Магістр географії

Загальні відомості

Опис програми

Як зрозуміти географічний розвиток та диференціацію нашої планети?

Географія, University of Helsinki займає 42 місце в рейтингу Шанхаю 2018 року, а також посідає серед 50 кращих у світі в 2018 році. Майже 60 студентів магістрів розпочинають навчання кожної осені.

Наша магістерська програма з географії базується на високоякісних дослідницьких групах, що працюють в деяких основних галузях географії. Він розділений на три навчальні композиції:

 1. фізична географія,
 2. географія людини та
 3. геоінформатика.

Студентам надається набір навичок, необхідних на сучасному ринку праці. Дисципліна географії - це всесвітньо визнане та яскраве наукове співтовариство, яке вітає вас на навчання в University of Helsinki .

Вивчення

Студенти, які закінчили магістерську програму з географії, мають сильні теоретичні та практичні навички. Освіта з географії пропонує широке розуміння сучасних соціальних та екологічних питань.

Наші студенти можуть працювати як фахівці у своїй галузі, як самостійно, так і як члени багатопрофесійних команд . Викладання в рамках програми пов'язане з роботою дослідницьких груп з географії. Закінчувальну дисертацію часто можна написати як частину роботи в дослідницькій групі або науково-дослідному інституті в суміжній галузі.

Чому географія?

Сильні сторони студентів, які закінчили нашу магістерську програму, що стосується досліджень та експертизи, є:

 • їх вміння застосовувати теоретичні знання
 • широке розуміння багатошарових регіональних питань
 • сильні навички взаємодії в рамках міждисциплінарних груп фахівців
 • їх здатність спілкуватися письмово, усно та графічно про географічні явища та результати досліджень
 • їх здатність використовувати та інтерпретувати різні види досліджень
 • їх різнобічні знання з методології з географії
 • їх здатність застосовувати новітні методи в геоінформатиці та картографії
 • їх використання відповідальних та етичних практик науки.

Структура та зміст

Магістерська програма з географії включає 120 кредитів (ECTS), і ви повинні закінчити магістра наук через два навчальні роки. У ступінь включаються такі навчальні особи:

 • 60 кредитів прогресивних курсів, відповідно до навчального курсу (включаючи магістерську дисертацію 30 кредитів)
 • 60 кредитів інших курсів з вашої власної чи інших програм
 • 60 кредитів курсів педагогіки для студентів викладачів освіти
 • Інші дослідження можуть включати працездатність або періоди міжнародної роботи чи навчання
 • Орієнтація на робоче життя та кар’єрне планування
 • Особистий план навчання

Магістерська програма містить як загальні, так і загальнонавчальні курси. Викладання в рамках магістерської програми з географії повністю пов'язане з магістерською програмою з містобудування та планування (USP), яка спільно реалізується з університетом Аалто.

Курси та викладання

Магістерська програма з географії поділяється на навчальні доріжки. Навчальні треки пропонують студентам можливість спеціалізуватися в різних областях географії. Магістерська програма містить як загальні, так і загальнонавчальні курси. Викладання в рамках магістерської програми з географії повністю пов'язане з магістерською програмою з містобудування та планування, яка спільно реалізується з університетом Аалто.

Інформація про викладання та структурування в різних навчальних треках:

Магістерська робота

Тема магістра (Pro gradu) - це підсумковий підсумковий дослідницький проект, в якому ви поглиблюєте свої знання з географії та розвиваєте свої навички як дослідника. Дисертація дає 30 балів.

Мета дипломної роботи - розвивати свої здібності до самостійного пошуку інформації, аналізу існуючої інформації та критичного її тлумачення. У магістерській дисертації ви демонструєте свої поглиблені знання про центральну проблему чи явище в межах вашого предмета та вашу здатність використовувати методи наукових досліджень. Дисертація на здобуту магістерську дисертацію дасть нові знання про географічні явища та чітко та відповідно до належної наукової практики повідомить про результати.

Закінчувальну дисертацію часто можна написати як частину роботи в дослідницькій групі або науково-дослідному інституті в суміжній галузі.

Студентське та студентське життя

Студентське життя і особливо культура організації студентів є надзвичайно багатим та різноманітним у Фінляндії. Також в University of Helsinki студентська спільнота дуже активна. Понад 250 студентських організацій функціонують у складі Студентського союзу University of Helsinki (HYY) , починаючи від викладачів та предметних організацій до політичних та суспільних організацій, а також від хорів та оркестрів до спортивних та ігрових клубів. Їх діяльність включає ювілейні урочистості, академічні вечері, культурні заходи, тусовки та екскурсії.

Будучи студентом і членом Союзу студентів (HYY) , ви маєте право на багато пільг та послуг. Наприклад, доступне студентське житло, основні медичні послуги, спортивні споруди та харчування студентів . Ви також отримуєте численні знижки, наприклад, на плату за громадський транспорт по всій країні.

Кар'єра

Випускники магістерської програми з географії мають сильні теоретичні та практичні навички, а також широке розуміння актуальних соціальних та екологічних проблем. Наші студенти отримали велику успіх на ринку праці після завершення програми, працюючи як фахівці у своїй галузі, як самостійно, так і як члени багатопрофесійних команд. Після закінчення ступеня магістра також можна продовжити навчання в аспірантурі.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. ... Детальніше

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. All programmes comply with the national legislation governing university education and are, therefore, recognised globally. Згорнути