинні мати принаймні одну з наступних кваліфікацій:

 • Ступінь з відзнакою 2: 1 або вище з затвердженого курсу ІРІБ, частина I
 • Перший ступінь архітектури в закордонному закладі, який може бути продемонстрований як еквівалентний 2: 1 або вище з затвердженого курсу RIBA Частини I
 • Ступінь відзнаки 2: 2 з курсу RIBA Частини I затвердив курс із підтвердженням значного розвитку, оскільки ви закінчили ступінь
 • Успішне складання іспиту АРБ, частина I
 • Відповідна академічна чи професійна кваліфікація, еквівалентна вище, яку ви повинні детально описати у своїй заяві.
 • Крім того, ми очікуємо, що абітурієнти отримали досвід роботи в архітектурній практиці або суміжній дисципліні щонайменше за 12 місяців до початку аспірантури.

Якщо ви закінчили курс BA (Hons) з архітектури в Фолмуті з 2: 1 або вище, ви можете автоматично перейти до цього курсу.

Мовні вимоги

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, вам потрібно продемонструвати знання англійської мови, які достатньо розвинені для успішного завершення навчання. Ми приймаємо цілий ряд визнаних кваліфікацій з англійської мови, які еквівалентні мінімальній балі з 6,5 загальної академічної міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS), при мінімальній оцінці 6,0 - для читання, письма, говоріння та слухання.

Міжнародні абітурієнти, які потребують студентської візи першого рівня для навчання у Великобританії, повинні скласти затверджений тест на безпечну англійську мову (SELT) для виконання державних візових вимог або які мають визнаний мовний тест, затверджений та затверджений університетом. Наша команда прийому може допомогти з будь-якими питаннями щодо навчальних віз або відповідних мовних тестів.

Вартість навчання 2020-21

 • 8 500 фунтів стерлінгів - штат Великобританії / ЄС (платний аккаунт в розмірі 250 фунтів стерлінгів. Це вираховується з плати за навчання.)
 • £ 16000 - штатний міжнародний (плата за прийняття до 1000 фунтів стерлінгів, залежно від національності. Це вираховується з плати за навчання.)
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Детальніше

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Згорнути