Магістр управління персоналом - віч-на-віч

Загальні відомості

Опис програми

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для потреб набору і утримання персоналу, potencialises вашу біографію і експоненціально збільшує ваші шанси на введення і поліпшення праці

При всьому цьому майстер управління людськими ресурсами розрахований на всіх тих, хто бажає розвивати свою професійну кар'єру в одному з департаментів, які найбільше цінують компанії найвищого рівня.

Вибирайте тренування в бізнес-школі EUDE , одній з найважливіших бізнес-шкіл Європи , яка вже підготувала понад 100 тисяч студентів, маючи ступінь магістра, які знаходяться на найвищих позиціях престижних міжнародних рейтингів.

116399_adults-connection-convenience-1181715.jpg

Компетенції та професійні результати підготовки магістра управління людськими ресурсами

Проходячи магістерську програму з управління людськими ресурсами, ви отримаєте такі професії та особисті компетенції:

 • Інтеграція стратегічної функції HR-сфери в місію та бачення організації.
 • Сприяти організаційним культурним змінам, які потрібні компанії.
 • Стратегічно планувати потреби набору, розвитку та утримання людського капіталу.
 • Отримати більшу обізнаність про ступінь відповідальності менеджера, коли йдеться про надихання та мобілізацію своєї команди, досягнення результатів та підвищення продуктивності праці.
 • Розвивати управлінські навички та здібності, які позитивно впливають на організаційну культуру, полегшуючи передачу ділових етичних цінностей.

Програма та магістерська робота з управління людськими ресурсами

 1. Управління бізнесом та організація
 2. Стратегія компанії
 3. Фінансовий менеджмент
 4. Стратегічне управління людським капіталом
 5. Залучення та збереження талантів
 6. Розвиток талантів і людського потенціалу
 7. Системи компенсації та оцінки управління
 8. Крім управління людьми
 9. Директива про розвиток навичок
 10. Заключний магістерський проект *
 11. Практика (лише для преференційних форм)

Методологія магістра управління людськими ресурсами

Методологія роботи, розроблена в бізнес-школі EUDE , ґрунтується на методі Case. Надзвичайно практична підготовка є найкращою основою для студента, щоб набути знань, навичок і досвіду, які потрібні компанії. Розглянуті випадки в кожній області знань - це історії успіху, які пропонують студенту широкий простір для аналізу та обговорення.

Клас з невеликими групами або віртуальний кампус EUDE , який є провідною платформою на європейському рівні, буде найбільш підходящим форумом для студентів для обміну думками та міркуваннями щодо кожного документа.

Програма розроблена під керівництвом та консультаціями провідних компаній галузі, а також факультету, що складається з керівників та колишніх директорів міжнародних та національних компаній (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé або Drommer Consulting). ,

Наприкінці програми студент доставить і захистить свій Заключний магістерський проект. УДФ - це бізнес-план, реальний чи модельований, в якому студент повинен застосувати всі отримані знання та інструменти.

Протягом усієї програми студент буде мати персоналізованого викладача і постійний зворотний зв'язок з боку вчителів, що дозволить студенту знати в будь-який час свої точки поліпшення і сильні сторони.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Детальніше

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Згорнути