Магістр наук в галузі управління та інженерії в галузі даних та рішень з питань науки (MME-DDS)

RWTH Business School / RWTH Aachen University

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Магістр наук в галузі управління та інженерії в галузі даних та рішень з питань науки (MME-DDS)

RWTH Business School / RWTH Aachen University

15% РИНКОВИЙ СКИДКА! ЗАПИТУЄТЕ ПЕРЕД 25 ТИЖНЯ, 2018 -

Наш світ і бізнес зокрема стикаються з руйнівними змінами внаслідок експоненційного зростання обсягу даних, які можуть бути отримані з широкого кола джерел даних та обчислювальних можливостей для обробки даних. Майбутні експерти та менеджери повинні зрозуміти, як використовувати дані науки та науки про рішення для створення цінності з даних - це те, що ви дізнаєтеся в цій магістерській програмі.

Цей захоплюючий новий магістерський курс розроблений на перехрещенні по галузях даних науки та рішень науки (Operations Research), а випускники навчаться суміщати машинний навчання та глибокі методи навчання з підходами математичної оптимізації, евристичними алгоритмами та методами моделювання для створення цінності в конкретні області застосування. Рівень QS відображає високу якість галузі досліджень операцій на RWTH Aachen, яка в 2017 році вважається номером 1 для цього предмету в Німеччині.

68192_DDS_Inforgraphic01_2-887a7db6.png

MME-DDS WEBINAR

Приєднайтеся до одного з наших наступних веб-семінарів

 • Четвер, 11 січня 2018 року о 16:30 вечора MEZ (німецький час)
 • Четвер, 18 січня 2018 року о 16:30 вечора MEZ (німецький час)
 • Четвер, 1 лютого 2018 року о 15:30 вечора MEZ (німецький час)
 • Четвер, 15 лютого 2018 року о 16:30, MEZ (німецький час)

Ми познайомимо вас з програмою в цілому, з напрямками досліджень та процесом подання заявки.

Після онлайн-презентації ви матимете змогу поставити свої запитання в запитаннях

Приєднуйтесь до нашого веб-семінару тут: https://rwth-aachen.adobeconnect.com/mme-dds/

Тим часом, перегляньте запис нашого попереднього веб-семінару нижче та надішліть нам електронний лист, якщо у вас виникне питання про програму.

МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ

Дані стають новою "нафтою", сировиною, з якої створюється цінність, оскільки підприємства стають інтелектуальними підприємствами та оцифрують їх ланцюжок вартості. Кожен галузевий сектор та область застосування матимуть вигоду від отримання оптимальних бізнес-рішень за допомогою технологій, керованих даними. Операційні рішення підтримуються або навіть автоматизуються з використанням найсучасніших моделей машинного навчання разом із методами оптимізації.

Станьте завтра технологічним фахівцем, зарахувавшись до нашої магістерської програми, яка поєднує в собі галузі даних та рішень наук. Дізнайтеся, як розробляти найновіші прогнозні моделі та як приймати рішення, що оптимізують бізнес-цілі.

ВАШЕ ПРОФЕСІЙНЕ РОЗВИТОК І ПЕРСПЕКТИВИ КАР'ЄРА

ММЕ в ​​галузі даних та рішень в галузі науки була ретельно розроблена, щоб забезпечити амбітних професіоналів, які мають технологію STEM, з набором навичок, необхідних для досягнення успіху в оцифрованій та глобалізованій економіці.

Рішення, керовані даними, стають критично важливими в одній вертикалі після наступного. Багато професій зіткнеться з руйнівними змінами, посадові інструкції суттєво зміниться, оскільки рішення, керовані за даними, є основою створення цінності для бізнесу та з'являться нові робочі місця. Задачі, які в даний час виконуються вручну або підтримуються простими підходами, потребують спеціальних знань у галузі даних та рішень в галузі науки, технологій машинного навчання та методів оптимізації в майбутньому.

