Майстер в галузі комп'ютерної інженерії

University of Deusto

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Майстер в галузі комп'ютерної інженерії

University of Deusto

презентація

Ми готуємо комп'ютерних фахівців, щоб керувати технічним прогресом та суспільством завтра.

З 40-річним досвідом ми пропонуємо Вам:

 • Технічні та наукові знання про те, що ринок праці зараз потребує, а також загальні компетенції, які найбільше цінують компанії.
 • Прямий зв'язок з діловим світом через щотижневі сесії з професіоналами компаній у технологічному секторі, які вносять своє бачення в аспекти дебатів, а також відвідування центрів та об'єктів.
 • Доступ до власного досвіду роботи, перебуваючи в компанії.
 • Міжнародний досвід через міжнародну програму мобільності.
 • Спеціалізація в одній з найбільш актуальних областей на даний момент: великі дані та бізнес-аналітика
 • Дворівнева магістерська ступінь: після закінчення додаткового семестру в галузі застосування ІКТ у галузі, ви також отримаєте ступінь магістра інженерії промислової організації.
 • Ви можете безпосередньо контактувати з дослідженнями та інноваціями у нових технологіях, перебуваючи в технологічному центрі.

Профіль учасника

Це ступінь магістра сприяє професійному розвитку:

 • Випускники комп'ютерних ступенів, щоб полегшити їх перехід на ринок праці з високими гарантіями професійного успіху.
 • Технічні інженери в області інформатики або інші ступені, пов'язані з ІКТ, які хочуть прогресувати та відновлювати свою професійну кар'єру
 • Випускники та інженери-комп'ютери, які після професійного досвіду хочуть переробляти та бути в курсі.
 • Випускники університету в будь-якій галузі інженерії, які бажають пройти докторський ступінь та присвятити себе дослідженню та інноваціям у нових технологіях (складаючи необхідні навчальні посібники).

Випускний профіль

Він є людиною, яка має міцне формування у компетенціях та відповідальності вищого рівня в ключових технологічних галузях комп'ютерної інженерії разом із твердими знаннями та здібностями, великою універсальністю та адаптивністю в умовах постійних технологічних змін. Крім того, він має багато спільних навичок, крім технологій, таких як можливість керувати робочими групами, вести проекти розвитку та впроваджувати різні технологічні рішення, діяти автономно або ефективно спілкуватися, зокрема створювати професійний профіль Інженер з інтегрованої інформатики, дуже універсальний і з високими можливостями адаптації до проблемних та різноманітних середовищ.

Майстер в галузі комп'ютерної інженерії профілі продуктивності та розвитку професійної кар'єри в галузі комп'ютерної інженерії в п'ять різних сценаріїв, і одночасно один до одного:

 • Управління інформаційними системами
 • Програмне забезпечення для управління проектами
 • Архітектура програмного забезпечення
 • Дослідження та інновації
 • Дані науки

можливості кар'єрного росту

Ступінь магістра комп'ютерної інженерії визначає продуктивність та розвиток професійної кар'єри в галузі комп'ютерної інженерії приблизно в п'ять різних сценаріїв та одночасно допомагають один одному.

Майстер пропонує інженерам з комп'ютерів правильну структуру, щоб вони могли розвивати професійне життя, повне можливостей. Кілька активів в історії людства перетворили суспільство за такий короткий час, як нові технології та Інтернет зробили за останні десять років.

Ми винагороджуємо технологічний талант

Завдяки новій стипендіальній програмі Deusto Engineering ми маємо 10 стипендій на суму 10 000 євро для навчання магістра комп'ютерної інженерії, спільно з технологічною компанією.

DeloitteLanteknts

Окрім стипендії, ви отримаєте винагороду за вашу роботу в режимі стажування компанії.

Завдяки стипендії та стажування ви зможете фінансувати практично всі ступені магістра.

Як подати заявку на стипендію?

 • Копія академічної збірки університетського ступеня, яка дає вам доступ до аспірантури і яка включатиме середній бал, отриманий у шкалі від 1 до 10. (випускникам в Університеті не потрібно пред'явити наукову запис).
 • Curriculum Vitae (формат Europass).
 • Лист презентації та мотивації до Стипендіальної комісії (максимум 1000 слів).

