Еразм Еразм Мундус спільний магістр COSI / обчислювальні кольорові та спектральні зображення

Загальні відомості

Опис програми

Спільний магістр Еразма Еразма Мундуса COSI / обчислювальна кольорова та спектральна візуалізація / є дворічним (120 ECTS) спільним магістерським ступенем Еразмуса, метою якого є підготовка наступного покоління висококваліфікованих промислових фахівців у галузі прикладної кольорології в різних передових умовах промисловості (фотоніка, оптика, спектральна візуалізація, мультимедійні технології, комп’ютерна графіка та бачення) у різноманітних галузях (включаючи мультимедіа, охорону здоров'я, косметику, автомобілебудування, харчову промисловість), що подолала розрив талантів у галузі, де працюють спеціалісти з кольорів високий попит. Дві області фокусу - спектральні технології та застосована кольорова візуалізація.

COSI приносить вам провідну світову університетсько-ділову співпрацю чотирьох європейських університетів (Норвезький університет науки і техніки, Університет Жана Моне, Університет Гранади та University of Eastern Finland ), 13 академічних партнерів та 9 промислових лідерів по всьому світу.126839_Logos.png

Чому я повинен приєднатися?

Цікаво, що робить нас унікальними?

«Європейська майстерність вищої освіти, що відповідає світовим кольоровим ринкам».

# Освіта, яку ви більше не знайдете

Навчальна програма COSI та CIMET є унікальною на європейському та міжнародному рівнях. Ви можете знайти курси спеціалізації з кольорознавства в інших вищих навчальних закладах, але ми впевнено стверджуємо, що ми станемо знаковою програмою для галузі в найближчі роки.

# Європейська досконалість та міжнародне визнання

Ми пропонуємо вам найкраще, що може запропонувати європейська вища освіта. COSI - це спільна магістерська програма Erasmus Mundus (EMJMD), що означає, що програма була переглянута, відібрана та надана технічна та фінансова підтримка від Erasmus, нового Європейського Союзу рамкової програми на загальну освіту та навчання у розмірі 16 мільярдів євро. CIMET розпочато в рамках програми попереднього покоління програми вищої освіти Європейського Союзу, Еразма Мундуса.

Бути EMJMD - це справжній етикет передового досвіду, враховуючи, що COSI - це один із єдиних 9 спільних магістерських ступенів, які отримали цю марку з 61 проекту, поданого європейськими вищими навчальними закладами під час першого конкурсу Erasmus для подання пропозицій.

Навички та кваліфікації, які ви придбаєте під час програми, будуть широко визнані та зрозумілими іншими навчальними закладами та ринком праці завдяки присудженню 3 національних магістерських ступенів та додаткових інструментів прозорості та визнання ЄС, таких як Європейська система передачі та накопичення кредитів ( ECTS) та додаток до диплому.

# Нове підприємство ... яке вам запропонувала досвідчена та досвідчена команда

COSI - це нова програма, яка ще спирається на 10 років тісної співпраці, довіри, досягнень та отриманих уроків. Тож навіть якщо ви подаєте заявку на перший прийом, не бійтеся зазнати безлічі спроб і помилок: ми знаємо, як тримати судно стійким.

CIMET (Колір в інформатиці та медіа-технологіях) підготував 87 випускників з 2008 року, зараз лідери галузі кольорознавства та зображень.

# Справді міжнародна програма

Програми відкриті для всіх національностей та 100% викладаються англійською мовою. Ми отримали заявки з не менше 39 різних країн на перший дзвінок COSI для подання заявок та перше зібрання. Таким чином, у вас буде унікальна можливість приєднатися до спільноти студентів та випускників, виходячи з дуже різноманітного кругозору та пропонуючи різні перспективи програми.

Ви будете навчатись у двох або трьох європейських університетах, у Франції, Іспанії та (залежно від вашої «бажаної спеціальності») Норвегії чи Фінляндії з міжнародним факультетом місцевих та міжнародних запрошених викладачів. Ви будете тренуватися в одній з 12 країн Європи та Азії (і рахувати), де розташовані дослідницькі центри та компанії партнерів COSI.

Як випускники Еразма Мундуса, ви будете частиною Студентської мережі Еразмуса (ESN), яка є найбільшою студентською асоціацією в Європі.