Магістр наук Ступінь, надана RWTH Aachen University у Німеччині також дозволить вам продовжити академічну кар'єру і продовжити навчання до кандидата наук в таких галузях, як Data Science, Machine Learning

Який шлях ви хочете піти після закінчення навчання: наша команда спеціалістів у центрах кар'єри та підприємництва супроводжуватиме вас у цій подорожі та допоможе вам вирішити, як краще реалізувати свої амбіції, будь то цікава нова робота або початок власного бізнесу. Ми прагнемо поставити наших випускників у світові технології блакитні фішки, приховані технологічні чемпіони, провідні технологічні консультації та швидкоплинні технологічні підприємства. Центр підприємництва в RWTH Aachen University також має довгий досвід роботи з підтримкою інноваційних стартапів наших випускників - від 70 до 100 кожного року.

Наступний список дає уявлення про можливі дані науковця даних для успішного студента магістерської програми, об'єднуючи Дані науки та дослідження операцій.

 • Роздрібна торгівля
 • Промисловість
 • Перевезення
 • Енергія

Подальші області застосування можна знайти в:

 • Маркетинг (наприклад, розміщення реклами, оптимізація SEO, оптимізація маркетингової кампанії тощо)
 • Охорона здоров'я (наприклад, персоналізована медицина, автоматична діагностика тощо)
 • Фінанси
 • Політика
 • Сільське господарство
 • Стійкість
 • Спорт
 • Освіта
 • тощо.

Фактично важко знайти галузь або послугу, яка прямо чи опосередковано не впливає на прийняття рішень на основі даних та алгоритмів. Оскільки потреба у прийнятті рішень змінюється (більш гнучка, в режимі реального часу, в умовах невизначеності та постійно змінюється середовища), процес прийняття рішень, кореневим у математичній оптимізації, неминучий. Лише прогнозна аналітика (наприклад, машинознавство) може використовувати потенціал історичних та поточних даних; Тільки наказові аналітики (математична оптимізація та дослідження операцій) можуть фіксувати весь спектр варіантів, з якими стикається розпорядник.

ВАШІ НАСЛІДКИ

Ця програма ідеально підходить для вас, якщо ви хочете розвинутися як професіонал і перетворити свою кар'єру.

Застосувати зараз, якщо:

 • Ви маєте STEM (Наука, Технологія, Інженерія та Математика) фон, щонайменше один рік роботи на повний робочий день і бажаєте поглибити свої знання в області машинного навчання, штучного інтелекту, методів дослідження досліджень (математична оптимізація, евристичні алгоритми та симуляція) , а також прийняття рішень на основі даних.
 • Ви захоплюєтеся технікою та технологією та бажаєте покращити свої навички, щоб протистояти завтрашнім проблемам у створенні цінності з використанням даних за допомогою алгоритмів.
 • Ви хочете навчитися використовувати машинного навчання, штучного інтелекту, дослідження операцій та керування даними на основі прийнятних рішень у прибуткові та стабільні бізнес-моделі, які дозволять вам керувати технологічними перетвореннями у вашій галузі, а не просто дотримуватися її.
 • Ви маєте хороші знання та досвід роботи з принаймні однією мовою програмування високого рівня (наприклад, Python, Java, C / C), а також досвідом розробки програмного забезпечення або внесенням в проект програмного забезпечення.

ОПИС ПРОЕКТУ СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

Фахівці з майбутніх даних та рішень з науки повинні об'єднати експертизу з широкого кола галузей:

 • Машинознавство, глибоке навчання та штучний інтелект
 • Математична оптимізація, евристичні алгоритми та методи моделювання
 • Розуміння, обробка та збагачення даних
 • Специфічні знання галузі (наприклад, виробництво

ММЕ в ​​галузі даних та рішень пропонує комплексну програму з основних курсів з машинного навчання, математичної та евристичної оптимізації та прийняття рішень на основі даних. Ці курси супроводжуються широким вибором факультативних курсів, які пропонують глибокі занурення у конкретні області застосування. Наші курси поєднують в собі вимогливі та передові дослідження з практичними проектами та викликами. Ми постійно переглядаємо та розширюємо набір факультативів, щоб покрити останні тенденції та залишатися в курсі технологічних змін.