Заява повинна бути оброблена за допомогою стипендіальної служби Університету Деусто. Ця служба залишає за собою право вимагати всю документацію, яку вважати за доцільне.

Коли я можу подати заявку на стипендію?

З 1 лютого по 28 березня 2018 року.

Як оцінюються кандидати?

Це буде оцінено:

 • академічна довідка
 • Curriculum Vitae: професійний досвід, мови, особисті заслуги, навчання ...
 • Лист презентації та мотивації

Кандидати, які відповідають вимогам стипендії, будуть запрошені на особисте співбесіду.

Процес відбору кандидатур здійснюється спільно з компаніями з 1 квітня по 30 квітня 2018 року.

Коли я знаю результат?

Станом на 15 травня 2018 р. Ми повідомимо про надання стипендій; Ви можете зареєструватися після цього.

Ви хочете знати більше?

Якщо вам потрібна конкретна інформація про цю стипендію, заповніть таку форму, і ми зв'яжемося з вами якомога швидше.

Суб'єкти

Мотивований реформою університетської освіти і після глибокої рефлексії, Університет Деусто, який має досвід 30 років формування випускників комп'ютерних наук, розробив амбітну програму навчання для своєї магістра комп'ютерної інженерії. Магістерська програма складається з двох великих блоків:

 • Генеральний тренінг з технологій та інструментів управління. Цей блок відповідає першому курсу і складається з предметів, які занурюються в технології, що вимагаються на ринку праці, і які повинні бути освоєні всіма інженерами-комп'ютерниками. Крім того, передбачено кілька баз для управління проектами та управління інформаційними системами, необхідними для адекватної інтеграції та прогресування в середовищі компанії. Мета цього блоку - забезпечити інженера-комп'ютеру універсальністю, яка завжди характеризувала цей професійний профіль.
 • Спеціалізація та професійне керівництво. Цей блок відповідає останньому семестру та має основу проекту «Кінцевий майстер». Цей проект включає в себе реалізацію, презентацію та захист інтегрованого проекту Комп'ютерної інженерії професійного або наукового характеру, в якій синтезовані компетенції, набуті разом з майстром.

компетенціями

Тому цей майстер поєднує в собі розвиток специфічних навичок інженера-комп'ютерника разом з іншим набором загальних компетенцій, необхідних для будь-якого випускника університету. Коротше кажучи, його метою є підготовка високопрофесійних та компетентних фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які також можуть відігравати подвійну роль у професійному розвитку та дослідженнях, думаючи про практику комп'ютерна інженерія як в компанії, так і в інноваційних та дослідницьких центрах.

конкретні навички

Цей набір компетенцій розроблено в різних темах, які складають навчальну програму та відповідають специфічним технічним та науковим змісту професії комп'ютерної інженерії.

Загальні змагання

Майстер надає різні трансверсальні компетенції, крім технологій, таких як здатність керувати робочим групам, керувати проектами розвитку та впроваджувати різні технологічні рішення, діяти самостійно або ефективно спілкуватися, зокрема створювати професійний профіль Інженер з інтегрованої інформатики, дуже універсальний і з високими можливостями адаптації до проблемних та різноманітних середовищ.

методологія

Методика викладання ступеня магістра комп'ютерної інженерії характеризується практичним підходом, який наближає студентів до реальності здійснення професії комп'ютерної інженерії як на її бізнес, так і в науковій галузі завдяки участі компаній у всіх навчальних предметах або через лекції та тематичні семінари.

Ступінь магістра комп'ютерної інженерії ґрунтується на методології навчання та навчання на моделі тренінгів Deusto, яка має пріоритетну мету досягнення автономного та змістовного навчання, що сприяє особистому розвитку студента у його різних аспектах (особистому, соціальному, етичному , академічні та професійні).

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська


Останнє оновлення April 14, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Вересень. 2018
Duration
Тривалість
3 Семестри
Price
Вартість
12,948 EUR
Locations
Іспанія - Більбао
Дата початку: Вересень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Вересень. 2018
Іспанія - Більбао
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація