Подвійний ступінь з менеджменту

Загальні відомості

Доступних місць: 5
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Параметри подвійного ступеня в ПФХ пропонують вам можливість навчатися в двох різних країнах, отримуючи два різних уявлення і отримуючи два ступені. Отримання дипломів від двох давніх інституцій і двох країн - це величезний приріст у кар'єрі - не тільки, якщо ви хочете працювати в Німеччині, Франції, Великобританії, США або Австралії, де розташовані наші університети-партнери. Така міжнародна навчальна програма показує Вашу відданість всім можливим роботодавцям для міжнародної кар'єри.

Ключові факти

Залежно від того, де ви хочете пройти, тривалість і витрати змінюються (також залежно від обмінних курсів)

  • Iona College New York, США: 20 місяців, 45 000 €
  • Regent's College, Лондон, Великобританія: 24 місяці, 32 000 €
  • Бізнес-школа KEDGE, Бордо, Франція: 20 місяців, 18 420 €
  • Bond University, Голд-Кост, Австралія: 19 місяців, 37 000 €

Поряд з вашим кроком на шляху до міжнародної кар'єри, ви також можете повністю вивчити англійську мову або взяти участь у німецькій та / або французькій мовах, залежно від обраного вами місця.

Програма розпочинається у жовтні 2019 року.116303_PFH1.jpg


Особливості кожного розташування: Виберіть з Нью-Йорка - США, Лондона - Великобританії, Бордо - Франції або Голд-Коуст - Австралії

PFH, Göttingen, Німеччина

112454_pfh_logo.jpg

У Геттінгені ви можете взяти загальні класи менеджменту англійською або німецькою мовами та спеціалізуватися в одній з наступних областей: промисловий менеджмент, туризм і подорожі, управління продажами, міжнародний маркетинг, електронний бізнес, корпоративне фінансове управління. отримайте магістра в галузі загального менеджменту плюс ступінь одного з наших партнерів.

Iona College, Нью-Йорк, США

112455_iona_logo.png

  • Iona коледж знаходиться в 15 милях на північ від Манхеттена, і це подвійний ступінь призводить до MBA з Iona плюс ступінь магістра з PFH. Iona пропонує наступні спеціалізації: фінансовий менеджмент, управління охороною здоров'я, управління, управління людськими ресурсами, маркетинг, державний облік або інформаційні системи.

Університет Регента, Лондон, Великобританія

112456_regents_logo.jpg

  • Університет Regent's розташований у центрі Лондона в парку Regent's і пропонує наступні спеціалізації: Бізнес-аналітика, Коучинг, Творчі процеси, Підприємства, що розвиваються Транснаціональний маркетинговий семінар.

Бізнес-школа KEDGE, Бордо, Франція

112457_kedge_logo.png

  • KEDGE - це не тільки бізнес-школа, але й французька велика школа, яка дає вам надзвичайно цінну ступінь, тоді як ви можете робити деталі французькою або англійською мовою залежно від бажаної спеціалізації:

Університет Бонда, Голд-Кост, Австралія

112458_bond_logo.jpg

  • Розташований в одному з гарячих місць в Австралії на Золотому узбережжі, Bond University пропонує разом з PFH видатну ступінь здвоєного менеджменту з наступними спеціалізаціями: інвестиції, ринки капіталу, дослідження ринку, аналіз і застосування, похідні продукти, особисті інвестиції, Корпоративні фінанси, міжнародний фінансовий менеджмент, аналіз клієнтів, міжнародна торгівля, міжнародне управління персоналом або регіональне дослідження.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Детальніше

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Згорнути
Берлін , Штад , Геттінген , Нью-Йорк , Лондон , Бордо , Золотий берег + 6 Більше Менше