Дворічна програма повного дня складається з семи основних будівельних блоків, деякі з яких можуть бути налаштовані відповідно до ваших індивідуальних потреб та інтересів. Ви також можете зарахувати курс німецької мови без додаткової оплати.

DDS Essentials (10 к.с. буде виконано в 1 семестрі): "DDS Essentials" складається з двох курсів, які охоплюють і оновлюють релевантні основи математики, статистики, алгоритмів та структур даних. Ці модулі лягли в основу успішного участі в основних курсах в галузі науки про дані та рішення, а також у деяких галузях застосування та спеціалізації. Якщо ви можете надати докази того, що володієте теми, що охоплюються цими курсами, ви можете подати заявку на обмін даними модулями за допомогою двох з наступних чотирьох модулів: технології та інноваційного менеджменту, стратегічного менеджменту, управління маркетингом або підприємницького менеджменту. Доказ вміння може, наприклад, включати в себе детальну програму та результати іспитів з курсів, про які ви вже згадували у своїх попередніх дослідженнях. У деяких випадках для подальшого іспиту можуть бути показані ваші знання в цій галузі.

Наука в галузі даних (15 Кб буде заповнено в 1 та 2 семестрі): блок «Дані науки» складається з трьох модулів. Модуль "Інтелектуальне моделювання" охоплює основи роботи з обробки даних та якості даних, прогнозного моделювання та перевірки бізнес- та користування, а також оцінку прогнозів. Курс "Машинне навчання та штучний інтелект" зосередить увагу на фундаментальних та найсучасніших досягненнях в області машинного та глибокого навчання. Третій модуль є практичним заняттям, який доповнює ці дві лекції.

Рішення "Наука та оптимізація технологій" (20 к.п. буде виконано у семестрі з 1 по 3). Цей блок складається з чотирьох модулів: модуль "Точна оптимізація: моделювання" представляє концепції побудови сучасних моделей рішень, здатних для захоплення комбінаторного вибуху варіантів, включаючи мережі, лінійні та цілі програми. Модуль "Точна оптимізація: алгоритми" зосереджується на сучасних методах вирішення цих моделей оптимізації. Курс охоплює алгоритми не тільки для детерміністичних завдань, але і методи з надійної оптимізації та алгоритмічної теорії ігор, які дозволяють керувати невизначеністю у процесі прийняття рішень. Модуль "Евристична оптимізація" охоплює основи метаеуристики та проблеми, що виникають при розробці високопродуктивних евристичних засобів для складних завдань планування в різних областях. Четвертий модуль є практичним заняттям, який доповнює три лекції.

Стажування або навчання за кордоном (20 к.с. буде завершено в семестрі 2): застосувати свої навички в робочому місці в галузі на глобальних підприємствах, таких як Deutsche Post DHL, PTV Group та інші, або поглиблювати свої знання, навчаючись в міжнародному університеті або беручи участь в літніх школах або онлайн-курсах.

Область застосування області (15 к.п. буде завершено в 3 семестрі): Виберіть три з наступних факультативних курсів для отримання детальної інформації про конкретні області:

 • Оптимізація логістичних систем
 • Розширені системи планування в ланцюгах виробництва та постачання
 • Бізнес-моделі, керовані даними
 • Енергія та клімат

Інженерні факультативи (10 к.т. буде завершено в 3 семестрі): Виберіть два з наступних факультативів, щоб отримати глибоке розуміння конкретних галузей технології:

 • Розширене програмне забезпечення
 • Моделювання дискретних систем подій
 • Промислова техніка та ергономіка
 • Принципи роботи машинобудівних систем

Магістерська робота (30 к.с. буде завершено в семестрі 4): Написавши магістерську роботу в кінці програми, ви продемонструєте свою здатність вирішувати методологічний чи аналітичний виклик, використовуючи знання, отримані в ході програми та методи наукових досліджень.

