Майстер зі спортивного управління та адміністрації (віч-на-віч)

Загальні відомості

Опис програми

Ім'я майстра Магістр спортивного менеджменту та адміністрації
Початок курсу Квітень 2020 року
Тривалість 12 місяців
Мова Заняття викладаються іспанською мовою. Однак деякі матеріали та майстер-класи - англійською мовою.

презентація Майстри

Структура спортивного бізнесу складна. Цей Майстер запропонує студенту інструменти та навички, щоб він знав цю структуру та міг простежити шлях, який він хоче пройти для свого професійного майбутнього в цьому секторі.

Мій досвід роботи в SMS Барселона став першим кроком у становленні професіонала у світі спорту.
Валентин Бугальо
SMS студент

Спортивний бізнес базує свій дохід на кількох осях, які зазнають фундаментальних перетворень:

 • Найбільш традиційна операція спортивного майданчика (стадіон, арена) - це перехід від транзакційних моделей на основі віч-на-віч, до моделей, де переважають продажі цифрових каналів. Необхідно також враховувати інші засоби, які складають галузь, такі як спортзали, басейни, атлетичні доріжки (приватна чи державна власність), а також потрібні моделі управління, які гарантують їх дохід.
 • Організація та управління подіями відіграє дуже вирішальну роль перед суспільством, яке все більше бере участь у спортивних змаганнях і де спостерігається бум у здорових звичках життя. Події участі або продажу квитків, повторювані або пунктуальні розповсюдження, і ви повинні знати, як їх розмістити для належного маркетингу та управління. Багато з цих подій справляють економічний вплив у цій місцевості з відвідуванням спортсменів з різних куточків світу. Спортивний туризм також переживає золотий вік.
 • Дохід, отриманий від експлуатації аудіовізуальних прав , зріс експоненціально через посилену конкуренцію, глобалізацію та збільшення вікон та можливих каналів мовлення. Аудіовізуальні права у багатьох випадках стають основним джерелом доходу для клубів та федерацій, при цьому подвійний аспект стає полегшенням корпоративних фінансів, але в той же час високою залежністю. Але що відбувається з меншими властивостями? Створення фан-спільнот за допомогою нових соціальних медіа та можливість їх монетизації є великою проблемою.
 • З іншого боку, на управління спортивним брендом та асоціацією брендів та спонсорськими угодами також вплинули технологічні зміни та соціальні трансформації. Потреби спонсорів різко розвинулися в останні роки. Тому важливо визначити стратегію спонсорства, яка максимально збільшує наявні активи.

Майстер зі спортивного менеджменту та адміністрації навчає студентів мати надійний доступ до спортивної індустрії, займаючи відповідальні посади у спортивних організаціях, агенціях спортивного маркетингу, спонсоруючи бренди, споруди чи організаторів заходів.

Завдяки тим, хто були визнані МОК кращим досі, Барселона позиціонує себе як одне з міст з більш традицією в 1992 році літніх Олімпійських іграх. Барселона є домом ФК Барселона, футбольний клуб з великою кількістю шанувальників по всьому світу, хостинг багато міжнародні заходи моторні та вітрильні, а також є місцем Євроліги, MotoGP і компаній, таких як Mediapro грає ключову роль виробництво і аудіовізуальні спортивні права.

Вивчення магістра зі спортивного менеджменту в SMS Барселона пропонує унікальну можливість жити цим досвідом та мати найкращих професіоналів у цій галузі.

«З цим майстром ви набудете необхідних навичок, щоб увійти в спортивну індустрію. Ви дізнаєтесь у активних професіоналів, які керують сектором на іспанському та європейському ринках, і отримаєте доступ до широкого спектру професійних можливостей ».
Франческ Круз
Академічний директор магістра зі спортивного менеджменту та адміністрації

мети

Основними цілями цієї програми є:

 • Розуміти основи спортивної галузі, отримати чітке уявлення про вхідні шляхи кожного стовпа та зрозуміти стратегії управління.
 • Навчіть студентів приймати стратегічні та управлінські рішення у галузі спорту, надаючи необхідний контекст та досвід.
 • Знайте особливості спортивного бізнесу та зрозумійте відмінності між різними країнами та регіонами.
 • Забезпечити практичний досвід вирішення реальних справ галузі у співпраці з компаніями та установами в секторі.
 • Розвивати вміння та навички студента керувати проектами в різних сферах спортивного бізнесу.
 • Розуміння правових та етичних рамок, що регулюють спортивний світ і його наслідки для бізнесу.

