Міжнародний майстер з харчових наук для інновацій та автентичності

Free University of Bozen - Bolzano

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний майстер з харчових наук для інновацій та автентичності

Free University of Bozen - Bolzano

Міжнародний майстер з харчових наук для інновацій та автентичності

Цей дворічний майстер надає вам глибокі знання поточних і майбутніх завдань у галузі харчових наук, поєднуючи інновації та автентичність, і пропонує вам можливість тісно взаємодіяти з харчовою промисловістю. Програма є спільною ініціативою з університетами Парми та Удіне, відома у всьому світі за їх відмінність в галузі вищої освіти в галузі наук про продовольство.

Опис Курсу

Курс спрямований на підготовку фахівців, які вміють впевнено працювати в галузях харчових наук , таких як технології, машинобудування, мікробіологія, хімія та стійкість.

Після першого року ви можете вибрати п'ять різних профілів :

 • Прикладна інженерія та генетика;
 • Якість та менеджмент харчових продуктів;
 • Харчування науки;
 • Хімія харчових продуктів;
 • Упаковка для продуктів.

Останні два навчальних курси пропонуються в партнерстві відповідно з Університетським коледжем Корк, Ірландія та Технічним університетом Мюнхена, Німеччина. Студенти матимуть можливість провести до двох семестрів в одному з цих європейських партнерських установ.

Програма підтримується галузями, що належать AssoImprenditori Alto Adige - Sezione Alimentari - та Südtiroler Bauernbund - Unione Agricoltori e Coltivatori Diretti Sudtirolesi. Це партнерство дозволить студентам написати свою дисертацію з спільним навчанням як з університету, так і з харчової промисловості.

З одного погляду

 • Ступінь класу: ЛМ-70
 • Кредити ECTS: 120
 • Тривалість курсу: 2 роки
 • Курси навчаться англійською мовою
 • Доступні місця: 30 країн ЄС 5, не є членами ЄС
 • Кампус: Бозен-Больцано
 • Плата за навчання: € 1,345,50 на рік

Структура курсу

Перший рік включає, головним чином, модулі з технологій харчування та мікробіології харчових продуктів , які є загальними для всіх учбових шляхів. З другого року модулі стають специфічними для вибраного профілю. Ви зможете вибрати з п'яти профілів і різних модулів, щоб налаштувати свій курс .

Програми обміну та стажування

Наразі ми пропонуємо програми обміну з майже 20 університетами-партнерами по всьому світу, як частина великої мережі співпраці з галузями в Італії та за кордоном, де ви можете пройти стажування. Зокрема, цей майстер співпрацює з Університетським коледжем Корк, Ірландія та Технічним університетом Мюнхена , Німеччина, двома світовими лідерами в галузі харчових наук.

Перспективи зайнятості

Випускники програми розміщуються в компаніях харчової промисловості , спеціалізуються на дослідженнях та розробках; Приготування їжі; дизайн та розробка продукту; управління та контроль харчової промисловості; технологія автоматизації продуктів харчування; розробка методів забезпечення автентичності харчових продуктів; контроль якості; та розвиток інноваційних процесів для підвищення харчової цінності продуктів та стійкості харчового ланцюга.

Цей курс надає студентам інструменти для продовження кар'єри в якості консультанта або роботи в управлінських ролях , головним чином в харчовій промисловості, а також у компаніях, які пов'язують ланцюг постачання продуктів харчування з виробництвом до зберігання та розподілу, включаючи великі роздрібні торговці, а також державні та приватні центри, що займаються плануванням, керуванням та вдосконаленням процесів. Наші випускники розробляють та впроваджують всі продукти та продукти харчування, щоб гарантувати і покращити сенсорну, харчову та стійку якість харчового ланцюга.

Застосування

Щоб отримати допуск до курсу, вам потрібно буде подати сертифікацію рівня B2 компетенції англійською мовою. Якщо у вас немає офіційної сертифікації мови, ви можете взяти іспит з мови на нашому кампусі.

Детальну інформацію про навчальну програму можна знайти у маніфесті дослідження, в якому містяться відомості про навчальний план, вимоги до прийому, мовні вимоги, процес подання заявки, процедури прийому, реєстрації та навчання.

Критерії відбору

Оцінки з вашого бакалаврату (бакалавр чи еквівалент).

Інтернет-заявка

 • Early Bird - для громадян ЄС та інших країн: 1 березня - 27 квітня 2018 року, опівдні
 • Пізнє застосування - тільки для громадян ЄС: 17 травня - 18 липня 2018 року, опівдні

Список рейтингів публікацій

 • Early Bird: до 15 травня 2018 року
 • Пізнє застосування: до 1 серпня 2018 року
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська


Останнє оновлення February 13, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Жовтень. 2018
Duration
Тривалість
2 Років
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
1,346 EUR
Locations
Італія - Больцано
Дата початку: Жовтень. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Жовтень. 2018
Італія - Больцано
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Price
Плата за навчання: € 1,345,50 на рік