Курси німецької мови (два курси повинні бути закінчені в 1 та 3 семестри): Вивчення іншої мови є важливою частиною успішної кар'єри. Вивчення німецької мови також є важливою передумовою успіху на німецькому ринку праці, як для стажування під час навчання, так і на постійній посаді. У рамках програми ми пропонуємо можливість заповнити інтенсивні курси німецької мови, щоб розширити ваше культурне розуміння та покращити ваші можливості кар'єри. Ви, можливо, зможете вступити на додаткові мовні курси в 2 та 4 семестри на свій розсуд. Студентський радник допоможе вам зв'язатися з відповідними контактами.

НАВЧАЛЬНИЙ ДОСВІД

Студенти, які навчаються в цій програмі, вивчатимуть фундаментальні та найсучасніші досягнення в галузі машинного навчання, штучного інтелекту, досліджень в галузі операцій та науки про рішення. Курси викладаються провідними світовими експертами у своїх галузях. Вибрані модулі дозволяють студентам спеціалізуватися у різних сферах, таких як виробництво або логістика, щоб глибше розуміти конкретні галузі.

Бізнес-школа RWTH розташована в новому кампусі університету Aachen RWTH. Бізнес-школа та її головна організація, Школа бізнесу та економіки в університеті є одними з менш ніж 5% бізнес-шкіл по всьому світу, які є акредитованими AACSB. RWTH Aachen University є одним із світових лідерів у галузі науки та технологій, і має відмінну репутацію у науковому співтоваристві та передових компаніях. Університет перераховується на позицію 29 рейтингу вищої освіти Times для інженерної та технологічної та на 33 місці в рейтингу QS. Важливо, що RWTH Aachen займає 27 позицію по всьому світу за рейтингом "роботодавець" та 12 місце у Європі у сфері дослідження операцій та статистики в рейтингу університетів QS.

НАШІ НАВЧАЛЬНИЙ ПІДХІД

 • Участь в учнях: всі курси базуються на підході, орієнтованому на учасників, який підкреслює взаємодію інструкторів та учасників шляхом обговорення справи, групових презентацій, дебатів або лабораторних занять.
 • Міждисциплінарний настрій: більшість курсів зосереджуються на взаємозв'язку між технологією та прийняттям рішень, допомагаючи вам вирішувати реальні проблеми з різних точок зору і надати вам дійсно міждисциплінарний настрій.
 • Практичний досвід: у більшості курсів ви маєте можливість працювати над реальними проблемами, що дає змогу застосовувати знання, отримані в класі, та отримати практичний досвід.
 • Міжкультурні команди. Оскільки робота в мультикультурних колективах є даною у сучасному світі, більшість курсів складають групові проекти, де ви можете вирішувати управлінські та технологічні проблеми в різних культурно-розважальних команд.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ММЕ в ​​галузі інформаційних технологій та рішень в галузі науки і техніки досягається RWTH Business School та університетом, а також провідними партнерами у наукових установах та промисловості у всьому світі. Вибирайте між обміном з одним з провідних університетів або отримати практичний досвід роботи в одному з наших найсучасніших промислових партнерів.

68191_mme_dds_curriculum_678x678.png

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

Технологія FocusБізнес-школа RWTH шукає претендентів, які мають досвід роботи в технологічній сфері та принаймні ступінь бакалавра інженерії або науки в галузі STEM (наука, технології, інженерія та математика).Кандидати повинні як мінімум
 • 125 кредитних балів з математики та / або природничих наук (наприклад, фізика, хімія, комп'ютерні науки тощо)
 • 25 кредитних балів у сферах вищої математики або статистики, бази даних та інформаційних систем, програмування, алгоритмів та структур даних, теорії складності, кількісних методів / операційних досліджень
Додаткові подробиці визначаються в нормативних положеннях про перевірку.Професійний досвід роботиКандидати повинні мати як мінімум 12 місяців професійного досвіду роботи.Доказ англійської мовиПрограма повністю викладається англійською мовою. Необхідний визнаний сертифікат про володіння англійською мовою.