Профіль студента

Ступінь магістра орієнтована на випускників університетів Європи та іспаномовних країн, які мають такий профіль:

 • Випускники або випускники: економічні науки, комерційне управління, комерційне управління, комерційне управління;
 • Кандидати, які не мають університетського ступеня, можуть подати свою кандидатуру, підтвердивши мінімальний 3-річний досвід роботи в спортивній галузі на посадах відповідальності. У цьому випадку відділ прийому підтвердить відповідність кандидата та його прийнятність.

навчальний план

Тема ECTS
Обов’язково
Стратегічне бачення у спортивній галузі
Спортивний маркетинг та спонсорство
Економічне, фінансове та фіскальне управління
Право у галузі спорту
Організація та управління спортивними заходами
Послуги та управління бізнесом на спортивному майданчику
Інновації та трансформація в галузі спорту
Цифрова стратегія та CRM
Підприємництво та лідерство у спортивних організаціях
Спортивний туризм
4
5
4
4
4
4
3
5
4
3
Факультативи (10 балів)
Державна політика у галузі спорту
Представництво професійних спортсменів
Спілкування у спорті: соціальні медіа та нові медіа
е-спорт
Аудіовізуальні права у спорті
Міжнародні спортивні організації (Париж)
2.5
2.5
2.5
2.5
2.5
5
Заключний магістерський проект 10
Всього 60
1. Стратегічне бачення у спортивній галузі

Які основи спортивного бізнесу в Іспанії, Латинській Америці та Європі? Який соціально-економічний контекст спортивного бізнесу? Як вирішити стратегічні напрямки спортивної організації? Цей курс має на меті поглибити контекст спортивного бізнесу в усьому світі, а також проаналізувати відмінності, що існують на різних ринках та спорті.

Міжнародне спортивне управління

Знайте організації, які керують і регулюють спорту на національному та міжнародному рівні, а також юрисдикції та ієрархії їх, є необхідною частиною в управлінні спортивного бізнесу.

Європа та Латинська Америка проти Сполучених Штатів

Які основні відмінності між бізнесом спорту в Європі і в Сполучених Штатах? Те, що ми можемо взяти за зразок для кожного світу?

2. Спортивний маркетинг та спонсорство

Основний предмет для розуміння будь-якого типу спортивного майна. З одного боку, буде проаналізований бренд власності, один із найвидатніших активів будь-якої організації. Бренд - це стовп, на якому будується вся спонсорська програма.

Вибір оптимальної стратегії позиціонування буде ключовим для організації. Згодом суб’єкт обговорить поточні стратегії спонсорства, які розглядаються з різних точок зору:

З боку спонсора, але і з точки зору спонсора. Він буде контекстуалізований у цифровому середовищі та будуть проаналізовані такі поняття, як маркетинг із засідки. Тема буде доповнена ключовими поняттями, такими як продаж, вимірювання, ліцензії та мерчандайзинг.

3. Економічне, фінансове та фіскальне управління

Цей предмет познайомить студента з фінансовою структурою та критеріями контролю та управління спортивними майновими умовами

Розуміння фінансової структури спортивних органів і принципів бухгалтерського обліку для тих, регулюються також необхідно завершити стратегічне бачення, яке виглядає для програми.

4. Право у галузі спорту

Цей предмет знайомить студента з правовим та нормативним контекстом спортивних організацій.

У кожному секторі економіки, бізнес-спорту регулюється різними нормативно-правової бази кожної країни, а також їх власні правила наднаціональним структурам, які покладаються на себе відповідальність за арбітраж. І якщо етика в усій людській діяльності має важливе значення в спортивній індустрії ще більше, так як вона стала соціальної посилання, яка захоплює увагу більшу частину суспільства.