Особлива увага приділяється тому, щоб ви могли отримати більшу частину цього міжнародного досвіду: мовні курси країни приймаючої сторони, навчання дизайну, що сприяє розширенному міжкультурному досвіду та мережеві послуги, - це кілька прикладів того, що ви можете знайти у цьому життєвому досвіді, який допоможе вам на посади, що вимагають спритних та світоглядних професіоналів з високими м'якими навичками.

# Індивідуальні академічні та адміністративні послуги

У межах "сім'ї" ви не залишитеся наодинці.

COSI та CIMET пропонують широкий спектр технологій навчання, розроблених з метою досягнення максимальних результатів навчання, спираючись на власний режим навчання. Примітною особливістю цієї академічної підтримки є те, що кожного студента проводить керівництво академічним радником.

Щоб ви могли зосередитись на навчанні, персонал тут, щоб зробити ваше адміністративне життя якомога простішим. Це означає, що від онлайн-заявки до закінчення навчання у вас буде один і лише один адміністративний контакт і контактна особа. Це також означає, що вам не доведеться самостійно займатися питаннями житла, страхування та банківської справи в кожній країні, і ви отримаєте підтримку з питань імміграції.

# 2 роки мого життя за найкращих можливих умов

Ви будете жити в безпечних країнах та містах.

А оскільки студентське життя Еразма Мундуса - це не все, що стосується навчання, ви отримаєте користь від кампусу широкого медичного, харчового, спортивного та культурного обслуговування.

# Доступ до заслуг стипендій серед найбільш щедрих у світі

Фінансова підтримка ERASMUS та тісні зв’язки з промисловими партнерами дозволяють нам запропонувати амбітну стратегію стипендій для залучення кращих міжнародних студентів. Виходячи з ваших навчальних досягнень, ви можете спонсоруватися до 50 000 EUR та до 1200 EUR на місяць під час роботи. Досить великий, щоб насолодитися країною, в якій ви будете залишатися, враховуючи місцеві витрати на життя.

Це також означає, що, будучи самостійно спонсорованими студентами, ви можете бути впевнені приєднатися до спільноти студентів із видатним академічним та професійним досвідом.

# Отримайте роботу своєї мрії ще до закінчення навчання

Вирішення прогалин у талантах наших промислових партнерів є основним напрямком ініціативи COSI Master. Це не дивно, що ваша працевлаштування стане нашим першим пріоритетом.

Наше прагнення полягає в тому, щоб відповідна частина студентів COSI влаштувалася на роботу під час навчання через мережу COSI, події набору та обов'язкових робочих місць. Ми встановили амбітну, але досяжну ціль - 100% рівень зайнятості протягом 6 місяців після закінчення навчання.

Ширше визнання торгової марки COSI у галузях промисловості, структурне залучення наших промислових партнерів від проекту COSI до викладацької діяльності та стратегічного розвитку, включення інноваційних компетенцій та м'яких навичок у навчальну програму: це лише кілька кроків, які ми зробили для забезпечення ви отримаєте корисну і змістовну роботу.

Рівень зайнятості CIMET вище 95%, 75% випускників здобувають ступінь доктора філософії. дослідження.

# Будьте на межі інноваційних технологій та продуктів кольорознавства

Заняття лабораторними семінарами та промисловими кейсами дозволять вам залучати найсучасніші промислові засоби та найвищі технології та продукти, такі як датчик Microsoft Kinect, система Emotiv EEG та Google glass. Як студент, ви будете мати доступ до засобів (дослідницьких підрозділів, лабораторій) усіх наших академічних та промислових партнерів.

У швидко розвиваються секторах ця експозиція дозволить вам вийти на ринок праці з сильною конкурентною перевагою.

# Будьте частиною відповідального підприємства, яке максимізує соціальний вплив

Ми добре піклуємося про найважливіше: людей та навколишнього середовища. Цей потрійний нижній рядок отримує весь свій сенс, коли ми:

  • Сприяти гендерній рівності на рівні студентів та викладачів;
  • Мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище;
  • Забезпечити недискримінаційний відбір та підтримку людей з обмеженими можливостями, щоб вони могли повною мірою брати участь у програмі COSI та брати участь у житті громади COSI;
  • Монітор
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Детальніше

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Згорнути