ПРОЦЕС ЗАСТОСУВАННЯ

Будь-ласка, не соромтеся надіслати нам електронний лист на адресу dds@business-school.rwth-aachen.de, якщо у вас виникли питання про процес подання заявки.
 1. Зберіть всі документи у форматі pdf з нашого онлайн-контрольного списку.
 2. Створіть онлайн-обліковий запис програми, використовуючи наш портал для онлайн-додатків.
  Портал додатків відкривається в грудні та залишається відкритим до 1 березня кожного року для заявників з-поза Європи та до 15 липня для європейських заявників.
  Дотримуйтесь нашої детальної покрокової інструкції або пунктів нижче. Існує також коротке відео YouTube, в якому детально описано кроки.
  На жаль, деякі параметри ще не повністю переведені на англійську, будь ласка, виконайте наступні дії:
  1. Вам спочатку потрібно створити та активувати обліковий запис для порталу додатків.
  2. Курс MME-DDS розпочнеться у Wintersemester 2018/19
  3. Тип навчання: магістерська програма
  4. Призначений ступінь: Майстер 1 Фач
  5. Курс MME-DDS входить до списку "Управлінські та інженерні дані та наука про рішення"
  6. Вступний семестр: 1 - ручне введення
  7. Форма навчання: послідовна магістерська програма
  8. Оновіть свої особисті дані. Поля, оточені жовтою лінією, є обов'язковими (місце і країна народження, перша громадянство). В даний час система підтримує чоловіків і жінок як статевих стосунків, ми приносимо вибачення за виникнення незручностей.
  9. Оновіть адресу своєї кореспонденції
  10. Оновіть свою постійну домашню адресу (якщо не ідентична адресі переписки)
  11.Додайте академічний фон або ступінь програми. Зверніть увагу, що вам буде запропоновано ввести свій перший основний предмет. На жаль, більшість цього списку все ще перебуває на німецькій мові. Також вас просять вказати, коли ти навчався. На жаль, система знає лише про час німецького семестру. Якщо ваш університет працює за іншим графіком. будь ласка, використовуйте найближче наближення. Зимовий семестр, як правило, починається в жовтні і закінчується в лютому, сommeresterester зазвичай починається приблизно в березні / квітні і закінчується в червні / липні. Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами.
  12. Подаліть процедуру онлайн-заявки та завантажте необхідні документи. Заповніть онлайн-заявку через "відправити".
  13. Попередній перегляд програми та перевірка того, що все правильно.
 3. Поточний статус вашої заявки можна відстежувати за допомогою онлайнового порталу додатків. Якщо вас прийнято, ми надішлемо підтвердження про допущення разом із договором поштою.
Контрольний список з необхідним документомВикладання резюме (CV): Будь ласка, надайте свій останній CV на англійській мові із зазначенням вашої університетської освіти, ступеня, досвіду роботи та обов'язків.Особисте заява: Будь ласка, надайте коротку та переконливу інформацію, що відображає ваші цілі, прагнення та очікування щодо розгляду в цій магістерській програміСтупінь вищої кваліфікації та університетська стенограма записів: Будь ласка, надішліть копію свідоцтва про закінчення ступеня та стенограми записів про ступінь бакалавра, якщо це можливо, із зазначенням кількості отриманих кредитів ECTS. Крім того, якщо ваші документи не були випущені англійською або німецькою мовою, вам необхідно подати засвідчений переклад. Зверніть увагу, що ви можете подати заявку, перш ніж отримаєте випускний сертифікат. Тим не менш, вам доведеться представити його як частину офіційного процесу реєстрації.Два рекомендаційні листи: будь ласка, надайте два рекомендаційні листи англійською мовою. Вони можуть бути видані професором / викладачем університету або вашим поточним або попереднім роботодавцем. Не існує стандартної форми або формату рекомендаційного листа, який потрібно використовувати, але будь ласка, переконайтеся, що кожен лист рекомендації не перевищує двох сторінок і містить такі відомості:
 • Ваші стосунки з автором
 • Ваша академічна / професійна історія,
 • Ваші якості / досягнення / амбіції у відповідному полі,
 • Ваші особисті риси та цілі,
 • Авторський підпис
 • Бланк листа організації / компанії (якщо це можливо), і
 • Штамп установи / компанії-емітента (якщо це можливо).
Професійний досвід роботи: Необхідно отримати професійний досвід роботи хоча б одного року під час зарахування. Документ про досвід роботи повинен містити наступні дані (англійською мовою):
 • Повна адреса та контактні дані компанії,
 • Дата приєднання та, якщо доречно, дата відставки,
 • Тижневі години
 • Позиція роботи, і
 • Короткий опис завдань та відповідальності.
Сертифікація англійської мови: ми приймаємо такі сертифікати англійської мови:
 • Інтернет-TOEFL з мінімум 90 очок
 • Тест з IELTS (академічний) з мінімальною загальною смугою, 5 очок.
 • Кембриджський іспит - сертифікат в англійській мові (CAE),
 • Перший сертифікат англійської мови (FCE), укомплектований B, і
 • Проведення тестування мовного центру університету Ахен (R2).
 • Для німецьких претендентів: Ейн Зеугніс, дата англійської мови на англійській мові, англійською та французькою мовами. Dieser Nachweis називає ZB, що містить "Vorlage", що надає доступ до абітурієнтів, які використовуються для вивчення англійської мови та англійської мови, а також англійською мовою, присвяченої вивченню кваліфікацій Phase 1 (Jahrgangsstufe 11 та G8-Abitur, sonst Jahrgangsstufe 12), які працюють у різних країнах.
Звітні звіти не можуть бути старшими за два роки до 1 серпня року, в якому ви подаєте заяву на дипломну програму. Копію звітних звітів потрібно завантажити в онлайн-додаток. Ваш доказ вміння володіти англійською мовою не є обов'язковим документом заявки. Однак воно має бути представлено під час реєстрації. Отже, ви можете подати заявку, навіть якщо ви все ще чекаєте, щоб прийняти мовний тест або отримати результати під час подання заявки. Будь-ласка, не надсилайте оригінальні TOEFL або IELTS листи до університету (також не через ETS). Будь ласка, включіть скановану копію вашої онлайн-програми та збережіть оригінальну друковану копію.У разі надходження, оригінальні бали повинні бути представлені для зарахування. Сертифікати англійської мови не потрібні громадянам або студентам першої ступеня з США, Великобританії, Канади, Ірландії, Нової Зеландії та Австралії.APS (тільки для китайських заявників)