5. Організація та управління спортивними заходами

Від організації великого міжнародного заходу до управління подією для невеликої групи: Ринок спортивних змагань процвітає, і ця тема дозволить нам наблизитись до всіх аспектів, необхідних для організації та продажу спортивного заходу. Від міст-господарів до продажу квитків або реєстрацій через оперативні питання, питання безпеки та зв’язку.

У цій темі будуть представлені приклади успішності обох великих подій, із сотнями тисяч квитків, які продаються на досвідчені події для кількох спортсменів-любителів.

6. Зручності та управління бізнесом на спортивному майданчику

Цей предмет знайомить студента з комерційною політикою для створення бізнесу на спортивних майданчиках. Від спортзалу, тенісного клубу до стадіону чи арени.

обладнання

Як ми встановлюємо ціни у спортзалі? Яку політику знижок чи оплати ми застосовуємо? Паралельні продажі? Ми будемо знати, як встановити найкращі стратегії для максимальної ефективності установки.

Продаж квитків на стадіонах і аренах

динамічне ціноутворення, стратегії продажів авансових, управління абонентів порожніх місць, збільшення середніх витрат на операції, є лише деякі з проблем, з якими традиційним бізнесом з продажу квитків варто. У цій частині курсу, студенти дізнаються з історій успіху, які проводять найсучасніші стадіони і арени.

Гостинність та VIP послуги

Доходи від послуг гостинності (харчування

Музей та відвідування об'єктів

Спорт це емоція, і послідовники команд і спортсменів хочуть випробувати також до і після гри. Спортивна арена стає джерелом бізнесу також в дні жодна партії. Які ключі, щоб капіталізувати на досвід шанувальників на об'єкті?

7. Інновації та трансформація у галузі спорту

Ми перебуваємо в момент прискорених змін, які впливають на всі галузі економіки і, очевидно, і на спортивну індустрію. Розуміння процесу трансформації буде ключовим для майбутніх лідерів та для тих, хто хоче спеціалізуватися на галузях, які незабаром опиняться в основі галузі. Тема розгляне основні трансформаційні рухи в галузі: розумні місця, технологія блокової ланцюга, великі дані та персоналізований досвід для шанувальників, ОТГ, розширена реальність, віртуальна реальність та нові бізнес-моделі ...

Тема розгляне історії успіху, які ілюструють цей момент змін як стосовно спортивних змагань, так і до місцевих змагань та навіть до окремих спортсменів.

8. Цифрова стратегія та CRM

Основний предмет, зосереджений на спортивному бізнесі, де висвітлюється цифрова стратегія спортивних організацій, цифровий маркетинг як поперечний інструмент для активізації та зростання продажів та можливостей, що відкриваються цифровими каналами для створення власної продукції суб'єкти

Цифрова стратегія

Спортивні організації стали частиною розваг і компаній зв'язку. І від цієї ролі, управління цифровими аудиторіями набагато більше, ніж ЗМІ. Які ключі до управління цифровим бізнесом і яку стратегією прийняти, щоб максимізувати цінність бренду і дохід?

цифровий маркетинг

Пошук, прийняття рішення і придбання майже все продуктів і проходять через інтернет-послуги та сектор спорт не є винятком. Тому необхідно розуміти цифрові інструменти маркетингу, дає нам.

CRM

Які аспекти слід враховувати при створенні та подальшій експлуатації CRM? Як ми намагаємося диференціювати клієнтів і шанувальників? Як монетизувати шанувальників, які не є клієнтами?

9. Підприємництво та лідерство у спортивних організаціях

Спортивна індустрія - це, мабуть, один із найбільш глобалізованих секторів з погляду робочої сили. Таким чином, ця глобалізація спричиняє потребу у професіоналах, які мають працездатність у полікультурних та мультидисциплінарних колективах.

Цей курс спрямований на виявлення політики і стратегічного управління, необхідні для позицій відповідальності в кваліфікації спортивної індустрії та направляти студентів в різних професійних можливостей і створення підприємницьких проектів в спортивній індустрії. Студенти також виникають в поняття підприємництва, його етапів, методів і моделей проектного фінансування.

