FlexWeekend магістр наук з бізнес-аналітики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр наук з бізнес-аналітики (MSBA) в школі Раді - це інтенсивна програма, призначена STEM, яка надасть вам навички для досягнення успіху в умовах, багатих на дані. Програма пропонує суворий практичний тренінг, який підготує вас до використання даних та аналітики для виявлення можливостей бізнесу, генерування ділової інформації та створення бізнес-рішень.

Студенти, які навчаються на програмі FlexWeekend MSBA, можуть закінчити ступінь за 12 до 24 місяців, залежно від їх розкладу. Школа Раді також пропонує повну програму MSBA, яка може бути завершена всього за 11 місяців.

Як студент MSBA, ви отримаєте як кількісні навички для створення кращих інструментів прийняття рішень, так і здатність керувати колами та ефективно спілкуватися із зацікавленими сторонами на кожному етапі аналітичного проекту.

Якщо ви готові звернутися до цієї програми, ви можете зробити це тут.

У програмі Rady School MSBA ви навчитеся:

  • Використовуйте прогностичну аналітику та оптимізацію для прийняття даних, що приймаються рішеннями в маркетингу, фінансах, управлінні та операціях
  • Збирайте, чистіть, візуалізуйте та аналізуйте дані
  • Використовуйте інструменти статистики та оптимізації (наприклад, R, Shiny, Radiant)
  • Створюйте та застосовуйте рішення для бізнес-аналітики

Кар'єра в бізнес-аналізі

Успішний бізнес використовує дані та моделі для прийняття кращих рішень та отримання конкурентної переваги. Обсяжні дані про клієнтів, постачальників, операції та фінансові операції збираються з різних джерел, які часто керуються в різних системах різними зацікавленими сторонами. Перетворення цих даних у розуміння, що може покращити прийняття рішень, є ключовим стратегічним завданням для бізнесу будь-якого розміру в усіх галузях.

Компанії шукають кваліфікованих фахівців, які можуть ефективно працювати в командах, щоб вирішувати основні операційні та стратегічні бізнес-питання, а також використовувати дані та аналітику для пошуку відповідей.

Навчальний план

MSBA - це 50-одинична програма, призначена STEM-програмою. Навчальна програма складається з чотирьох 4-одиничних базових курсів, двох базових курсів на 1 одиницю, 32 одиниці з набору факультативних курсів, а також проекту Capstone Business Business та обов’язкової дострокової орієнтації.

Необхідні основні курси

Вибрані курси

Перелік А (потрібно мінімум 20 одиниць):

Перелік B (дозволяється до 12 одиниць):

Проект Capstone

Студенти будуть переслідувати свій капітальний досвід як частину команди для вирішення проблем, з якими стикаються компанії. Кожна команда буде працювати як зовнішні консультанти по проекту, щоб створити цінність для клієнтської компанії.

Виконання проекту "capstone" буде використано в якості основної мети навчання студента в програмі MSBA. Кожен студент буде оцінюватися на основі його розуміння матеріалу курсу та його здатності застосовувати матеріал курсу до проекту capstone. Для отримання ступеня MSBA необхідно задовільно завершити проект Capstone.

Кожен студент повинен успішно скласти всебічний іспит. Це дослідження включає (i) офіційне подання проекту капітального будівництва, (ii) письмовий звіт та (iii) індивідуальний усний іспит. За допомогою проекту "capstone" студенти повинні виконати проект, який вирішує проблему бізнесу для реального клієнта та документує свою роботу в письмовій формі.

Якщо ви готові звернутися до цієї програми, ви можете зробити це тут.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... Детальніше

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. Згорнути