КЛЮЧОВІ ФАКТИ

 • Назва: магістр управління та інженерії в галузі даних та рішень науки
 • Ступінь: магістр наук (магістр наук)
 • Фокус: Машинне навчання, штучний інтелект, дослідження операцій, прийняття рішень
 • Тривалість: 4 семестри повний робочий день, включаючи 1 семестр Магістерська робота
 • Цільова група: Молоді фахівці зі ступенем STEM (наука, технологія, інженерія та математика)
 • Кредитні пункти: 120 ECTS
 • Плата за навчання: 30.000 € (плата за соціальний внесок у RWTH Aachen приблизно 225 € за семестр). Будь ласка, розгляньте питання про отримання стипендії.
 • Контакт: dds@business-school.rwth-aachen.de/4915904194179
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська


Останнє оновлення January 11, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Жовтень. 2018
Duration
Тривалість
4 Семестри
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
30,000 EUR
Locations
Німеччина - Аахен, Північний Рейн-Вестфалія
Дата початку: Жовтень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Жовтень. 2018
Німеччина - Аахен, Північний Рейн-Вестфалія
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Price
соціальний внесок на RWTH Aachen прибл. 225 € за семестр. Будь ласка, розгляньте питання про отримання стипендії.
Відео

MME DDS Overview