10. Спортивний туризм

Бурна реальність, яка все більше приносить більший обсяг спортивній галузі та створює більше робочих місць. Розуміння того, як територія може отримати більший обсяг доходу завдяки туризму, є однією з основ цього предмета. Або за їх географічними умовами, будівництвом споруд або організацією заходів мільйони людей вирішують місця призначення протягом року. Тому ми повинні розуміти державну політику стосовно спортивного туризму, роль туроператорів та приватних промоутерів, які складають цей процвітаючий ринок спортивного туризму.

11. Факультативні предмети

11а. Державна політика у галузі спорту

Які державні політики сприяють соціальному спорту всеохоплюючим та рівним способом? Що слід зробити державній адміністрації для просування спортивного спорту на межі з метою охорони здоров'я? Який потенціал має державна політика для активізації спорту з метою створення спортсменів світового класу?

У цій темі розглядається роль та відповідальність державних адміністрацій у просуванні спорту із їх соціальних, а також змагальних аспектів.

11б Представництво професійних спортсменів

Цей предмет забезпечить студентам необхідні поняття для керівництва професійною кар’єрою професійного спортсмена. Порядок денний стосуватиметься аспектів настільки ж різних, але необхідних, як особистий бренд спортсмена, комунікаційні та соціальні мережі, продажі, спонсорські та комерційні угоди, юридичні та фінансові аспекти ... Розуміння наявності особистих прав та способу співіснування спортсмена на комерційних видах спорту чи з Власники зацікавлених сторін навколо вас є ключовим фундаментом у цій темі. У той час, коли особистісний брендинг та диференціація настільки необхідні, ми побачимо тематичні дослідження, коли деякі спортсмени фаст-фуд-груп чи видів спорту меншості досягли комерційного успіху, залучаючи мільйони шанувальників та значну групу спонсорських брендів.

11c. Спілкування у спорті: соціальні медіа та нові медіа

Соціальні мережі стали масовими каналами, на яких спортивні клуби та заклади мають можливість спілкуватися зі своїми фанатами, як ніколи. Ці канали додають аудиторії більше, ніж багато медіа, традиційних або цифрових, і перетворюють клуби на впливові засоби масової інформації. Як керувати спілкуванням на декількох мовах у всьому світі? Яку роль відіграють спортивні ЗМІ у спортивному бізнесі? Чи повинні клуби чи ліги стати медіа? Тема розгляне стратегію в мережах основних спортивних брендів (клубів, ліг, спортсменів та спонсорів), особливості різних соціальних каналів на рівні аудиторії та залученості та взаємозв’язок засобів масової інформації зі спортивними організаціями.

11д eSports

ESports (або змагання з відеоігор) знаходяться на півдорозі між спортом та аудіовізуальними розвагами. Основні змагання з відеоігор мають аудиторії мільйонів шанувальників в Інтернеті, які слідкують за перипетіями професійних команд та гравців, деякі з них стають справжніми зірками. Світ професійного спорту виявляє великий інтерес до цього нового сектору, про що свідчить той факт, що кілька франшиз НБА та кілька футбольних команд інвестували в команди з електронного спорту. Чи стануть вони частиною звичної діяльності клубів у майбутньому? Вони є загрозою чи можливістю?

11е. Аудіовізуальні права у спорті

Збільшення доходів від аудіовізуальних прав і недавнє вплив нормативних змін на продаж прав Ла Ліги, було фундаментальна зміна в звітності доходів клубів. В інших країнах (Аргентина, Мексика і т.д.) аудіовізуальні права зазнає трансформацію, в той час як зміни в споживчих звичках створюють потреба мовними адаптуватися.

Інтернет, OTT та нові вікна. Можливість охоплення аудиторії безпосередньо через Інтернет та підключене телебачення (OTT, Over the Top TV) відкриває нові можливості для споживання та нові конкурентні рамки.

11f. Міжнародні спортивні організації (Париж)

Студенти, які приймають цей факультативний предмет, поїдуть до Парижа.

Цей факультативний предмет зосереджується на розумінні особливостей основних міжнародних подій. Це стосується Олімпійських ігор, Кубка світу або щорічних турнірів, в яких групуються міжнародні учасники.

Заняття відбудуться у штаб-квартирі SMS у Парижі та навчатимуться англійською мовою. В рамках програми заходів відбуватимуться відвідування установ та спортивних організацій вищого рівня.

12. Фінальний магістерський проект

Підсумковий проект Master включає все навчання, яке студент здобув протягом усього Майстра з різних предметів. Для її реалізації ви працюєте в групі, оскільки мета максимально наближається до реальності професії.

TFM буде складатися з реалізації бізнес-плану в спортивному суб’єкті, спонсоруванні бренду, інсталяції або спортсмена з ознайомленням з цілями та потребами, і де він буде шукати, щоб студент продемонстрував, що він здатний застосувати всі знання та навички, розроблені в різних важливо мати можливість передбачати реалізацію проекту від початку до кінця.

додаткові заходи

 • Відвідування спортивних споруд кількох організацій:
  • FC Barcelona
  • Еспаньол
  • High Performance спортивний центр (CAR)
  • Girona FC
  • Майорів Клуб де Тенис Барселона
  • Формула Каталонії
  • Відвідування Nou Camp Experience FC Barcelona і Олімпійський музей в Барселоні
 • Майстер-класи в символічних місцях:
 • Камп (ФК Барселона)
 • Каталунья
 • Окрім заходів на свіжому повітрі, які є частиною плану розвитку управління
 • Наставництво
 • SMS, попереднє знання профілю та цілей студента академічним відділом, призначить Вихователя кожному студенту. Вихователь допоможе вам у прийнятті ключових рішень щодо подальшого проходження курсу, а також в орієнтації на вашу професійну кар’єру, які проводяться через три індивідуальні сеанси наставництва.

можливості кар'єрного росту

Відділи, комерційні або цифровий маркетинг:

 • Професійні футбольні клуби, клуби з інших видів спорту, національні або міжнародні спортивні організації
 • Агенції спортивного маркетингу
 • Спонсорські бренди
 • Організатори подій
 • Менеджери спортивних споруд
 • Менеджери спортивного туризму

вчителів

Майкл Тапіро
Засновник школи спортивного менеджменту

Майкл почав свою кар'єру в якості гравця регбі на Стад Франсе. Кілька років по тому, він вирішив взяти на себе і створив клуб регбі Париж Нейї. Кілька років по тому вона заснувала агентство Au delà ий спорт, який спеціалізується у відносинах між спортом і веденням бізнесу. Тим часом, Майкл викладав маркетинг протягом більш ніж 15 років, поки в 2010 році вирішив почати свою власну школу створення спортивної школи управління (SMS), бізнес-школа, що спеціалізується в області спортивного менеджменту, яка в даний час засновник і викладач ,

Франческ Круз
Вчений директор магістра зі спортивного менеджменту

Френсіс Крусес - випускник наук про комунікації та магістр цифрових комунікацій та нових технологій.

Більше 10 років він працював у міжнародному маркетинговому агентстві Octagon, розробляючи стратегії комунікації та розповсюдження контенту на спортивних змаганнях та працюючи для таких спонсорських брендів, як Coca-Cola, Vodafone, Movistar, Ballantine. Він також керував телевізійними правами на велику кількість заходів на мінливому аудіовізуальному ринку.

Протягом 5 років він працював у ФК «Барселона» у відділі розвитку бізнесу, який дозволив клубу отримати нові економічні ресурси в період, коли глобалізація великих футбольних клубів здійснилася. За цей період ФК «Барселона» став другим клубом з найвищим бюджетом доходів на міжнародному рівні.

В даний час Francesc є віце-президентом з маркетингу в офісі Octagon для іспанського ринку. Її завдання - координувати команду агентства, яка створює, впроваджує та вимірює стратегії спонсорства брендів, а також власність у галузі спорту та музики та розваг на національному та міжнародному рівнях.

В даний час агентство управляє такими акаунтами, як Movistar, Budweiser, Endesa, Rakuten або Firestone.

Айрамський пояс
Професор школи спортивного менеджменту

Професіонал у світі маркетингу та спонсорства, особливо у спорті, з більш ніж 12-річним досвідом роботи в різних транснаціональних компаніях, таких як Banco Sabadell, Zurich Seguros або Futbol Club Barcelona. Засновник CA Sports Marketing, компанії, яка займається активізацією та посередництвом угод про спонсорство. В даний час він також розробляє консультаційну сферу Інституту Йохана Кройфа. Він є спонсором та професором спортивного маркетингу в основних магістрів та аспірантів Іспанії

Ванесса Басра
Викладач школи спортивного менеджменту

Пристрасно ставився до світу спорту, який розпочав свою спортивну кар’єру як тенісистка та професійний тренер.

Має ступінь ділового адміністрування та менеджменту (UVIC), магістр маркетингу та цифрового бізнесу (ESADE).

Він спрямував свою професійну кар’єру у світ маркетингу та спорту. Він працював понад 11 років у ФК Барселона, розробляючи різні посади в сферах маркетингу, комунікацій та комерції, включаючи керівника відділу маркетингу та керівника спортивного маркетингу. В даний час він є керівником торгової марки Sevilla FC

Ванесса має великий досвід маркетингу, брендингу, цифрових технологій та комунікацій.

Ксав'є Віласека
Професор школи спортивного менеджменту

Юрист з питань ІС

Нурія Солер
Викладач школи спортивного менеджменту

Засновник та директор консультації, присвяченого зростанню та розвитку потенціалу людей та команд: Alter Ego Sports

Вихователь з лідерських та соціальних навичок, що спеціалізується на Високій продуктивності.

Тренер та тренер людей та команд у сферах бізнесу та спорту.

Практикуючий в НЛП (нейролінгвістичне програмування). Бізнес-леді та менеджер з більш ніж 18-річним досвідом роботи, член правління Барселонського маркетингового клубу з 2010 року та член «Каталонської консультативної ради з спорту» Генералітату де Каталонії на посаді генерального секретаря з 2011 року.

Ксав'є Пуркала
Професор школи спортивного менеджменту

Бакалавр з питань комунікаційних наук (2007) та реклами та зв'язків з громадськістю (2008). Директор та консультант з питань комунікацій для великих брендів, що має великий досвід у світі спорту.

Він розпочав свою професійну кар’єру спортивним журналістом у таких засобах масової інформації, як La Razón, Radio Marca, Rac1 та Cadena SER. У 2009 році він став директором відділу комунікацій Octagon Spain, спортивного маркетингу та комунікаційного агентства. Там він до сьогодні керував спілкуванням про визначні спортивні події міжнародного масштабу (Valencia Open 500 ATP World Tour, WTA Andalucía Tennis Experience, Велоспорт Тур Кебрантахуесос, Велосипедна гонка в Андалусії та Марафон де Малага). Він також розробив та координував плани вмісту та комунікаційну стратегію, пов’язану зі спортом та розвагами, для таких брендів, як Endesa, Telefónica, Rakuten, Adeslas, Polar, Compeed або Firestone. В даний час він працює директором комунікації та координує команду з вмісту та аудіовізуального виробництва Octagon в Іспанії. Він має 100% цифрове бачення та адаптований до нових технологій.

Сергі Віета
Викладач школи спортивного менеджменту

Маючи ступінь ділового адміністрування та менеджменту від ESADE, Сергі розвинув більшу частину своєї професійної кар'єри у футбольній галузі, працюючи для агентств, виробників, клубів та асоціацій, набуваючи глобальне бачення цього бізнесу.

Він розпочав свої стосунки зі спортом, пропонуючи фінансові поради клубам та іншим компаніям у секторі дозвілля від Європейського підрозділу KPMG Football European Unit у Великобританії. Повернувшись до Барселони, він здійснює декілька проектів і починає співпрацювати з агентством Mediaias Media Marketing Media, яке згодом інтегрується для керівництва футбольним дивізіоном, консультуючи клуби, змагання та бренди, пов'язані зі світом футболу. Через кілька років Сергі приєднується до Комітету з футболу Mediapro Group та керує діяльністю LFP World Challenge - стратегічного проекту міжнародного розвитку LaLiga. У 2016 році він взяв на себе Головне управління Гранади CF на вимогу нової власності, китайської групи DDMC, пілотувавши перехід та заклавши основи професійного, цифрового та стійкого управління клубом. З початку цього року Сергі є генеральним директором спортивного агентства Onside Sports Iberia, дочірньої компанії Lagàrdere Sports Group

Рауль Кипарис
Професор школи спортивного менеджменту

Рауль Кіпре - інженер-технічний спеціаліст з Політехнічного університету Каталонії. Магістр спортивного менеджменту та маркетингу від La Salle-JCI. Засновницький партнер та генеральний директор Creativialab, маркетингового агентства BTL, присвяченого маркетингу спорту та соціальних програм. Партнер та CMO Startup iWOPI. Партнер переможця стартапу Startup EASY TRAVEL у нагороді Airbnb Travel Tech Award. Колишній член Ради директорів - Маркетингова зона - Альянси та розширення клубу Йовентута Бадалона (Club Liga ACB). Був генеральним директором з маркетингу футбольного клубу -RCD Espanyol. Розробка проекту нового стадіону RCD.

Він був маркетинговим директором Real Club de Polo de Barcelona. Був директором з маркетингу клубу клубу «Йовентут Бадалона» Баскетбольної ліги «Ендеса». Він викладає і викладає на магістрах із маркетингового менеджменту в бізнес-школі EAE, магістрах зі спортивного маркетингу в UAB - Інституті Йохана Кройфа, UP-програмі Tecnocampus Mataró, аспірантурі спортивної журналістики в Бланкерні - Університеті Рамона Ллулла та ESADE.

Його сфери досвіду - це брендинг, спонсорство, спортивний маркетинг, стратегічні плани, маркетингові плани, креативна концептуалізація, брендинг, нові технології активації BTL.

Джорді Каньоллас
Професор школи спортивного менеджменту

Джорді має великий досвід роботи в галузі спорту. За свій понад 25-річний досвід він працював на різних посадах у цій галузі. Він почав працювати в Adidas, а потім був комерційним та маркетинговим директором міжнародного агентства Octagon в Іспанії. Згодом він був комерційним та маркетинговим директором Circuit de Barcelona-Catalunya, а згодом став маркетинговим директором газети "Спорт" та директором з маркетингу та спонсорства баскетбольної ліги ACB. В даний час він консультант і працює у власному агентстві JCSportsBarcelona для різних марок та властивостей.

Пабло Гарсія Маніц
Професор школи спортивного менеджменту

Засновник та генеральний директор компанії Bewolfish - агентство, що займається просуванням кар’єри професійних спортсменів через оптимізацію їхніх показників, створення їх особистого бренду та монетизацію їх кар’єри. Bewolfish має видатних спортсменів з різних дисциплін, серед яких мотоциклістський гонщик Маверик Віньялес, чемпіон світу з фрістайлу на байдарках Кім Фонтане або міжнародний фрірайд-сноубордист Нурія Кастан. Раніше він був комерційним директором компанії Onebox TDS і працював на Світових кубках плавання BCN 2013 р. Він також дослідник публікацій на міжнародних конференціях та професор у бізнес-школах, таких як Університетська школа Реалу в Мадриді.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Sports Management School es una escuela internacional especializada en Gestión del Deporte, ubicada en París, Lausanne y Barcelona, centrada exclusivamente en la gestión deportiva. Esto nos confiere u ... Детальніше

Sports Management School es una escuela internacional especializada en Gestión del Deporte, ubicada en París, Lausanne y Barcelona, centrada exclusivamente en la gestión deportiva. Esto nos confiere una vasta experiencia en todos los ámbitos vinculados con este mundo y, en particular, el comercio y la distribución, el marketing, la comunicación, la organización de eventos deportivos, etc. Nuestro objetivo es formar a jóvenes profesionales y directivos del deporte. Desde nuestra creación en 2010, Sports Management School cuenta ya con 300 alumnos de Grado y Posgrado y con más de 100 titulados, con un índice de integración del 90% en empresas del sector tras la obtención del diploma. Згорнути